Tek Katlı Prefabrik Ev

Modern tasarımıyla öne çıkan Makro Prefabrik tek katlı hazır ev sistemleri avantajları ve estetik mimarisiyle göz dolduruyor. Uygun fiyatlarıyla yoğun talep gören bu tek katlı prefabrik ev ile hayalinizi doğada toprak kokusuyla yaşayabilmenin mutluluğunu tadacaksınız.

Makro Prefabrik hazır ev sistemlerinin üretimi betonarme yapılara göre çok daha hızlıdır, önemli ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlar. Bunun yanında ses, ısı ve su yalıtımı açısından betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar. Modüler yapısıyla da sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve betonarme evlere göre çok daha güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Makro Prefabrik olarak 25 yıllık sektörel tecrübemizle, uzman kadromuzla hayallerinizi hayata geçirmenin mutluluğunu her an yaşamaktayız.

Tek Katlı Prefabrik Ev

Prefabrik ev, özellikleri ve avantajları nedeniyle dünya genelinde her geçen gün konaklama ihtiyaçlarında en popüler çözüm olarak öne çıkıyor. Son derece uzun ömürlü ve konforlu bir konaklama çözümü oluşturması kadar bu konudaki en ekonomik seçenek niteliği taşıyor. Bu nedenle de günümüzde prefabrik ev, yaygın olarak tercih ediliyor. Günümüzde farklı ihtiyaçlara odaklı olarak şekillendirilen tek katlı prefabrik ev modelleri bulunuyor.

Ekonomik olması, bahçe kullanım alanı oluşturması gibi özellikleri ile tek katlı prefabrik ev ise en çok tercih edilen tek katlı  prefabrik ev modelleri arasında yer alıyor. Tek katlı prefabrik evlerin yanı sıra iki katlı prefabrik ev ile de daha geniş kullanım alanları sunuluyor.

Tek Katlı Prefabrik Ev Hakkında

Bir arazi üzerine pratik şekilde kondurulabilen prefabrik evler, birbirinden önemli avantajlara sahiptir. Düz bir zemin üzerine beton uygulamasının ardından montajı gerçekleştirilebilen tek katlı prefabrik ev her detayıyla tamamen hazır durumdadır. Bu sayede kısa süre içerisinde tamamlanabilen montaj işleminin ardından kullanıma hazırdır. Zamandan tasarruf sağlayan tek katlı prefabrik evler hakkında öne çıkan bir diğer önemli özellik ise yüksek konfora sahip olmasıdır.

Yeni nesil teknolojiyi içerecek şekilde üretimi gerçekleştiren tek katlı prefabrik ev modelleri yüksek konfor standartları sağlıyor. Isı, ses ve su yalıtımına sahip olan bu prefabrik ev, bu konuda betonarme yapılara göre çok daha yüksek bir izolasyon kalitesi sunar. Ayrıca son derece dayanıklı malzemeleri ile oldukça uzun ömürlü bir kullanım güvencesi de sağlar. Çelik konstrüksiyona sahip olan tek katlı prefabrik ev doğal afetlere karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Deprem başta olmak üzere tüm doğal afetlere karşı dayanıklılığın yüksek olması son derece güvenli bir yaşam alanı sunabilmesini sağlamaktadır. Tek katlı prefabrik evlerin bir diğer önemli özelliklerinden birisi de modüler yapıda olmasıdır. Bu sayede montaj işleminden belirli bir sonra istendiği takdirde sökülerek, farklı bir lokasyona taşınabiliyor. Yani herhangi bir durumda kolaylıkla evinizi farklı bir yere taşıma gibi son derece modern bir olanağa da sahip olabiliyorsunuz.

Tek Katlı Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik evler, portatif ev veya hazır ev olarak da isimlendirilebilir. Bu tip evlerin tüm bileşenleri ile hazırdır ve istenen arazi üzerine kısa sürede montajı gerçekleştirilir. Uzman ekip tarafından süratle montajı gerçekleştirilebilen prefabrik ev fiyatları 2022 yılında önemli avantajlarda sunuyor. Yüksek kaliteye sahip yapı malzemeleriyle üretimi gerçekleştirilen tek katlı prefabrik evler, diğer yapı bileşenlerine göre çok daha ekonomik fiyatlara sahiptir.

Yapı sektöründe artan fiyatlar günümüzde konut inşaatlarında ciddi maliyetlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Betonarme yapıların dezavantajlarını taşıyan bu yapılar ciddi fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Ancak her detayı modüler olan tek katlı prefabrik ev, yüksek kalite standartlarına karşın çok düşük maliyetlere sahip oluyor. Böylelikle herkesin hayallerindeki yaşam alanına hem ekonomik, hem hızlı hem de kolayca sahip olabilmelerinde tek katlı prefabrik ev modelleri önemli bir avantaj sunuyor.

Tek Katlı Prefabrik Ev Modelleri

Tek katlı prefabrik ev, modüler yapılardır. Böylelikle kullanım istek ve ihtiyaçlarına göre düzenlenebilecek tasarımlara sahiptir. Makro Prefabrik, tek katlı prefabrik ev konusunda 40 metrekareden başlaya ve 149 metrekareye kadar ulaşan geniş metrekare seçeneğine sahiptir. Farklı oda sayısı ve mimarisiyle üretilen tek katlı prefabrik ev modelleri ile Makro Prefabrik, her kullanım ihtiyacına en iyi yanıt verecek eve sahip olabilmenize yardımcı oluyor.

Tek Katlı Prefabrik Ev Avantajları

Modern yaşantıda konut ihtiyacına yenilikçi bir çözüm sunan tek katlı prefabrik evlerin taşıdığı birbirinden önemli özellikler bulunuyor. Deprem kuşağında bulunan Türkiye’de en güvenilir konut sistemleri prefabrik ev oluyor. Üstelik tek katlı prefabrik villa hem depreme dayanıklı malzemeleri hem de tek katlı oluşlarıyla deprem gibi doğal afetler karşısında son derece güvenilir bir yaşam alanı sunuyor.

Hazır ev sistemleri sınıfında bulunan tek katlı prefabrik evin bir diğer önemli özelliği de hazır olmalarıdır. Bileşenleri ile hazır durumda bulunan bu portatif yapılar, istenen arazi üzerinde altyapı uygulamasının tamamlanmasından sonra kısa süre içerisinde uygulanarak, kullanıma hazır hale getirilebiliyor..

Hangi Tek Katlı Prefabrik Ev Sizin İçin Uygun?

Tek katlı prefabrik ev kullanım alanı boyutları, diğer tasarım özellikleri gibi kriterlerini inceleyerek kendinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Kaç kişi yaşayacağınız, çocuğunuzun olup, olmadığı gibi detaylarda yaşam alanınız için en doğru seçim şansını getirir.

İletişime Geç