4

Konforlu,kullanışlı,ekonomik ve lüks                

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ayrıntılarıyla inceleyip tasarladığımız dublex evlerimiz yüksek konfor sunmaktadır. Demonte özellikleri sayesinde teslimat adresinde parçalar birleştirilerek montajları tamamlanır. Yine demonte özelliği sayesinde evinizi istediğinizde başka bir bölgeye taşıyabilmeniz de mümkün.Panel birleşimlerinde kullandığımız profillerin özel olarak birleştirilmesi sayesinde eviniz çok uzun yıllar boyunca paslanmamaktadır.Bu sayede prefabrik villanızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz mümkün.Isı yalıtımı sayesinde de iklim ve hava şartlarına göre bütün bölgeler için özelleştirme ayrıcalığı sunar.Başta artan gayrimenkul fiyatları olmak üzere değişen koşullar son yıllarda prefabrik evlere olan ilgiyi büyük ölçüde arttırdı.  Betonarme evler inşaat ortamında herhangi olası bir olumsuz koşuldan etkilenebilirken prefabrik villa konutlar fabrikada üretildiği için bu şartlardan etkilenmez. Kullandığımız uzun süreli kullanıma olanak sağlayan malzemeler sayesinde de bakım maliyetleri oldukça düşüktür.Prefabrik villa konutlarının sahip olduğu çok sayıda avantajın başında ekonomik olmaları gelir. Makro Prefabrikle dublex ev sahibi olmak için bütçenizin üzerinde çözümlere ihtiyacınız yok. Makul fiyatlarla da huzurlu,doğayla iç içe, konforlu bir yaşam alanı mümkün.

Makro Prefabrik olarak hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolda uzman kadromuzla titizlikle çalışarak bütün detayları en ince ayrıntısına kadar özenle dizayn edip hayalinizi hayata geçiriyoruz

Prefabrik ev denilince akla genellikle iki önemli husus gelmektedir kullanışlılığı ve teknik özellikleri. Özelliklerinden belki de en önemlisi deprem ile ilgili sunduğu özellikler. Prefabrik evler diğer pek çok yapı türüne göre, deprem riskine karşı çok daha sağlam ve güvenli bir alternatif yapı oluşturmaktadır. Bunun yanında iklim ve hava şartlarına karşı sağladığı avantajları da çok çeşitlidir. Bu noktada prefabrik evlerin dış duvar ile iç duvar ısı yalıtım özellikleri  son derece önemlidir. Özellikle kış şartlarının ağır geçtiği bölgeler ya da yaz sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde yalıtım konusuna ayrı bir öncelik verip, siz değerli müşterilerimizin faydalarını her zaman optimize etmek önceliğimizdir.

Bir diğer önemli husus da; kişisel isteklerinizin önemli ölçüde karşılanabilmesidir. Makro Prefabrik olarak kişisel beğeni ve isteklerinizi uzman kadromuzla hayata geçiriyoruz.

Makro Prefabrik Whatsapp