İki Katlı Prefabrik Villa

İki katlı prefabrik villa, modern ve estetik tasarımı ile hayalinizdeki konforlu yaşam alanını sunar. Çevre dostu malzemeler kullanılarak inşa edilen bu ev, enerji verimliliği ve dayanıklılık açısından mükemmeldir. Geniş iç mekanları, zarif detayları ve huzurlu bir atmosfer sağlar. Bahçesi ve terası ile doğayla iç içe bir yaşam vaat eder.

İki Katlı Prefabrik Villa

Tamamlanan Prefabrik Ev Projelerimiz

İki Katlı Prefabrik Villa

Prefabrik evler, kendinize özel bir yaşam alanı arzunuza yanıt veriyor. Ultra lüks ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmanıza yardımcı olan iki katlı prefabrik villalar, birbirinden önemli avantajlarıyla günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor. Yeni nesil tasarım özellikleri, teknik altyapısı ve prefabrik yapıların diğer tüm avantajlarını taşıyan iki katlı prefabrik villa modelleri ile özel bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Kendisine ait bahçesi olan müstakil bir yaşam alanına sahip olma hayalinizi son derece düşük bütçeyle elde etmenizde Makro Prefabrik tarafından üretilen prefabrik villalar, etkin bir çözüm sunuyor.
Son yıllarda talebin yüksek seviyelere ulaştığı  prefabrik ev fiyatları sayesinde artık villa sahibi olabilmek için devasa maliyetlerle karşı karşıya kalmıyorsunuz. Portatif villa avantajlarını getiren iki katlı prefabrik villanızı dilerseniz şu anki konumundan farklı bir konuma dahi taşıyabilirsiniz.

İki Katlı Prefabrik Villa Özellikleri Nelerdir

Her geçen gün yaygınlaşan prefabrik yapılar, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre şekillenen farklı ve zengin model çeşitliliği sunuyor. Diğer tüm prefabrik yapılardan farklı olan iki katlı prefabrik villa modelleri ise avantajlı bir yaşam alanı sunuyor. Kendi bahçesi olan, geniş kullanım alanlarına sahip yapılar olan villalar, herkesin hayallerini süsleyen yaşam alanlarını oluşturur. Bu hayallere iki katlı prefabrik villalar ile kolayca sahip olabilmek mümkündür.

Son yıllarda oldukça yoğun şekilde talep gören iki katlı prefabrik villa özellikleri nelerdir sorusunun yanıtları ise oldukça kapsamlıdır.

Birbirinden önemli ve aynı zamanda da yaşam kalite standartlarını yükselten iki katlı prefabrik villaların özellikleri ve avantajları oldukça geniş kapsamdadır. İki katlı prefabrik evlerin günümüzde bu denli başarılı olmasında depreme dayanıklılığının önemli bir rolü bulunmaktadır. Çelik konstrüksiyona sahip olan iki katlı prefabrik evler, en riskli deprem kuşağında bulunan konumlarda dahi güvenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

Isı ve ses yalıtımının kendiliğinden üzerinde bulunduğu bu hazır yapılar sayesinde ek izolasyon uygulamalarına gerek bulunmamaktadır. Ayrıca bu özelliği sayesinde her türlü iklim koşulunda kullanıma uygun olmasını da sağlıyor. Bu sayede kışları çok sert geçen bölgelerden, yaz ayları aşırı sıcak olan bölgelere kadar her noktada iki katlı prefabrik villaların kullanımı gerçekleştirilebilir.

İki katlı prefabrik villalar modüler ve portatiftir. Bu özellikleri sayesinde her kullanım ihtiyacına ve isteğine göre tasarım ve dizaynının düzenlenebilmesi mümkün oluyor. Bununla birlikte portatif olduğundan herhangi bir durumda villanızı farklı bir noktaya dahi taşıyabiliyorsunuz.

İki Katlı Prefabrik Villa Fiyatları 2021

Günümüzde yoğun talep gören prefabrik evlerde farklı model alternatifleri sunuluyor. İki katlı prefabrik villa modelleri ise bu model seçenekleri arasında en yoğun talebi görüyor. Tasarım özellikleri, iç dekorasyon ve dizaynı gibi ek faktörler değişkenlik oluştursa da iki katlı prefabrik villa fiyatları 2021 yılında halen en ekonomik yapılar oluyor.

Kısa sürede montajının tamamlanabiliyor olması ve diğer yapı tekniklerindeki ek maliyetlerin söz konusu olmaması iki katlı prefabrik villaların oldukça ekonomik olması gerçeğini değiştirmiyor. Her bütçeye uygun olan Makro Prefabrik güvencesiyle üretilmiş tek katlı prefabrik ev yüksek kalitedeki malzemeleriyle uzun ömürlü bir kullanım güvencesine de sahiptir.

2021 İki Katlı Prefabrik Villa Modelleri

Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak Makro Prefabrik tarafından üretilen farklı tasarımlarda iki katlı prefabrik villa modelleri bulunuyor. İki katlı prefabrik villa modelleri ile kullanım ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir villaya sahip olabilirsiniz. İki kattan oluşan prefabrik villalarda kullanım alanı 90 metrekare ile 178 metrekare aralığında seçeneklere sahiptir. Balkon ve balkonsuz model seçenekleri ile kullanım alanı konusunda kullanıcı tercihleri de etkili oluyor.

İki Katlı Prefabrik Villa Avantajları

İki katlı prefabrik villaların en önemli avantajlarının başında kesinlikle uzun inşaat süreleri bulunmaması geliyor. Hazır yapılar sınıfında bulunan iki katlı prefabrik villa avantajları arasında kısa sürede montajının tamamlanarak, kullanıma hazır hale getirilmesi bulunuyor. Bununla birlikte ekstra tesisat ve izolasyon işlemlerine gerek bulunmamaktadır.

Depreme ve diğer doğal afetlere karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması güvenli bir yaşam alanı sunmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte iki katlı prefabrik villalar, modüler yapıda olduğundan ilerleyen süreçte ekstra ilavelerin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi dahi mümkündür. Bu ilaveler genişletme, yer değiştirme gibi işlemleri dahi içerisinde barındırabilir.

Pratik ve Kullanışlı Bir Yaşam Alanı: İki Katlı Prefabrik Villa

Daha geniş kullanım alanının yanı sıra ikinci kat için balkon ve teras seçenekleri de bazı modellerinde bulunuyor. Böylelikle ilk kattaki verandanın dışında yaşam alanının her noktasında çok daha ferah bir ortamın oluşturulması sağlanıyor. Balkon, çatı ve teras seçenekleri, bol bol cam kullanımı gibi detaylar ile ışığın her zaman içeride olması sağlanabiliyor.

Konforlu,kullanışlı,ekonomik ve lüks

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ayrıntılarıyla inceleyip tasarladığımız dublex evlerimiz yüksek konfor sunmaktadır. Demonte özellikleri sayesinde teslimat adresinde parçalar birleştirilerek montajları tamamlanır. Yine demonte özelliği sayesinde evinizi istediğinizde başka bir bölgeye taşıyabilmeniz de mümkün.Panel birleşimlerinde kullandığımız profillerin özel olarak birleştirilmesi sayesinde eviniz çok uzun yıllar boyunca paslanmamaktadır.

Bu sayede prefabrik villanızı uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz mümkün.Isı yalıtımı sayesinde de iklim ve hava şartlarına göre bütün bölgeler için özelleştirme ayrıcalığı sunar.Başta artan gayrimenkul fiyatları olmak üzere değişen koşullar son yıllarda prefabrik evlere olan ilgiyi büyük ölçüde arttırdı.  Betonarme evler inşaat ortamında herhangi olası bir olumsuz koşuldan etkilenebilirken prefabrik villa konutlar fabrikada üretildiği için bu şartlardan etkilenmez.

Kullandığımız uzun süreli kullanıma olanak sağlayan malzemeler sayesinde de bakım maliyetleri oldukça düşüktür.Prefabrik villa konutlarının sahip olduğu çok sayıda avantajın başında ekonomik olmaları gelir. Makro Prefabrikle dublex ev sahibi olmak için bütçenizin üzerinde çözümlere ihtiyacınız yok. Makul fiyatlarla da huzurlu,doğayla iç içe, konforlu bir yaşam alanı mümkün.

Makro Prefabrik olarak hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolda uzman kadromuzla titizlikle çalışarak bütün detayları en ince ayrıntısına kadar özenle dizayn edip hayalinizi hayata geçiriyoruz

Sıkça Sorulanlar
İki Katlı Prefabrik Villa Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ürettiğimiz iki katlı villa modelleri, aynı boyutlardaki betonarme yapılara göre çok daha hızlı bir şekilde üretilmektedir. Çünkü bu yapıların üretimi önceden planlanmıştır ve aynı anda birçok ekip yapı üzerinde farklı alanlarda çalışabilmektedir.
İki Katlı Prefabrik Villa İstenilen Renge Boyanabilir mi?
İki katlı villa modellerimiz üzerinde kişiselleştirme yapabilmektesiniz. Söz konusu kişiselleştirmeler noktasında renk seçimi de bulunmaktadır. İster iç cephede ister dış cephe boyasını sizler seçebilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Villa Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Seçtiğiniz iki katlı bir villa üzerinde dış tasarımında değişiklik yapılabilmektedir. Ancak bu yapılan değişiklik üzerinde bazı çalışmalar yapılır ve yapılan çalışmalar, yapılan değişikliğin, yapı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisinin olmaması yönündedir. Eğer yapılan değişiklik yapı üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye sahip değilse yapılabilmektedir.
İki Katlı Prefabrik Villa İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Hali hazırda kurulmuş ve kullanılan iki katlı prefabrike olarak üretilmiş bir yapı, yapıyı yere bağlayan sıhhi ve elektrik tesisatları ile bağlantısı kesildiğinde sökülerek farklı bir yere taşınabilmektedir.
İki Katlı Prefabrik Villa Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Ürettiğimiz iki katlı villaların belirli parçaları üretim tesislerimizde üretilerek sevkiyata hazır hale getirilir. Sevkiyat gerçekleştikten sonra yapının tam olarak kurulumu gerçekleştirilir. Anahtar teslim olarak kurulumu yapılır.
İki Katlı Prefabrik Villa Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
İki katlı villa modellerimiz, ülkemizin içerisinde barındırdığı her türlü mevsim koşulları gözetilerek üretilmektedir. Ülkemizin ve hatta yurt dışında istediğiniz bir bölgede dört mevsim kullanabilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Villa Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Öncelikle hayalinizdeki iki katlı villa modelini seçmeniz gerekir. Akabinde bir sözleşme hazırlanarak, sözleşme koşulları sizlere sunulur ve her iki tarafında sözleşmeyi imzalaması beklenir. Ödeme hususunda ise sözleşme tutarının %50’si nakit olacak şekilde tahsil edilir, kalan tutar çek veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. Bunun yanı sıra senetli şekilde elden taksit yapmamaktayız.
İki Katlı Prefabrik Villa Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
İki katlı villa modelimiz, yaptığımız üretim geliştirme çalışmaları sonucunda topladığımız veriler ışığında üretilmektedir. Bu verilerin bir çoğu yapıların depreme dayanıklılığı ile ilgilidir. Nitekim deprem bölgesi olan belediyeler tarafından en fazla iki katlı yapılara imar izni verilmektedir. Prefabrike olarak üretilen yapıların da en fazla iki katlı olması depreme dayanıklılığının sağlanması için yapılmaktadır.
İki Katlı Prefabrik Villa Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yalıtım malzemeleri iki katlı villa modellerimizde iç ve dış duvar arasında uygulanmaktadır. Bu malzeme ise 80 mm kalınlığında EPS strafordur. Tavan bölümünde ise daha hafif ve yangına dayanıklı bir malzeme olan cam yünü kullanılmaktadır. Her iki malzemenin kalınlığı da aynıdır.
İki Katlı Prefabrik Villa Almak Mantıklı mı?
Prefabrike olarak üretilen iki katlı villa modellerimizi almak, birçok yönden mantıklıdır. Çünkü bu yapılar aynı boyutlardaki betonarme yapılara göre çok daha ekonomik olmak ile birlikte oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Bunun yanında fiyatlara dahil olan birçok malzeme ve hizmette bulunmaktadır.
İki Katlı Prefabrik Villa İmara Tabi Midir?
Prefabrike olarak üretilen tüm yapılar imar kanununa tabiidir ve imar izni almak gerekmektedir.
İletişime Geç