Prefabrik Deprem Evleri

  • Proje Açıklaması

Ülkemizin Yaşadığı ve Tarihin En Büyük Deprem Felaketi Listesinde 1. sırda Yer Alan 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş  İli , Pazarcık İlçesi Merkez Üssü Olan Felaketin Çevre İl'lerdede Etkisini Gösterdiği o Büyük Yıkımdan Hatay İlimizde  Derin Yaralar Almıştır.

Bu büyük Faciadan da Anlaşıldığı Üzere Ülkemizin Gerçeği Olan Deprem Konusunda Hazırlıksız ve Yetersiz Olduğumuzu Bir Kez daha Görmüş olduk.

Prefabrik Deprem Yapıları;Deprem Gerçeğindeki  Tek ve En Doğal ,Hızlı Çözüm Seçeneklerinden Biri olarak Kendisini İspatlamış ve Bakış Açısına BirKez daha Olumlu bir Şekilde Yoğun Talep Oluşturmuştur.

Hatay'da Alp Ateş Gübre Firmasına 69 m² , 145 Adet Olarak Yapımına Başlanan prefabrik ev fiyatları ımızı 100 Gün gibi Kısa bir Sürede Kendilerine Teslim Edebilmek için Makro Prefabrik Ailesi Olarak Tüm Ekiblerimizce Var Olan Gücümüzle Kuruluma Devam Ediyoruz. 

Prefabrik Yapılar;Teknolojik Hızlı Kurulum,Demonte Parçalar,Uzun Yıllar Kullanım Ömürleri,Kolay Nakliye gibi Öne Çıkan Üstünlükleri ile Yatay Mimarinin ve Toplu Konutlaşma Projelerinin en Önemli Çözüm Unsuru Olması ile Akla İlk Gelen Seçenek Olmaktadır.

Makro Prefabrik olarak Sizlerinde İhtiyaçlarına Hızlı Çözümler Sunmak Adına Sizleri Satış Ofislerimize ve Showroomlarımıza Bekleriz...

İletişime Geç