Prefabrik Yapılar

PREFABRİK YAPILAR

Prefabrik yapı modelleri, inşaat sektöründe son yıllarda hiç olmadığı kadar yoğun gözlenen bir seçim. Betonarme ve diğer yapı modellerine göre son derece düşük maliyet seçenekleri, yüksek yaşam standartları ile orada bulunan kişiler için, prefabriklerde yaşayanlar için barınma, çalışma, yemek ve tuvalet banyo ihtiyaçları konusunda yüksek standartlar sunması, prefabrikleri popüler kıldı. Prefabrikler spesifik ihtiyaçlara göre tercih edilebildiği gibi aynı zamanda genel ihtiyaçlar için de dizayn edilebiliyor, üretilebiliyor. WC ya da duşlar için özel üretilen, yemekhane ya da diğer ihtiyaçlar için üretilen prefabrik yapılar mevcuttur ve Makro Prefabrik bünyesinde en yüksek kalite standartları ile üretilmektedir. Ancak bir de genel hizmetlerin bir arada barındırıldığı prefabrikler var, prefabrik şantiye bunun için iyi bir örnek.

Prefabrik şantiyelerin özellikleri

Belirli bir bölgede inşaat gibi çeşitli faaliyetlerin sürdürülmesi adına, muhtemelen birkaç vardiya ile çalışan işçilerin, çalışanların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaları için şantiyeler kuruluyor. Ancak bu işte yüklenici firmalar çeşitli maliyetleri minimize etmeye çalışıyorlar, şantiye kurulum masrafı da bunlardan bir tanesi. Şantiye giderlerini kısmanın en ideal yolu, günümüzde birçok büyük inşaat firmasının tercih ettiği yöntem olan prefabrik şantiye seçeneğine gitmektir. Prefabrik şantiyeler sayesinde barınma, yemek yeme, duş ya da WC gibi hizmetler için ayrı ayrı prefabrik ya da betonarme yapılar ile uğraşmadan, genel bir şantiye kurulumunu anında prefabrik olarak alabiliyorsunuz. Bu yolu tercih ederek şantiyeniz kısa süre içinde kurulabiliyor ve üretim ve hizmet faaliyetlerinize, aradığınız özelliklere sahip şantiyeler ile devam edebiliyorsunuz.

Prefabrik şantiyelerde kalite standartları

Prefabrik yapılar her ne kadar yaygın bir şekilde tercih ediliyor olsa da, kalite standartlarının yüksek tutulması son derece önemlikonu olduğundan her firma ile bu konuda çalışmak iyi sonuçlar yol açmayabilir. Prefabrik şantiye kurulum ve diğer hizmetleri konusunda uzun bir süredir çalışan bir prefabrik yapı firması olan Makro Prefabrik, yüksek kalitede üretimini sağladığı prefabrik yapılar ile prefabrik şantiye talebi olan işletmelere kaliteli hizmet sunmaktadır. Şimdi prefabriklerin kalite standartlarına bir göz atalım;

  • Yapı olarak fiber, çelik ve talep edildiği taktirde zırhlı seçenekler şantiye prefabrik modellerinde tercih edilebilmektedir. Prefabrik yapıların standartlarında seçilebilecek bu noktalar, maliyet noktasında fark yaratabilmektedir.
  • Modül seçenekleri müşterinin şantiye kurulumundaki ihtiyaçlarına göre hazırlanmaktadır. Mutfak, WC, koğuş gibi modüllerin ve bu modüllerin kapasiteleri kurulum aşaması öncesinde öğrenilmekte ve alan maksimum fayda yaratacak şekilde değerlendirilmektedir.
  • Planlar firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda çizilmektedir ve prefabrik şantiyelerdeki personellerin herhangi bir problem yaşamaması adına düzenlenmektedir.
  • Prefabrik yapıların genel özellikleri olan hızlı kurulum, sonradan düzenlenme ve değişim aşamasındaki demontaj süreçleri firma ile görüşülerek ayarlanmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği standartları

Prefabrik yapıların tasarımında, üretim aşamasında ve kullanım süreçlerinde birçok marka ile projeler yürüten Makro Prefabrik, ülkemizde son yıllarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda yaşanan aksaklıkları takip eden ve personellerin yaşadıkları ortamdan kaynaklı herhangi bir zarar görmemesi adına, dünyada geçerli en yüksek güvenlik standartlarını prefabrik yapıların üretiminde uygulayan bir firmadır. Eğer siz de işinize kalite katmak istiyorsanız, personellerinizin ihtiyaçlarını çok pratik bir şekilde görmesi adına, rahat ortamlarda barınmaları ve ihtiyaç görmeleri adına iyi bir şantiye tesisi düşünüyorsanız Makro Prefabrik ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Uygun bütçe ile yüksek kalitede: Prefabrik şantiyede en iyisi ile çalışın!

Makro Prefabrik yetkililerine hemen ulaşarak ürün ve hizmetler konusunda bilgi alabilir, prefabrik şantiyelerin ve diğer prefabrik yapıların tamamlanma süreçleri, maliyet aşamaları ve ödeme kolaylıkları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Makro Prefabrik Whatsapp