Bolu Prefabrik Ev

Bolu prefabrik ev denince aklımıza hemen karların arasındaki muhteşem mimarili evler gelmektedir. Öyle ki bu evler, son yıllarda gerek lüks mimarisiyle gerekse dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla oldukça popüler olmuştur.

Böyle muhteşem mimariye sahip olan Bolu prefabrik ev seçeneklerinin fiyatları oldukça merak konusu olmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Bolu bölge halkının ulaşabilmesi açısından oldukça ekonomik belirlenmiştir. Bu fiyatları gördüğünüzde acaba doğru mu yazılmış diye sorgulayabilirsiniz fakat hemen söyleyelim bölgesi Bolu prefabrik ev fiyatları doğru yazılmıştır.

Bolu genel itibari ile Karadeniz ardı iklim tipi ile adlandırılmaktadır. Yazları serin, kışları ise soğuktur. Bu iklime benzer özellikler taşıyan, Ankara prefabrik ev seçenekleri ise bu bölgenin iklim ve çevre koşullarına uyum sağlamaktadır. Yine bu bölgedeki ev modelleri seçeneği de oldukça uygun fiyatlı olarak belirlenmiştir.

Bolu prefabrik ev seçeneklerinde iklim koşullarına mukavemet göstermesi açısından izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Bolu, Karadeniz iklimine sahip olduğu için her mevsim yağışlı geçer. Ayrıca bu bölge soğuğu ile ünlüdür. Öyle ki yaz mevsiminde dahi serin geçmektedir. Yapılan bu izolasyon çalışmaları kapsamında kullanılan kaliteli malzemeler gözeterek Bolu prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır. İşte bu yüzden prefabrik ev firmaları Bolu bölgesi denince akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir.

Bu bölgede hem kırsal hem de şehir yaşamını birlikte görmekteyiz. Öyle ki şehir merkezinde bulunan üniversite ile bölge öğrenci yaşamınında bulunduğu bir bölgedir. Bolu prefabrik ev seçenekleri de hem kırsal hem de şehir hayatına uyum sağlamaktadır. Tabiki de oldukça ekonomik olan prefabrik ev fiyatları Bolu bölgesi için hemen benimsenmiştir. Bu yüzden maliyetleri de göz önünde bulundurduğumuzda Bolu prefabrik ev fiyatları 2024 yılı için bölge halkının ulaşım sağlayabileceği biçimde belirlenmiştir.

Bolu Prefabrik Ev Fiyatları

Kırsal kesimlere kurulduğunda şehrin hengamesinden kurtaran çözümler olarak görülmektedir. Çoğu kullanıcı kırsal alanlara bu evlerden kurmaktadır. Fakat kırsal bölgelerde çok olmasının, şehir yaşamında kullanılamaz gibi bir durumu yoktur. Aksine bu evler hemen hemen her türlü koşulda uzun yıllar kullanılabilir.

Böyle sağlam evlerin hakkında genel olarak bilgi verdikten sonra Bolu prefabrik ev fiyatları alıcılar tarafından oldukça merak konusu olmaktadır. Öyleki bu evlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması için üretilirken kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Kullanılan bu kaliteli malzemeler kapsamında baktığımız zaman prefabrik ev Bolu fiyatları oldukça uygun kalmaktadır.

Öte yandan Bolu prefabrik ev fiyatları 2022 yılı için belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Keza son yıllarda sıkça yaşadığımız kur dalgalanlamaları sonucu değişen piyasa koşulları inşaat sektörünü çok yıpratmıştır. Yıpnan bu sektör malzeme fiyatlarını artırdığı için, dolayısı ile betonarme evlerin fiyatları da otomatikmen yükselmiştir. Ev sahibi olmak isteyen bölge halkı ise oldukça ekonomik olan prefabrik ev Bolu fiyatlarını keşfetmiştir.

Bu kadar uygun, depreme dayanıklı ve uzun ömürlü evler ürettiğimiz için ise prefabrik ev firmaları Bolu denince akla biz geliyoruz. Daima sağlam, daima uzun ömürlü evler için bizleri tercih edebilirsiniz.

Bolu Prefabrik Ev Modelleri

Hemen hemen tüm sert mevsim ve çevre koşullarına mukavemet gösterebilen ve prefabrik ev Bolu fiyatları ile dikkat çekmektedir. Öyle ki Bolu iklimine mukavemet gösterebilen bu çelik ev ürünlerinde izolasyon çalışmaları da bölgedeki soğuğu hesaba katılarak yapılmıştır.

Yapılan izolasyon çalışmalarını incelediğimizde ise modellerimizin duvarlarında 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılmaktadır. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi de duvarlarda kullanılabilmektedir. Tabii izolasyon hususundaki çalışmalarımız bununla da bitmedi. Tavan kısmında kullanılan 80 mm kalınlığında cam yünü ile birlikte saydığımız bu malzemeler ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

Genel olarak duvarlarımızda kullanılan izolasyon malzemelerini saydıktan sonra bu izolasyonda tamamlayıcı olan yan malzemeleri de saymalıyız. Yan malzemeler, fakat hem ısı, hem ses, hem de yağmur suyunu içeriye almayan, yani sıvı yalıtımı olan malzemelerdir. O malzemelerden önemli olanlardan bir tanesi de, çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ve pencerelerde kullanılan PVC pencerelerdir. Bu malzemelerin her ikisi de sıvı yalıtımı oldukça etkiliyken ayrıca ısı ve ses yalıtımında da etkilidir. Sıvı yalıtımı, üzerine yağan kar ve yağmur suyunu içeriye almadan kaydırma usulu ile çalışmaktadır.

Bolu Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu evler üretilmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında, üretimde diğer üreticilerin yaptığı hataları giderip bu evleri daha sağlam, uzun ömürlü, depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise bölge halkının ihtiyaçları ve bütçeleri göz önüne alınarak maksimum verimlilikteki evler tasarlanmıştır. O yüzden bu evlerin fiyatlarına dahil olan bazı hizmetler ve malzemeler bulunmaktadır. Fiyatlara dahil olan pek çok malzeme ve ustalık gerektiren hizmet ile Bolu prefabrik ev fiyatları daha da uygun hale gelmektedir. Öyle ki bölgedeki kırsal ve şehir yapılaşması İstanbul ile benzerlik göstermektedir. Bu yüzden İstanbul prefabrik ev seçeneklerine baktığımızda da oldukça cazip modeller görmekteyiz. Ayrıca fiyata dahil olan bu malzemeler ve hizmetler sayesinde bu kısma ayırdığınız bütçeden önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fiyata dahil olan hizmetleri incelediğimizde karşımıza ev malzemelerinin indirilmesi ve montajı, sıva altı elektrik ve sıhhi tesisatlarının çekilmesi, iç ve dış duvarların boyanması gibi ustalık gerektiren işlerin yapılması öne çıkmaktadır. Fiyata dahil olan malzemeleri incelediğimizde ise duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine teslim edildiği görülmektedir.

Bolu 'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bu bölgede en çok tercih edilen tek katlı modeller gibi görünse de aslında bu evlerin iki katlı olan modelleri de bulunmaktadır. Bu iki katlı modeller ise dar alanlara kurulduğunda geniş yaşam alanları oluşturabilirler. Bu evlerin çok tercih edilmesinin sebebi ise lüks ve estetik mimarisidir. Keza bu evlere dışarıdan bakıldığında diğer evlerden hiç bir farkı bulunmamaktadır. Sizde bütün modelleri incelediğiniz halde halen size uygun olan evi bulamadıysanız. Özel projelendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişime Geç