Çelik Evler

Çelik ev modelleri farklı amaçlar kapsamında kullanılabilmektedir. Bu amaçlar bazında incelediğimizde en temel olarak ev kullanımıdır. Bu evler genellikle yerleşim alanlarındaki evler olarak kullanılır. Bunun yanında iş yeri olarak kullanımda mümkündür. Ofisler, atölyeler veya depolar gibi iş yerleri için Bu evler kullanılabilir. Bazı durumlarda endüstriyel bir yapı olarakta kullanılmaktadır. Fabrikalar, depo veya dağıtım merkezleri gibi endüstriyel yapılar için çelik evler tercih edilebilir.

Çelik Evler

Çelik ev, çelik profiller kullanılarak inşa edilen ve beton, taş veya ahşap gibi malzemeler yerine çelik kullanılan bir tür evdir. Çelik konstrüksiyonların birleştirilmesi ile üretilmektedir. Bunların yanında prefabrik ev fiyatları ile oldukça dikkat çeken modellerimiz bulunmaktadır. Bütçe dostu olduğu için birçok alanda kullanılmaktadır. Ayrıca çelik ev modelleri güçlü, dayanıklı ve sismik açıdan güvenli olduğundan tercih edilir. Aynı zamanda hafif ve hızlı inşa edilebilir özelliklere sahiptir.

Çelik konstrüksiyon ev tasarımları yapımı için öncelikle çelik profiller hazırlanır. Bu profiller özel makine kullanılarak kesilir ve burkulur. Daha sonra profiller ekleme işlemi yapılır ve tüm bileşenler bir araya getirilir. Bu ev yapımında en önemli avantaj, çabuk ve kolay montaj yapılabilmesidir. Çelik ev ürünlerimiz ayrıca hafif olmaları ve dayanıklı olmaları sebebiyle seismik açıdan güvenli olmasını sağlar. Bu evler ayrıca su geçirmez, hava sızdırmaz ve kolay temizlenebilir özelliklere sahiptir. Çelik evlerin en büyük dezavantajı neredeyse bulunmamaktadır. 

Çelik Ev Fiyatları

Çelik ev fiyatları oldukça merak konusu olmuştur çünkü bu evler oldukça avantajlıdır. Ancak çelik ev fiyatları birçok faktöre göre belirlenmektedir. Bu faktörler arasında alıcıların maddi alım güçleri de bulunmaktadır. Bunların yanında çelik profil kalitesi de bulunmaktadır. Bizler daima kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Daha kaliteli ve güçlü profiller daha yüksek fiyatları beraberinde getirir. Bunların yanında ev boyutları da etkilemektedir. Nitekim büyüklüğüne göre çelik ev fiyatları değişebilir.

Çelik ev fiyatları kapsamında kullanılan malzemelerin maliyeti oldukça önemlidir. Evlerin inşaatında kullanılan malzemelerin kalitesi ve miktarı fiyatı etkiler. Bunların yanında son zamanlarda yaşanan ekonomik buhrandan ötürü üretim maliyetleri yükselmiştir. Artan üretim maliyetlerine rağmen çelik ev fiyatları ekonomik kalmaktadır. Bu kapsamda piyasalar değişken hale gelmiştir. Üretim maliyetlerini artıran bir diğer husus ise işçilik ücretleridir. Ancak evlerin inşaatı için gereken işçilik maliyeti fiyatını etkilemez. 

En ucuz çelik ev modelleri üretirken işleme ve montaj oldukça önemlidir. Çünkü çelik profillerin işlenmesi ve montajı için gereken işçilik fiyatı etkiler. Bunların yanında daima kaliteli malzemeler kullanmaktayız. 

Çelik ev ürünlerimiz, diğer ev tipleriyle karşılaştırıldığında fiyat performans açısından avantajlı ürünlerdir. Çelik konstrüksiyon ev tasarımları ve hızlı inşa edilebilme özelliği ve dayanıklı malzemeleri sayesinde düşük maliyetli ve uzun ömürlü bir yapı sunarlar. Aynı zamanda enerji verimli tasarımları sayesinde aydınlatma ve ısıtma maliyetlerini azaltırlar. Ancak, fiyatları diğer ev tipleriyle karşılaştırıldığında genellikle biraz daha ekonomiktir. Fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Çelik Ev Modelleri 

En kullanışlı çelik konstrüksiyon evler oldukça çeşitlidir ve farklı ebattaki çelik profiller kullanılarak değişik boyutlarda çelik evler inşa edilebilir. Çelik ev ürünlerimiz birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılabilmektedir. Bu sebepten ötürü ebat çeşitliliği de bulunmaktadır. Nitekim çelik ev fiyatları da boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. 

Kullanım amaçları doğrultusunda baktığımız zaman küçük boyutlara sahip modeller, daha çok işyeri, tatil evleri veya ev için kullanılabilecek küçük çelik evler tarzında kullanılmaktadır. Daha çok orta boy diye kategorize ettiğimiz modeller ise ev, tatil evleri veya okullar için kullanılabilmektedir. Büyük modeller ise daha çok endüstriyel yapı, depo veya ofisler gibi ihtiyaçlar kapsamında kullanılmaktadır. Bunların yanında prefabrik ofis gibi ürünlerimizde bulunmaktadır. Tüm modellerimizi web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Evlerin boyutları, ihtiyacına göre özel olarak tasarım edilebilir ve farklı ölçülerdeki çelik profiller kullanılarak oluşturulabilir. Bu evlerin tasarımı, estetik görünümleri, enerji verimliliği ve uygun fiyatları ile birçok kişinin tercihi olabilir. Çelik malzemelerin kullanımı, evlerin daha hızlı inşa edilmesini, daha az bakım gerektirmeyi ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Aynı zamanda, bu evler yangına, depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklıdır ve bu nedenle daha güvenli bir ev ortamı sunar.

Çelik Ev Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Yapı modellerimizin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları arasında hızlı ve kolay inşaat süreci hepimizin dikkatini çekmektedir. Nitekim bu evleri, betonarme yapıların inşaat süreleri ile kıyasladığımızda, çelik malzemelerin standart boyutları sayesinde, evler daha hızlı inşa edilebilir. Ayrıca bu evler daha az bakım gerektirmektedir. En modern çelik evler pas, küflenme ve çürüme gibi sorunlarla karşılaşmaz ve bu nedenle daha az bakım gerektirir. 

Bir diğer önemli avantajı ise yangına ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı olmasıdır. Çelik evler yangına ve diğer doğal afetlere karşı daha dayanıklıdır. Çünkü çelik çok sağlam bir malzemedir. Çelik evlerin malzeme ve işçilik maliyetleri, diğer ev türlerine göre daha düşüktür. Bu sebepten ötürü fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Çelik evlerin ömrü, diğer ev türlerine göre daha uzundur ve bu nedenle daha uzun süre kullanılabilir ve özelleştirilebilir bir yapısı bulunmaktadır. Bu kapsamda bu evler, istenilen tasarıma uygun şekilde özelleştirilebilir.

Hangi Çelik Ev Modeli Sizler İçin Uygun

Her insanın kendi ihtiyaçlarına özgü bir ürün bulabilmesi bazen zor olabiliyor. Çünkü ihtiyaçlar her zaman için değişkendir. Bu bakımdan evlerin öncelikle kalitesine bakılmalıdır. Çelik evin malzemelerinin kalitesine ve güvenilirliğine dikkat etmek gerekir. Sonra beğendiğiniz evin tasarımının sizin ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun olmasına dikkat edin.

Bir ev beğendiğinizde yangına, depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklılığının güvenilir olmasına dikkat edin ve sorgulayın. Evin inşaatının işçilik kalitesine ve güvenilirliğine dikkat etmeniz ve garanti ve destek hizmetlerini araştırmanız gerekir ki bizler ürettiğimiz her ürüne garanti sunmaktayız. Sizlerde bu kriterleri göz önünde bulundurarak, sizin için en uygun evi bulabilirsiniz.

Çelik Evler Ne Kadar Güvenlidir? 

Hafif çelik ev modelleri farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Bu tarz durumlar genellikle turizm sektörüdür. Bu evler ile turistik tesisler veya pansiyonlar kurulabilmektedir. Ayrıca dağ tepelerindeki tatil evleri veya kamp alanları gibi turistik tesisler için çelik evler uygundur. Son olarak bu evler kullanılarak okullar kurulabilmektedir. Ebat olarak okul kurmaya da uygun evlerdir. Bu evler hızlı inşa edilebilir ve uygun maliyetli olmaları sebebiyle okul ve eğitim tesisleri için de kullanılabilir. Sizlerde ürünlerimize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Çelik Evlerin Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ortalama teslim tarihi, bu evlerin prefabrike olması nedeniyle inşaat süresi daha kısa olduğundan, teslim süresi genellikle diğer ev türlerine göre daha kısadır. Daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle doğrudan iletişime geçerek teslim süresi hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Çelik Evleri İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Bu evler, çelik olduğundan, istenilen renge boyanabilir.
Çelik Evlerin Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Evlerin dış tasarımında bazı durumda değişiklik yapılabilir. Yapılmak istenen değişiklik evin mühendisliğine herhangi bir zarar vermiyorsa değişiklik gerçekleştirilebilir. Ancak yapılacak değişiklik evin mühendisliğine zarar verirse, evin yıkılma riski bulunmaktadır.
Çelik Evleri İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Evlerin taşınabilir olması, istenilen konuma kolaylıkla taşınabilmesi anlamına gelir. Ancak, evin yer ile bağlantısını sağlayan su ve elektrik tesisatları kesildikten sonra farklı bir konuma taşınabilmektedir.
Çelik Evlerin Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Bu evler genellikle prefabrike olduğundan, sevkiyatı da kolaydır. Hızlı bir şekilde üretildikten sonra evin sevkiyatı gerekli araçlar ile evin kurulacağı konuma doğru sevk edilmektedir. Evin kalan montajı kurulum yapılacağı alanda gerçekleştirilmektedir.
Çelik Evleri Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Bu evlerin yalıtım özellikleri iyi olduğundan, dört mevsim kullanılabilabilir. Isı yalıtımı, iyi hava sızdırmazlık, doğru şekilde tasarlanmış bir ısıtma ve soğutma sistemi ile çelik evler, sıcak veya soğuk iklimlerde de rahat bir yaşam sağlayabilir.
İletişime Geç