Çelik Evler

Çelik ev modelleri farklı amaçlar kapsamında kullanılabilmektedir. Bu amaçlar bazında incelediğimizde en temel olarak ev kullanımıdır. Bu evler genellikle yerleşim alanlarındaki evler olarak kullanılır. Bunun yanında iş yeri olarak kullanımda mümkündür. Ofisler, atölyeler veya depolar gibi iş yerleri için Bu evler kullanılabilir. Bazı durumlarda endüstriyel bir yapı olarakta kullanılmaktadır. Fabrikalar, depo veya dağıtım merkezleri gibi endüstriyel yapılar için çelik evler tercih edilebilir.

Çelik Evler

Hangi Çelik Ev Modeli Sizler İçin Uygun

Her insanın kendi ihtiyaçlarına özgü bir ürün bulabilmesi bazen zor olabiliyor. Çünkü ihtiyaçlar her zaman için değişkendir. Bu bakımdan evlerin öncelikle kalitesine bakılmalıdır. Çelik evin malzemelerinin kalitesine ve güvenilirliğine dikkat etmek gerekir. Sonra beğendiğiniz evin tasarımının sizin ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun olmasına dikkat edin.

Bir ev beğendiğinizde yangına, depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklılığının güvenilir olmasına dikkat edin ve sorgulayın. Evin inşaatının işçilik kalitesine ve güvenilirliğine dikkat etmeniz ve garanti ve destek hizmetlerini araştırmanız gerekir ki bizler ürettiğimiz her ürüne garanti sunmaktayız. Sizlerde bu kriterleri göz önünde bulundurarak, sizin için en uygun evi bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ortalama teslim tarihi, bu evlerin prefabrike olması nedeniyle inşaat süresi daha kısa olduğundan, teslim süresi genellikle diğer ev türlerine göre daha kısadır. Daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle doğrudan iletişime geçerek teslim süresi hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Bu evler, çelik olduğundan, istenilen renge boyanabilir.
Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Evlerin dış tasarımında bazı durumda değişiklik yapılabilir. Yapılmak istenen değişiklik evin mühendisliğine herhangi bir zarar vermiyorsa değişiklik gerçekleştirilebilir. Ancak yapılacak değişiklik evin mühendisliğine zarar verirse, evin yıkılma riski bulunmaktadır.
İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Evlerin taşınabilir olması, istenilen konuma kolaylıkla taşınabilmesi anlamına gelir. Ancak, evin yer ile bağlantısını sağlayan su ve elektrik tesisatları kesildikten sonra farklı bir konuma taşınabilmektedir.
Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor? Nelere Dikkat Etmelisiniz
Bu evler genellikle prefabrike olduğundan, sevkiyatı da kolaydır. Hızlı bir şekilde üretildikten sonra evin sevkiyatı gerekli araçlar ile evin kurulacağı konuma doğru sevk edilmektedir. Evin kalan montajı kurulum yapılacağı alanda gerçekleştirilmektedir.
Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Bu evlerin yalıtım özellikleri iyi olduğundan, dört mevsim kullanılabilabilir. Isı yalıtımı, iyi hava sızdırmazlık, doğru şekilde tasarlanmış bir ısıtma ve soğutma sistemi ile çelik evler, sıcak veya soğuk iklimlerde de rahat bir yaşam sağlayabilir.
İletişime Geç