Tekirdağ Prefabrik Ev

Tekirdağ prefabrik ev denince aklımıza hemen estetik mimariye sahip, dayanıklı ve oldukça ekonomik olan evler gelmektedir. Bu yüzden, prefabrik ev Tekirdağ fiyatları seçeneklerini görünce çok şaşıracaksınız ve acaba bu fiyatlar doğru mu yazıldı acaba diye sorgulayacaksınızdır. Fakat hemen söyleyelim Tekirdağ prefabrik ev fiyatları yöre halkı tarafından ulaşılabilir olmasını istediğimiz için oldukça uygun fiyatlıdır.

Genel olarak parçaların birleştirilmesi ile oluşturulan bu evler Tekirdağ bölgesine oldukça uyumludur. Tekirdağ, yazları sıcak ve kurak, kışları da ılıktır. Akdeniz iklimi genel olarak bölgeye hakimdir. Akdeniz iklimine sahip bir başka ilde ise Antalya Prefabrik Ev seçeneklerimiz de tıpkı Tekirdağ gibi uygundur. Yine Antalya bölgede de fiyatlar oldukça makuldur. 

Hemen hemen tüm mevsim koşullarına ve çevre koşullarına mukavemet gösteren Tekirdağ prefabrik ev seçeneklerini incelemeyi unutmayınız. Bu bölgenin iklimini incelediğimizde kışların soğuk olmasa da yağışlı olduğunu görmekteyiz. Kullanılan malzemeler doğrultusunda bu evler, yağışlı koşullara da mukavemet göstermektedirler. Kullanılan kaliteli malzemeler doğrultusunda baktığımızda Tekirdağ prefabrik ev fiyatları oldukça uygun kalmaktadır. Hem kaliteli ev hem de uygun fiyat fırsatı sunulduğundan prefabrik ev firmaları Tekirdağ bölgesinde ilk önce akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Tekirdağ prefabrik ev fiyatları ve seçenekleri oldukça fazladır. Hemen hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun olarak ev modeli üretilebilmektedir. Bu evlerin lüks mimarileri sebebiyle bölge halkı tarafından oldukça sevilmiş ve kullanışlı bulunmuştur. Ayrıca bu evlerin lüks mimarilerine rağmen prefabrik ev Tekirdağ fiyatları da oldukça uygundur.

Tekirdağ Prefabrik Ev Fiyatları

Bu evler günümüzde hem kırsal alanlarda hem de şehir içerisinde oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Tekirdağ, şehir yapısı gereği hem şehir hem de kırsal yaşamın olduğu alanlara sahiptir. Kullanılan malzemeler iki yaşam alanına da uygun sağlayabilmektedir. Ayrıca kullanılan kaliteli malzemeler doğrultusunda baktığımızda Tekirdağ prefabrik ev fiyatları oldukça uygun kalmaktadır.

Tekirdağ prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlenirken pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Öyle ki son zamanlarda sıkça yaşadığımız kur dalgalanmaları sonucunda değişen piyasa koşulları piyasa koşulları sonucu inşaat sektörü ağır bir darbe almıştır. Bu doğrultuda betonarme evlerin fiyatları da yükselmiştir. Bu sebeple bölge halkı da daha uygun bir alternatif aramışlardır. Bu arayışın sonunda ise karşılarına Tekirdağ prefabrik ev fiyatları çıkmıştır.

Uygun olan prefabrik ev fiyatları Tekirdağ bölge için oldukça uygundur. Hal böyle olunca bu evler direkt olarak bölge halkı tarafından benimsenmiştir. Fakat prefabrik ev fiyatları Tekirdağ bölge için bununla da sınırlı değildir. Prefabrik ev Tekirdağ fiyatlarına dahil olan pek çok malzeme ve ustalık isteyen hizmetler de dahildir. Bu malzeme ve hizmetler sayesinde Tekirdağ prefabrik ev fiyatları 2022 yılında da oldukça uygun hale gelmiştir.

İşte fiyatlara dahil olan malzemeler ve ustalık isteyen hizmetler;

  • Konut malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Prefabrik bina elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Prefabrik bina tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Konut dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Konut pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Konut iç ve dış boya işlemlerinin uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine verilmesi

İşte bu malzemeler dahilinde hemen ev fiyatlarını alabilir veya inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayede bu malzemelerin alınması ve bu ustalık işleri için ayırdığınız bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Prefabrik Ev Modelleri

Tekirdağ bölgesi, kışları soğuk olmasa da Tekirdağ prefabrik ev seçenekleri üretilirken izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Yapılan bu çalışmalar doğrultusunda bu evlerin iç iklimi korunabilmektedir.

Yapılan izolasyon çalışmaları kapsamında ise bütün standart modellerimizin iç ve dış duvarlarında 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılmaktadır. Fakat dileyen müşterilerimiz için istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi de kullanılabilmektedir. Tabii izolasyon kapsamındaki çalışmalarımız bununla da bitmedi. Tavan kısmında 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. 

Duvarlarda kullanılan malzemeleri saydıktan sonra bu izolasyona yardımcı olan yan malzemeleri de saymalıyız. Kullanılan bu yan malzemeler daha çok ısı ve ses yalıtımı için kullanılır fakat hem ısı, hem ses, hem de yağmur suyunu içeriye almayan, yani sıvı yalıtımı olan malzemelerdir. O malzemelerden bazıları çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ve pencerelerde kullanılan PVC pencerelerdir. Bu malzemelerin ikisi de sıvı, ısı ve ses konusunda oldukça yalıtkandır. Üzerine yağan kar ve yağmur suyunu içeriye almadan kaydırma usulu ile üzerinden atar. İçerideki ısıyı dışarıya, dışarıdaki soğuğu içeriye vermez. Dışarıdan ses almaz. Bu yüzden prefabrik ev firmaları Tekirdağ bölgesinde bizim adımız çok duyulmaktadır.

Tekirdağ Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu evler üretilmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜRGE çalışmaları yapılmıştır. Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında bu evlerin üretiminde oluşan, diğer üreticilerinde yaptığı hatalar giderilmiştir. Böylece ortaya daha dayanıklı ve uzun ömürlü evler ortaya çıkmıştır.

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise bu evler bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanmışlardır. Tekirdağ iklimine yakın olan Bursa’da oldukça güzel modeller bulunmaktadır. Öyleki Bursa prefabrik ev seçenekleri de bölgenin mevsim ve çevre koşullarına uyumluluk göstermektedir. Burası da iklim olarak ılıman bir iklime sahiptir. Marmara Denizi’nin yumuşak ılık iklimine karşılık gelen Güney’de Uludağ’ın sert iklimi karşılar. Fakat bu evler hemen hemen her iklime karşı uygunluk göstermektedir.

Tekirdağ 'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bu bölgede hemen hemen her türlü ihtiyaç görülmektedir. Keza bu üretilen bu ev modelleri de her ihtiyaca uygun olarak üretilmektedir. Bu evlerin tek katlı modelleri olduğu gibi iki katlı modelleri de bulunmaktadır. Öyle ki bu evlerin boyutlarını incelediğimizde görmekteyiz ki, 40 m2 boyutlardan başlayıp, 178 m2 büyüklüğe kadar ulaşabilirler.

Bu evlerin çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise lüks ve estetik mimarisidir. Öyle ki bu evlere dışarıdan baktığımızda diğer evler ile hiçbir farkını göremeyiz. Aksine bazı modeller o kadar güzeldir ki diğer evlerden hemen sıyrılmaktadır.  Konteynerinizi sıcaktan ve soğuktan korumanın detaylarını makalemizden hemen öğrenin. Bütün modelleri inceleyip halen hayallerinize uygun olan ev modelini bulamadıysanız. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp, özel projelendirme seçeneklerinden faydalanibilirsiniz. 

İletişime Geç