Bursa Prefabrik Ev

Bursa Prefabrik Ev

Prefabrik evler, son yıllarda gerek mimarisiyle gerekse kalitesiyle popüler olmaya başlamışlardır. Artık Bursa prefabrik ev firmaları yazdığınızda karşınıza bizim ürettiğimiz yapıların kalitesi çıkacaktır. Çünkü Makro Prefabrik, prefabrik modellerini üretmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları başlatmıştır. 

Yürütülen bu araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, diğer üreticilerin üretimde yaptığı hataları gidererek, kullanıcının prefabrik ev Bursa bölgesindeki deneyimini artırmaya yönelik gelişmiştir. Bursa prefabrik ev fiyatları oldukça uygundur. Bu yüzden Bursa bölgesinde oldukça sempati kazanmıştır.

Bursa bölge olarak şehrin ve kırsalın iç içe olduğu bir bölgedir. Bursa prefabrik ev modelleri Covid19 pandemisi ilk başladığında şehirden uzaklaşmak isteyen kullanıcıları çekmiştir. Hızlı üretilmesi ve kurulması özelliği sayesinde prefabrik ev Bursa bölgesinde oldukça hızlı bir şekilde benimsenmiştir. Ayrıca İstanbul prefabrik ev de tıpkı Bursa bölgesi gibi benimsenmiştir. İstanbul bölgesindeki ev modellerimizi incelemek isteyen kullanıcılar, İstanbul bölge için yaptığımız web sayfamızı sayfamızı ziyaret edebilirler.

Bursa bölgesi genellikle ılıman bir iklime sahiptir fakat kuzeye doğru iklim biraz daha değişkenlik göstermektedir. İklim konusunda hal böyle olunca, Bursa prefabrik ev modelleri dört mevsimi yaşamaktadır. Hal böyle olunca bu bölgedeki evler su, ses ve ısı yalıtımlı olmak zorundadır. 

İklim şartlarının yanı sıra, prefabrik ev Bursa bölgesinin dış çevre koşullarına da oldukça dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Bu açıdan bakarsak bütün modeller depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir

Bursa Prefabrik Ev Fiyatları

Bursa prefabrik ev fiyatları modelden modele değişim göstermektedir. Her ihtiyaca uygun üretilen anahtar teslim olarak üretilmektedir. Bursa prefabrik ev anahtar teslim fiyatları ise oldukça ekonomik kalmaktadır.

Değişen piyasa koşulları ve kur dalgalanmaları sonucunda inşaat sektöründe kullanılan hammadde fiyatları her geçen yıl yükselmektedir. Bunların sonucunda ise betonarme yapıların fiyatları her geçen yıl gitgide artış göstermektedir. Fakat prefabrik ev Bursa fiyatları betonarme yapılar ile karşılaştırıldığında oldukça uygun kalmaktadır. Bunun sebebi de inşaat teknolojilerinin gelişmesidir.

Bunlara ek olarak fiyata dahil olan duş teknesi, lavabo ve musluk bataryaları gibi malzemeler ile malzeme için ayırdığınız bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Son olarak ise Bursa prefabrik ev fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sadece web sitemizdeki modeller ile sınırlı değildir. Bursa prefabrik ev fiyatları hakkında hemen bilgin alın.

Bursa Prefabrik Ev Avantajları

Prefabrik ev Bursa fiyatları avantajı olmasının yanı sıra pek çok avantajı da bulunmaktadır. Bursa prefabrik ev anahtar teslim fiyatları ekonomik fakat bu evlerin en büyük avantajı taşınabilir olmasıdır. Taşınabilir olması geçici yaşam alanları yaratmasının yanı sıra, arsanız ev olmadan satma kolaylığı sunmaktadır. Yani yarın öbür gün arsanızı satmak istediğinizde arsanızı satıp evinizi üzerinden taşıyarak başka bir alanda aynı yaşam konforunuzu sürdürmenize imkan sağlamaktadır.

Bir diğer avantajı ise modüle edilebilir olmasıdır. Herkesin hayali farklıdır. Siz hayalinizi eve göre değiştirmeyin. Eviniz sizin hayallerinize göre şekil alsın. Diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Tıpkı Bursa gibi İzmir prefabrik ev seçeneklerimiz de bulunmaktadır. İzmir’deki seçenekleri değerlendirmek isteyen kullanıcılar, İzmir sayfamızı inceleyebilirler. Prefabrik ev Bursa fiyatları ile oldukça ekonomik olduğu için hayalinizdeki evi sizlere sunabiliriz. 

Bursa’da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bursa prefabrik ev denince akla hemen tek katlı modeller gelmektedir fakat prefabrik evlerin iki katlı olan seçenekleri de mevcuttur. Prefabrik ev fiyatları Bursa bölgesi için oldukça uygundur. Her ihtiyaca uygun ev modeli üretilmektedir. 

Villa cinsi evlerde bulunmaktadır. Villa tarzı modellerde tek katlı modeller olduğu gibi iki katlı modeller de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra özel projelendirme seçenekleri de bulunmaktadır. Bütün modelleri inceleyip yine de hayalindeki evi bulamayan kullanıcılar için özel projelendirme ile hayallerindeki evleri üretebilmekteyiz.

Bunların yanı sıra evlerimiz için iki farklı çalışma planımız bulunmaktadır. Kaba inşaat (beton, şap, parke, fayans ve mutfak dolapları hariç) olarak ve anahtar teslim (parke, fayans, mutfak dolabı, mutfak tezgahı, vitrifiye malzemelerinin montajı, nakliye, montaj ekibinin konaklaması ve yemek masrafları dahil) olarak teslim edilmektedir.

Prefabrik ev fiyatları Bursa bölgesinde üretilen modellerimiz oldukça uygun kalmaktadır. Sipariş vereceğiniz tüm uygun fiyatlı evlerin izolasyon çalışmaları yapılmış bir şekilde teslim edilir. Bu evlerin iç ve dış duvarlarımızda 80 mm kalınlığında (16 kg/m3) yoğunluğunda EPS Strafor kullanılmaktadır.  Prefabrik Evlerinizi Serin Tutmanızın Yollarına göz atmak için tıklayın. Dileyen kullanıcılarımızın isteklerine göre iç ve dış duvarlarımızda 80 mm kalınlığında taş yünü kullanılabilir. Ayrıca tavan üzerinde 80 mm kalınlığında cam yünü ısı ve ses yalıtımı için kullanılmaktadır. İşte bu yüzden Bursa prefabrik ev firmaları denince akla biz geliyoruz.

Bütün bu evlerin üretiminde çatı malzemesi olarak galvaniz sac kullanılmaktadır. Galvaniz sac oldukça yalıtkan bir malzemedir. Üzerine yağan yağmur suyu ve karı kaydırarak tahliye eder. Yapı içerisine su sızdırmaz.

Sıkça Sorulanlar
Prefabrik konutlar sadece yazlık amaçlı mı kullanılmaktadır?

Prefabrik konutlar her mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemine sahiptir. Her iklim şartlarına uygun şekilde üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı bölgenin iklim özellikleri dikkate alınarak üretimleri yapılmaktadır.

Prefabrik yapıların wc ve banyolarında fayans, seramik uygulamas

Betonarme binalarda yapılan tüm uygulamalar prefabrik binalarda da yapılabilir. Wc,banyo ve mutfak ta yapılacak olan seramik uygulamalarında kullanılan yapıştırıcılar silikonize(elastik) özelliği sahip olmalıdır..

Duvara tablo vs. asabilir miyim?

Duvarlar panellerine çivi yerine vida ile yapabilirsiniz.

İletişime Geç