Estetik, göz alıcı, kaliteli, güvenilir ve çevreci...

Göz alıcı tasarımıyla Makro Prefabrik dubleks evler yaşam stand1ardınızı yükseltecek. Tamamen size ait bir alanda  doğayla iç içe olmanın verdiği mutluluğu yüksek konforla yaşayacaksınız.

Makro Prefabrik villa konutlar size lüks ve konforlu yaşam alanları sunarlar. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimatının gerçekleştiği yerde evinizin parçaları birleştirilerek montajları tamamlanır. Evinizi  arzu ettiğinizde kolaylıkla başka bir bölgeye taşıyabilir, kurulumlarını yaptırabilirsiniz. Herkese uygun tasarıma sahip bu evler yüksek yalıtım özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Her bölgeye uygun, her mevsim kullanışlı, dayanıklı zengin içeriğiyle de kalite standartlarınızı daha da yükseltecek. 

Makro Prefabrik ile sizde hayalinizi gerçeğe dönüştürmenin keyfini yaşayın.

Prefabrik ev denilince akla genellikle iki önemli husus gelmektedir kullanışlılığı ve teknik özellikleri. Özelliklerinden belki de en önemlisi deprem ile ilgili sunduğu özellikler. Prefabrik evler diğer pek çok yapı türüne göre, deprem riskine karşı çok daha sağlam ve güvenli bir alternatif yapı oluşturmaktadır. Bunun yanında iklim ve hava şartlarına karşı sağladığı avantajları da çok çeşitlidir. Bu noktada prefabrik evlerin dış duvar ile iç duvar ısı yalıtım özellikleri  son derece önemlidir. Özellikle kış şartlarının ağır geçtiği bölgeler ya da yaz sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde yalıtım konusuna ayrı bir öncelik verip, siz değerli müşterilerimizin faydalarını her zaman optimize etmek önceliğimizdir.                                                                                                                            Bir diğer önemli husus da; kişisel isteklerinizin önemli ölçüde karşılanabilmesidir. Makro Prefabrik olarak kişisel beğeni ve isteklerinizi uzman kadromuzla hayata geçiriyoruz.

Makro Prefabrik Whatsapp