İki Katlı Prefabrik Ev

Konforu, estetik mimarisi ve modülerliği ile iki katlı prefabrik evler, günümüzün yapı sistemleri arasında en çok tercih edileni konumunda bulunuyor. Şehrin yorucu ve stresli yaşantısını müstakil yapının rahatlığıyla yok etmek isteyenler için iki katlı prefabrik evler, eşsiz bir çözüm sunuyor. Son yıllarda yoğun ilgi gören iki katlı prefabrik evler ile daha doğal yaşam koşullarını yakalamak mümkün oluyor.

İki kattan oluşan bu prefabrik evler, hazır ev grubunda bulunuyor. Tüm bileşenleri ile hazır olan bu yapılar, arzulanan her noktaya süratle uygulanabiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen iki ve tek katlı prefabrik evler çok kolay şekilde her alana monte edilebiliyor. Portatif yapısı sayesinde arzulandığı noktada farklı bir noktaya da taşınabilen bu hazır yapılar, betonarme yapılara göre çok daha yüksek bir konfor standardı sunuyor.

İki Katlı Prefabrik Evler

Son derece kullanışlı olan iki katlı prefabrik evler, Makro Prefabrik tarafından yeni nesil teknolojiyle donatılı olarak üretiliyor. Hazır yapılar sınıfında bulunan iki katlı prefabrik evler diğer tüm yapı türüne göre çok daha yüksek konfor ve yüksek güvenlik sunuyor. Sağlamlığı ile uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunan iki katlı prefabrik evler, her türlü hava koşuluna karşı da güçlü bir koruma sağlıyor. Böylelikle yıl boyunca iklim koşullarının getirdiği koşullardan yoksun, son derece konforlu bir yaşam alanına sahip olunabilmesine yardımcı oluyor.

Yüksek kalitedeki malzemeleri ile hem ısı hem de ses yalıtımı noktasında son derece başarılı yapılar olan iki katlı prefabrik evler, tüm yıl boyunca en konforlu yaşam alanına sahip olabilmeye yardımcı oluyor. Bu teknik özellikleri aynı zamanda da her iklim koşulunda ve her coğrafik koşulda etkin biçimde kullanımına olanak veriyor.

Böylelikle ister sıcak bir bölgede, ister de soğuk bir bölgede olması fark etmeksizin betonarme yapılara göre çok daha başarılı bir izolasyon performansı sunabiliyor.

Herkesin kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendirilebilir tasarım yapısına sahip olan iki katlı prefabrik evler, farklı mimari ölçü seçeneklerine sahiptir. Oda sayısı ve konumları, balkon ve diğer açık alanlarında özgür seçenekler gibi pek çok farklı mimari tasarım seçeneğine sahiptir. İki katlı prefabrik evler, villa tipinde bir yaşam alanına her bütçeden kişinin kolaylıkla sahip olabilmesine yardımcı oluyor.

İki Katlı Prefabrik Ev 2022

Geleneksel yapı sistemlerine göre prefabrik evler çok düşük maliyetleri ile ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Modern çağda hazır yapıların getirdiği avantajlar, yaşam alanlarına konfor kazandırırken aynı zamanda da bu yüksek konfora çok uygun fiyatlarla sahip olabilme şansı veriyor. İki katlı prefabrik evler fiyat yönünden 2021 yılında diğer tüm yapı alternatiflerine göre çok daha ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Tek katlı prefabrik villa modellerini görmek için buraya tıklaya bilirsiniz.

İki Katlı Prefabrik Ev Modelleri

İki katlı prefabrik evlerde farklı mimari seçenekler bulunuyor. 2021 iki katlı prefabrik evler hem iç tasarımı hem de dış tasarımı yönünden her zevke hitap ediyor. Zengin tasarım seçeneklerinin yanı sıra 90 metrekareden başlayan ve 178 metrekareye kadar ulaşan kullanım alanı seçeneklerine sahip modeller sunmaktadır. Böylelikle hem arazi kullanım alanı boyutlarına hem de yaşam alanındaki kullanım ihtiyaçlarına tam manasıyla yanıt verecek niteliklerde iki katlı prefabrik evlere sahip olunabiliyor.

İki Katlı Prefabrik Ev Avantajları

Her isteğe göre dizaynında değişime gidilebilen iki katlı prefabrik evler ile gelen avantajlar arasında modüler olması tercih edilmesinde en önemli faktörlerden birisidir. Modüler yapısı sayesinde tüm odalarından pencere ve kapı konumlarına kadar her noktada rahatlıkla değişim gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca komple yapının farklı bir lokasyona nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi dahi mümkün oluyor.

Böylesine esnek ve özgür bir yaşam alanı da doğal olarak oldukça ekonomik bir seçenek oluşturuyor.
Isı, ses ve su izolasyonunun yüksek kalitede olduğu iki katlı prefabrik villa aynı zamanda da depreme karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle günümüz yapı teknolojileri arasında en güvenilir yapı grubu konumunda bulunuyor. İki katlı olmasına karşın depreme karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması günümüzde yaygın olarak tercih edilmesinde önemli bir pay sahibidir.

Hangi İki Katlı Prefabrik Ev Sizin İçin Uygun?

Lüks, konfor ve göz alıcı estetiğiyle sizi büyüleyen tek katlı prefabrik ev modelleri arasından seçim yapmak zorlu gibi gelebilir. Kaliteli malzemeyle üretilmiş, her daim desteği bulunan prefabrik evler sizin için en ideal seçim olacaktır.

Estetik, göz alıcı, kaliteli, güvenilir ve çevreci...

Göz alıcı tasarımıyla Makro Prefabrik dubleks evler yaşam standardınızı yükseltecek. Tamamen size ait bir alanda doğayla iç içe olmanın verdiği mutluluğu yüksek konforla yaşayacaksınız.

Makro Prefabrik villa konutlar size lüks ve konforlu yaşam alanları sunarlar. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimatının gerçekleştiği yerde evinizin parçaları birleştirilerek montajları tamamlanır. Evinizi arzu ettiğinizde kolaylıkla başka bir bölgeye taşıyabilir, kurulumlarını yaptırabilirsiniz. Herkese uygun tasarıma sahip bu evler yüksek yalıtım özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Her bölgeye uygun, her mevsim kullanışlı, dayanıklı zengin içeriğiyle de kalite standartlarınızı daha da yükseltecek.

Makro Prefabrik ile sizde hayalinizi gerçeğe dönüştürmenin keyfini yaşayın.

Makro Prefabrik Whatsapp