İki Katlı Prefabrik Ev

Konforu, estetik mimarisi ve modülerliği ile iki katlı prefabrik evler, günümüzün yapı sistemleri arasında en çok tercih edileni konumunda bulunuyor. Şehrin yorucu ve stresli yaşantısını müstakil yapının rahatlığıyla yok etmek isteyenler için iki katlı prefabrik evler, eşsiz bir çözüm sunuyor. Son yıllarda yoğun ilgi gören iki katlı prefabrik evler ile daha doğal yaşam koşullarını yakalamak mümkün oluyor.

İki Katlı Prefabrik Ev

Tamamlanan Prefabrik Ev Projelerimiz

İki kattan oluşan bu prefabrik evler, hazır ev grubunda bulunuyor. Tüm bileşenleri ile hazır olan bu yapılar, arzulanan her noktaya süratle uygulanabiliyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen iki ve tek katlı prefabrik evler çok kolay şekilde her alana monte edilebiliyor. Portatif yapısı sayesinde arzulandığı noktada farklı bir noktaya da taşınabilen bu hazır yapılar, betonarme yapılara göre çok daha yüksek bir konfor standardı sunuyor.

İki Katlı Prefabrik Evler

Son derece kullanışlı olan iki katlı prefabrik evler, Makro Prefabrik tarafından yeni nesil teknolojiyle donatılı olarak üretiliyor. Hazır yapılar sınıfında bulunan iki katlı prefabrik evler diğer tüm yapı türüne göre çok daha yüksek konfor ve yüksek güvenlik sunuyor. Sağlamlığı ile uzun ömürlü bir kullanım güvencesi sunan iki katlı prefabrik evler, her türlü hava koşuluna karşı da güçlü bir koruma sağlıyor. Böylelikle yıl boyunca iklim koşullarının getirdiği koşullardan yoksun, son derece konforlu bir yaşam alanına sahip olunabilmesine yardımcı oluyor.

Yüksek kalitedeki malzemeleri ile hem ısı hem de ses yalıtımı noktasında son derece başarılı yapılar olan iki katlı prefabrik evler, tüm yıl boyunca en konforlu yaşam alanına sahip olabilmeye yardımcı oluyor. Bu teknik özellikleri aynı zamanda da her iklim koşulunda ve her coğrafik koşulda etkin biçimde kullanımına olanak veriyor.

Böylelikle ister sıcak bir bölgede, ister de soğuk bir bölgede olması fark etmeksizin betonarme yapılara göre çok daha başarılı bir izolasyon performansı sunabiliyor.

Herkesin kullanım ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendirilebilir tasarım yapısına sahip olan iki katlı prefabrik evler, farklı mimari ölçü seçeneklerine sahiptir. Oda sayısı ve konumları, balkon ve diğer açık alanlarında özgür seçenekler gibi pek çok farklı mimari tasarım seçeneğine sahiptir. İki katlı prefabrik evler, villa tipinde bir yaşam alanına her bütçeden kişinin kolaylıkla sahip olabilmesine yardımcı oluyor.

İki Katlı Prefabrik Ev 2022

Geleneksel yapı sistemlerine göre prefabrik evler çok düşük maliyetleri ile ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Modern çağda hazır yapıların getirdiği avantajlar, yaşam alanlarına konfor kazandırırken aynı zamanda da bu yüksek konfora çok uygun fiyatlarla sahip olabilme şansı veriyor. İki katlı prefabrik evler fiyat yönünden 2021 yılında diğer tüm yapı alternatiflerine göre çok daha ekonomik bir seçenek oluşturuyor. Tek katlı prefabrik villa modellerini görmek için buraya tıklaya bilirsiniz.

İki Katlı Prefabrik Ev Modelleri

İki katlı prefabrik evlerde farklı mimari seçenekler bulunuyor. 2021 iki katlı prefabrik evler hem iç tasarımı hem de dış tasarımı yönünden her zevke hitap ediyor. Zengin tasarım seçeneklerinin yanı sıra 90 metrekareden başlayan ve 178 metrekareye kadar ulaşan kullanım alanı seçeneklerine sahip modeller sunmaktadır. Böylelikle hem arazi kullanım alanı boyutlarına hem de yaşam alanındaki kullanım ihtiyaçlarına tam manasıyla yanıt verecek niteliklerde iki katlı prefabrik evlere sahip olunabiliyor.

İki Katlı Prefabrik Ev Avantajları

Her isteğe göre dizaynında değişime gidilebilen iki katlı prefabrik evler ile gelen avantajlar arasında modüler olması tercih edilmesinde en önemli faktörlerden birisidir. Modüler yapısı sayesinde tüm odalarından pencere ve kapı konumlarına kadar her noktada rahatlıkla değişim gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca komple yapının farklı bir lokasyona nakliyesinin gerçekleştirilebilmesi dahi mümkün oluyor.

Böylesine esnek ve özgür bir yaşam alanı da doğal olarak oldukça ekonomik bir seçenek oluşturuyor.
Isı, ses ve su izolasyonunun yüksek kalitede olduğu iki katlı prefabrik villa aynı zamanda da depreme karşı da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle günümüz yapı teknolojileri arasında en güvenilir yapı grubu konumunda bulunuyor. İki katlı olmasına karşın depreme karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması günümüzde yaygın olarak tercih edilmesinde önemli bir pay sahibidir.

Hangi İki Katlı Prefabrik Ev Sizin İçin Uygun?

Lüks, konfor ve göz alıcı estetiğiyle sizi büyüleyen tek katlı prefabrik ev modelleri arasından seçim yapmak zorlu gibi gelebilir. Kaliteli malzemeyle üretilmiş, her daim desteği bulunan prefabrik evler sizin için en ideal seçim olacaktır.

Estetik, göz alıcı, kaliteli, güvenilir ve çevreci...

Göz alıcı tasarımıyla Makro Prefabrik dubleks evler yaşam standardınızı yükseltecek. Tamamen size ait bir alanda doğayla iç içe olmanın verdiği mutluluğu yüksek konforla yaşayacaksınız.

Makro Prefabrik villa konutlar size lüks ve konforlu yaşam alanları sunarlar. Demonte yapıya sahiptirler. Teslimatının gerçekleştiği yerde evinizin parçaları birleştirilerek montajları tamamlanır. Evinizi arzu ettiğinizde kolaylıkla başka bir bölgeye taşıyabilir, kurulumlarını yaptırabilirsiniz. Herkese uygun tasarıma sahip bu evler yüksek yalıtım özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Her bölgeye uygun, her mevsim kullanışlı, dayanıklı zengin içeriğiyle de kalite standartlarınızı daha da yükseltecek.

Makro Prefabrik ile sizde hayalinizi gerçeğe dönüştürmenin keyfini yaşayın.

Sıkça Sorulanlar
İki Katlı Prefabrik Ev Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Prefabrike olarak üretilen iki katlı ev modellerimizin hepsi, oldukça hızlı bir biçimde üretilebilmektedir. Üretim hızını aynı boyutlardaki bir betonarme evin inşaat süreci ile karşılaştırdığımızda, ürünlerimizin çok daha avantajlı olduğu açıkça görülmektedir. Seçilen yapıya göre teslimat tarihi değişkenlik göstermekle birlikte bu husustaki ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Ürettiğimiz bütün iki katlı ev modellerimiz iç cephe veya dış cephe boyaları istediğiniz herhangi bir renkte boyanabilmektedir. Evin boya işlemleri, yapı kurulması gereken alana kurulduktan sonra yapılmaktadır. Dilerseniz evin hiç boyanmamasını da talep edebilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Sahip olduğunuz veya satın aldığınız iki katlı ev modelimiz üzerinde yapılacak değişiklik, birçok mühendislik bozulmalara sebep olabilir. Özellikle dış tasarımda yapılan değişiklikleri öncelikle mühendis ekiplerimiz inceleyerek, değişikliğin yapılıp yapılamayacağını onaylamaktadır. Bu konu hakkındaki detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Halihazırda kullanmış olduğunuz yapıyı yere bağlayan sıhhi ve elektrik tesisatı gibi bağlantılarını keserek farklı bir konuma taşıyabilmeniz mümkündür. Kurulum esnasında yapının, tesisatlar dışında daha farklı şekillerde yere bağlantısı yapılmaktadır.
İki Katlı Prefabrik Ev Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Satın almış olduğunuz iki katlı ev modelinin üretim planı çerçevesinde belirlenen parçaları üretim tesislerinde üretilir ve sevkiyata hazır hale getirilir. Bu yapıların sevkiyatı sağlandıktan sonra parçalar yapının kurulacağı alanda birleştirilmektedir.
İki Katlı Prefabrik Ev Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Ülkemiz dört mevsimi bir arada yaşayan bir coğrafyaya sahiptir. Dünya kalanında ise bu durum bir yıl içerisinde çoğunluk olarak bir mevsimi daha çok yaşanması ile sonuçlanmaktadır. İki katlı ev modelerimizden satın alarak ülkemizin istediniz yerinde dört mevsim kullanabilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Sizlere uygun olan iki katlı ev modelini seçtikten sonra bir sözleşme ile tutar belirlenir. Belirlenen tutarın %50’si nakit olarak ödendikten sonra kalan kısmı çek veya kredi kartı ile ödenebilmektedir. Senet usulü ile elden taksit yapılması gibi işlemler yapılmamaktadır.
İki Katlı Prefabrik Ev Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Ülkemizin en hassas bölgelerinde şiddetli olarak depremler yaşanmıştır. Fay hatlarını incelediğimizde ülkemizin bir deprem bölgesi olduğu açıkça görülmektedir. Bizlerde üretim sistemlerimizi çok daha iyi hale getirerek, iki katlı ev modellerimizi depreme ve diğer doğal afetlere çok daha dayanıklı hale getirdik. Sizlerde güvenle bu evlerin içerisinde yaşayabilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
İki katlı ev modellerimizin yalıtım malzemeleri iç ve dış duvarlar arasına uygulanmaktadır. Uygulanan malzeme ise 80 mm kalınlığına sahip EPS strafordur. Tavan bölümünde ise yine aynı kalınlıkta cam yünü kullanılanılmaktadır. Kullanılan malzemeler yangına dayanıklı ve oldukça hafif malzemelerdir.
İki Katlı Prefabrik Ev Prefabrik Ev Almak Mantıklı mı?
Prefabrike olarak üretilen iki katlı ev modellerimiz, oldukça avantajlıdır. Maddi açıdan betonarme yapılara göre oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir. Bunun yanında fiyata dahil olan hizmetler ve bazı malzemeler bulunmaktadır. Bu malzeme ve hizmetleri web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.
İki Katlı Prefabrik Ev Prefabrik Yapılar İmara Tabi Midir?
İki katlı ev modellerimizin hepsi imar kanununa tabiidir. İmar noktasında, arsanızın bağlı bulunduğu belediyelere başvurarak imar izni alabilirsiniz. Aldığınız imar izni özelinde ise istediğiniz yapıyı satın alabilirsiniz.
İletişime Geç