Edirne Prefabrik Ev

Edirne prefabrik ev denince aklımıza hemen bölgenin her türlü mersim ve çevre şartlarına uyum sağlayan, kullanıcısına pek çok avantajı bulunan, uygun fiyatlı evler gelmektedir. Öyle ki Edirne prefabrik ev fiyatları bölge halkının kolayca ulaşım sağlayabilmesi adına oldukça uygun belirlenmiştir. Edirne prefabrik ev seçenekleri öyle estetik ve simetrik tasarlanmıştır ki, dışarıdan bakıldığında diğer evlerden bir farklı bulunmaz hatta bazı modeller daha estetik ve lüks bir mimari ile tasarlanmıştır.

Edirne, bölge olarak Akdeniz ve karasal iklimi yaşamaktadır. Hal böyle olunca hemen yanındaki Tekirdağ prefabrik ev seçenekleri ve Edirne prefabrik ev seçenekleri bu iklim ve çevre koşullarına uyum sağlayacak biçimde tasarlanır ve izolasyon çalışmaları bu mevsim koşullarına mukavemet gösterecek biçimde yapılır. 

Tabii bu evler sadece Akdeniz ve karasal iklim değil hemen hemen tüm mevsim ve çevre koşullarına mukavemet gösterebilecek biçimde üretilmektedir. Prefabrik ev Edirne fiyatları oldukça ekonomik belirlendiğinden bölge halkı kolayca satın alıp, hızlı kurulum avantajlarından faydalanabilmektedir. Edirne prefabrik ev kullanılan kaliteli malzemeler kapsamında üretilir. Hem kaliteli ev hem de uygun fiyat fırsatı sunulduğundan prefabrik ev firmaları Edirne bölgesinde denince hemen akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Edirne Prefabrik Ev Fiyatları

Edirne prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlenirken, pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Fakat en önce Edirne bölge halkının alım gücü ön planda tutularak Edirne prefabrik ev fiyatları belirlenmiştir. 

Fakat son yıllarda çeşitli sebepler sonucu yaşadığımız kur dalgalanmalarından ötürü değişen piyasa koşulları nedeniyle inşaat sektöründeki malzemelerin fiyatlarındaki dalgalanmalar dolayısıyla betonarme binaların fiyatları da ulaşılamaz seviyelere ulaşmıştır. Bu sebeple betonarme binalar ile Edirne prefabrik ev fiyatları arasındaki makas farkı da her geçen yıl dahada artmaktadır. Prefabrik ev fiyatları Edirne bölgesindeki seçeneklerin ise modelden modele değişkenlik göstermektedir.

Edirne prefabrik ev fiyatları 2022 yılında fiyatlar belirlenirken bazı malzeme ustalık gerektiren malzemeler dahil edilerek belirlenmiştir. Edirne prefabrik ev fiyatları dahil olan malzemeler sayesinde bütçe tasarrufu da sağlayabilirsiniz. 

İşte prefabrik ev Edirne fiyatları seçeneklerine dahil olan bütün malzeme ve ustalık gerektiren hizmetler;

  • Ev malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Ev elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Evin tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Evin dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Evin pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Evin sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Evin elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Evin iç ve dış duvarlarına boya uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde bina sahibine verilmesi

İşte bu malzemeler ve hizmetler dahilinde hemen dileğiniz prefabrik ev fiyatları Edirne bölgedeki seçenekler ile ilgili teklif alabilirsiniz. Ayrıca bu malzemeler ve ustalık gerektiren işlere ayırdığınız bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Edirne Prefabrik Ev Modelleri

Edirne bölgesinde mevsim koşullarına baktığımızda kış mevsiminde bazen Akdeniz iklimi etkisini gösterir. Bu zamanlarda bölge ılık ve yağışlı geçer. Bazen de bölge kara iklimi etkisini gösterir. Bu zamanlarda da bölge iklimi oldukça sert ve kar yağışlı geçmektedir. Yaz mevsimine geldiğimizde, yazlar sıcak ve kurak, bahar dönemi ise bölge çoğunlukla yağışlıdır. 

Bu bölgenin iklimini incelediğimizde kışların sert ve bol yağışlı olduğunu görmekteyiz. O yüzden bu bölgede bu mevsim koşullarına mukavemet sağlaması açısından bazı izolasyon çalışmaları yürütülmüştür. Kullanılan malzemeler doğrultusunda ve yapılan izolasyon çalışmaları kapsamında bu evler, tüm mevsim koşullarına mukavemet göstermektedirler. 

Yapılan izolasyon çalışmaları, ana ve yan izolasyon çalışmaları olarak ikiye ayrılmaktadır. Ana kapsamında ise bütün ev modellerin iç ve dış duvarlarında 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılmaktadır. Fakat müşterilerimizin istekleri kapsamında istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi veya taş yünü bu evlerde kullanılabilmektedir. İzolasyon kapsamındaki çalışmalarımız bununla da bitmeyip, tavan kısmında 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. 

Ana izolasyon kapsamında yapılan çalışmaları ve kullanılan malzemeleri saydıktan sonra bu izolasyona yardımcı olan yan izolasyon malzemelerini de saymalıyız.  En çok tercih edilen prefabrik ev modellerine göz atmak için tıklayınız. Yapılan bu yan izolasyon çalışmaları daha çok ısı ve ses yalıtımı için yapılır fakat hem ısı, hem ses, hem de yağmur suyunu içeriye almayan, yani sıvı yalıtımı olan malzemelerdir. Yan izolasyon çalışmaları kapsamında kullanılan malzemeler ise, çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ve pencerelerde kullanılan PVC pencerelerdir.

Bu malzemelerin her ikisi de hemen hemen her konuda konusunda oldukça yalıtkandır. Üzerine yağan kar ve yağmur suyunu içeriye sızdırmadan kaydırma usulu ile üzerinden atar. İçerideki iklimi koruyarak ısıyı dışarıya, dışarıdaki soğuğu içeriye vermez. Ses yalıtımı da sağladığı için dışarıdan ses almaz. Bu yüzden prefabrik ev firmaları Edirne bölgesinde bizim adımız çok duyulmaktadır.

Edirne Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu evler üretilmeden önce çok uzun süren bazı çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar ikiye ayrılmaktadır. İnsanların ev ihtiyaçlarını anlamak adına AR-GE çalışmaları yaparken, üretimdeki hataları gidermek adına da ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Böyle prefabrik ev Edirne fiyatları oldukça ekonomik ve ulaşılabilir olurken aynı zamanda daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olmuşlardır.

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında Edirne halkının ihtiyaçları en iyi biçimde anlaşılmaya çalışılmıştır. Bölge halkına yakında bulunan bir diğer metropol de hemen hemen aynı çevre koşullarına sahiptir. O metropol ise İstanbul prefabrik ev seçenekleri bulunmaktadır. Tüm modeller her türlü mevsim ve çevre koşullarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Hal böyle olunca da bölge halkınada bu evleri alıp kullanmak kalmaktadır.

Edirne'de En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Hemen hemen her ihtiyaca ve her bütçeye uygun model üretilmektedir. Bu evlerin tek katlı modelleri olduğu gibi iki katlı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu evlerin boyutlarını incelediğimizde görmekteyiz ki, 40 m2 boyutlardan başlayıp, 178 m2 büyüklüğe kadar ulaşabilirler.

İletişime Geç