Tek Katlı Prefabrik Villa

Estetik ve kalitenin birleşimi Makro Prefabrik villa konutlar3

Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanıyor. Kullanışlı tasarımları, avantajlı opsiyonel içeriği ve cazip fiyatlarıyla yoğun rağbet görmeye devam ediyor. Size sadece kendinize özel bir alan sunmakla kalmıyor aynı zamanda ekonomik, güvenilir, kullanışlı, içeriğiyle hayal ettiğiniz yaşam alanını en uygun koşullarda elde etmenize olanak sağlıyor.

Makro Prefabrik olarak hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolda uzman kadromuzla titizlikle çalışarak bütün detayları en ince ayrıntısına kadar özenle dizayn edip hayalinizi hayata geçiriyoruz

Tamamlanan Prefabrik Ev Projelerimiz

Tek Katlı Prefabrik Villa

Tek katlı prefabrik villa ekonomik olmaları ve yüksek kalitede pratik bir çözüm oluşturmalarıyla biliniyor. Tek katlı prefabrik villa modelleri ise günümüzde lüks ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmak isteyenlere ekonomik bir çözüm sunuyor. Hazır ev grubunda bulunan tek ve iki katlı prefabrik villa modelleri, modüler ve portatif yapılarıyla ultra lüks bir yaşam alanına kolayca sahip olabilme imkanını getiriyor.
Son derece önemli özellikleri ve avantajları bulunan tek katlı prefabrik villalar, betonarme villa yapılarından çok daha yüksek bir lüks sunuyor. Yeni nesil yapı teknolojisi bileşenleriyle Makro Prefabrik tarafından üretilmiş tek katlı prefabrik villalar, önemli avantajlara sahiptir.

Tek Katlı Prefabrik Villa Özellikleri

Her geçen gün artan talep gören prefabrik evler, kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde üretiliyor. Ölçüleri, teknik özellikleri ve iç dizaynları konusunda farklı modellerin bulunduğu prefabrik evlerde, müstakil yaşamın tüm avantajlarından yararlanmayı sağlayan prefabrik villalar bulunuyor. Prefabrik villa modelleri herkes için kendisine özel bir yaşam alanı sunuyor. Tek katlı prefabrik villa ile her zaman hayalinizde olan lüks ve konforlu bir villaya sahip olmak, oldukça ekonomik bir hale dönüşüyor.

Bir villadan olan tüm beklentilerinize fazlasıyla yanıt veren tek ve iki katlı prefabrik villa modelleri, diğer yapı ürünlerine göre çok daha ekonomiktir. Böylelikle hayallerinizdeki villaya sahip olabilmek için ciddi maliyetlerde bulunmak zorunda kalmıyorsunuz. Ekonomik, güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip olan kaliteli tek katlı prefabrik villa modelleri, müstakil ev yaşamının getirdiği tüm konfordan ultra lüks bir şekilde faydalanabilmenize yardımcı oluyor.

Tek Katlı Prefabrik Villa Fiyatları

Hazır ev gruplarında model çeşitliliğinin artması, herkesin istek ve ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir model bulabilme kolaylığını getirmiştir. Bu çeşitlilik, günümüzde prefabrik yapılara olan ilgi ve talebinde ciddi seviyede artış göstermesine neden olmuştur. Son yıllarda prefabrik yapılara olan talebin artması beraberinde ciddi bir ekonomiklikte getirmiştir. Diğer yapı sistem ve tekniklerine göre çok ama çok düşük maliyetlere sahip olmasıyla oldukça ekonomik olan tek katlı prefabrik villa fiyatları 2021 yılında artan taleple birlikte daha da ekonomik seviyeye gelmiştir.

Ultra lüks bir villa yaşamına çok cüzi bütçelerle bile sahip olabilme şansı getiren tek katlı prefabrik villa fiyatları, her bütçeye uygundur. Böylelikle herkes için villada yaşamanın rahatlığını ve keyfini doyasıya çıkartabilmek mümkün oluyor. Uzun ömürlü olması, ısı ve ses izolasyonunun güçlü olması ve depreme karşı yüksek dayanıklılığa sahip olması düşük maliyetlerinin yanı sıra ciddi bir tasarrufta oluşturuyor.

Tek Katlı Prefabrik Villa Modelleri

Tek katlı prefabrik ev modelleri farklı mimari seçenekleriyle her kullanım tipine yanıt verebiliyor. Makro Prefabrik tarafından üretilen 2021 tek katlı prefabrik villa modelleri arasında 40 metrekareden, 149 metrekareye kadar ulaşan geniş bir seçenek çeşitliliği bulunuyor. Farklı oda sayıları, farklı oda tipleri gibi kullanım yapısına uygun niteliklere sahip tasarım alternatifleri de sizlere sunuluyor. Özgün tasarımları, estetik dış cephe kaplamaları ve tabii ki geniş kullanım alanları ile yenilikçi tek katlı prefabrik villa modelleri Makro Prefabrik ile eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Tek Katlı Prefabrik Villa Avantajları

Makro Prefabrik kalitesiyle üretilen tüm prefabrik yapılarda olduğu gibi tek katlı prefabrik villa modelleri de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Tek katlı prefabrik villa avantajları arasında her mevsim koşuluna uygun yapıya sahip olması öne çıkıyor. Kış aylarının en sert geçtiği bölgelerden, yazın sıcaklıkların ciddi seviyelere ulaştığı bölgelere kadar her mevsim koşulunda en konforlu kullanımı sunuyor. Betonarme yapıların ısı yalıtımındaki yetersizliklerinden bağımsız prefabrik yapılarda son derece başarılı bir ısı izolasyonu mevcuttur.

Ayrıca ilave ses yalıtımı uygulamasına da gerek bulunmayan prefabrik ev, dış dünyanın tüm hengamesinden uzak bir yaşam sürdürebilirsiniz.
Deprem bölgesinde bulunan Türkiye’nin her noktasında depreme karşı yüksek dayanıklı bir yaşam alanına sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi de prefabrik yapılar oluyor. Güçlü çelik konstrüksiyonu ve diğer yapı bileşenleri ile Makro Prefabrik tarafından üretilen tek katlı prefabrik villalar, depreme karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Hangi Tek Katlı Prefabrik Villa Sizin İçin Uygun?

Estetiğiyle sizi büyüleyecek, konforuyla yaşam standartlarınızı yükseltecek tek katlı prefabrik villalar arasından özgürce seçim yapabilirsiniz. Yapını kurulacağı lokasyon özellikleri, yaşam alanınızdaki oda sayısı ihtiyacı gibi detaylar sayesinde kullanımında her zaman verim elde edebileceğiniz villayı belirleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Tek Katlı Prefabrik Villa Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Tek katlı villa modellerimiz oldukça hızlı bir biçimde üretilmektedir. Betonarme yapıların inşaat süreleri aylar sürerken, tek katlı prefabrik villa modellerimizin üretim süresi günler içerisinde bitmektedir.
Tek Katlı Prefabrik Villa İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Seçtiğiniz tek katlı villa modeli üzerinde bazı kişiselleştirmeler yapabilirsiniz. Bu kişiselleştirmelere iç cephe ve dış cephe boyaları dahildir. Yapılan renk seçimi ile hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlamaktayız.
Tek Katlı Prefabrik Villa Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Prefabrike olarak üretilen bir yapının dış tasarımındaki değişikliğe bağlı olarak yapabilmekteyiz. Yapılan değişiklik, yapıyı herhangi bir deprem veya doğal afetlere karşı zayıf bırakmayacak ise dış tasarımda değişikliğe gidilebilmektedir.
Tek Katlı Prefabrik Villa İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Hali hazırda kullandığınız prefabrike olarak üretilmiş bir tek katlı villayı sıhhi ve elektrik tesisatı gibi yer ile bağlantılarını keserek farklı bir konuma taşıyabilirsiniz.
Tek Katlı Prefabrik Villa Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Ürettiğimiz tüm tek katlı villa modellerimizin belirli parçaları üretim tesislerimizde üretilmekte ve sevkiyata hazır hale getirilmektedir. Kurulacak alana bu parçalar sevk edilir. Ardından zemin betonu üzerine yapı kurulmaya başlanır. Böylece anahtar teslim olarak bu yapılar sizlere teslim edilmektedir.
Tek Katlı Prefabrik Villa Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Yaptığımız ÜR-GE çalışmaları doğrultusunda topladığımız veriler ışığında üretim sistemlerimizi çok daha iyi hale getirdik. Bu sayede ürettiğimiz tek katlı villalar, ülkemizin her yerinde, dört mevsim kullanılabilmektedir.
Tek Katlı Prefabrik Villa Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Hayallerinize uygun tek katlı villa modelini seçtikten sonra, bir sözleşme ile tutar belirlenir. Bu tutarın ödeme şekli %50’si nakit alınmak suretiyle çek veya kredi kartı ile ödeme alınabilir. Senet şeklinde elden taksit yapmamaktayız.
Tek Katlı Prefabrik Villa Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Ülkemiz bir deprem bölgesidir. Bu noktada yapıların depreme dayanıklı olması çok önemlidir. Bu hususta ürettiğimiz yapıların dayanıklı ve tek katlı olması depreme dayanıklılığı noktasında oldukça önemli bir direnç sağlamaktadır. Yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz veriler, ürettiğimiz yapıların depreme dayanıklı yapılar olduğunu göstermektedir.
Tek Katlı Prefabrik Villa Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Ülkemizde yapılar üzerinde deprem dayanıklılığından sonra en çok dikkat edilen husus yalıtımdır. Bizlerde yalıtım noktasında kullandığımız malzemeleri iç ve dış duvar arasında kullanmaktayız. Kullandığımız malzeme ise EPS strafordur. Tavan bölümünde ise cam yünü kullanmaktayız. Kullanılan her iki malzemenin de kalınlığı 80 mm’dir.
Tek Katlı Prefabrik Villa Almak Mantıklı mı?
Prefabrike olarak ürettiğimiz tek katlı villaları almak birçok açıdan mantıklı ve avantajlıdır. Fiyatlara dahil olan malzemelerden tutunda yapının fiyatına kadar kullanıcısına maddi fayda sağlamaktadır. Bunun yanında yalıtımıyla ve depreme dayanıklılığı ile oldukça avantajlı yapılardır.
Tek Katlı Prefabrik Villa İmara Tabi Midir?
Tüm yerleşik yapılarda olduğu gibi prefabrike olarak üretilen yapılarda imar kanununa tabiidir. Bu hususta arsanızın bağlı bulunduğu belediyelere giderek imar izni alabilirsiniz. Alınan izin özelinde istediğiniz modeli seçebilirsiniz.
İletişime Geç