Prefabrik Okul Binaları

Prefabrik okul binaları, eğitim sektöründe hızlı ve ekonomik çözümler sunar. Modüler tasarımı sayesinde, ihtiyaç duyulan eğitim alanları kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Dayanıklı malzemeler kullanılarak inşa edilen bu binalar, uzun süreli kullanım ve düşük bakım maliyetleri vaat eder. Enerji verimliliği ve çevre dostu özellikleri, sürdürülebilir bir eğitim ortamı oluşturur. Prefabrik okul binaları, sınıflar, laboratuvarlar ve kütüphaneler gibi çeşitli eğitim alanlarını destekleyen esnek yapısıyla dikkat çeker. Her türlü iklim koşuluna uygun olarak tasarlanmışlardır, böylece yıl boyunca konforlu ve güvenli bir eğitim ortamı sağlarlar.

Prefabrik Okul Binaları

Tamamlanan Prefabrik Yapı Projelerimiz

Prefabrik Okul Bina Modelleri

En ince detayına kadar eğitim standartlarını yükseltmek amaçlı tasarlanan prefabrik okul binalarımız yüksek yalıtım özelliği, deprem ve yangın güvenliğine sahip ekonomik yapı çözümleridir. Prefabrik şantiye modelleri hızlı kurulumlarının yanı sıra ekonomik bina çözümleri sunar.

Bu sebeple de acil durumlarda ihtiyaç duyulan okul binalarında sağladığı avantajlar sebebi ile bu yapılardan sıklıkla yararlanılır. Kullanışlı, konforlu, ekonomik ve çok daha fazla güvenilir prefabrik okul modellerini Türkiye’nin dört bir yanına taşıyoruz. Makro Prefabrik olarak prefabrik binalar ve daha fazlası için bizi arayabilir, size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Prefabrik Okul Bina Özellikleri Nelerdir

Prefabrik tarzındaki okul binaları betonarme binaların tüm işlevsel özelliklerine sahip olmasının yanında birçok başka avantaj sağlar. Prefabrik okul binaları yangın ve depreme karşı tam güvenlik sunar. Her türlü iklim koşulunda, yüksek yalıtım sayesinde konforlu yaşam olanakları yaratır. Prefabrik okul fiyatları oldukça ekonomik olduğundan okulun başka ihtiyaçlarına daha fazla bütçe ayırmak mümkün olur. Prefabrik okul maliyeti düşüktür.

Bu nedenle de eğitim olanaklarını her yere götürme fırsatı sağlar. En kullanışlı okul binalarını sitemizden inceleyebilir, işlevsellik kullanım olanakları açısından başka talepleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca farklı alanlarda kullanabileceğiniz prefabrik ofis bina modelleri için de uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

Prefabrik Okul Bina Avantajları

Farklı ihtiyaçlara hitap eden prefabrik okul modelleri ihtiyaca uygun büyüklük ve yapıda olabilir. Makro Prefabrik olarak bilinen avantajlardan çok daha fazlasını sağlıyoruz. İstenen her yere kısa sürede kurulumu yapılan prefabrik okul binaları birçok yönden avantaj sağlar. En büyük avantajı düşük maliyetidir. Ayrıca şehir, kasaba, köy fark etmeksizin her yere rahatlıkla kurulabilir.

Bu yapılar işlevsel ve kullanışlı iç mimariye sahiptir ve gerektiğinde ekstra detaylarla da daha konforlu ve kullanışlı hale de getirilebilinir. Yangın ve depreme karşı tam koruma sağlar. Her türlü iklim koşulunda konforlu iç mekân kullanımı sunarken farklı büyüklükte ve farklı ihtiyaçlara göre de tasarlanır.

Prefabrik Okul Bina Fiyatları 2024

Prefabrik yapıların en büyük avantajı maliyette ortaya çıkar. Prefabrik okul fiyatları en ekonomik şekilde okul binası kurma fırsatını sunan fiyatlardır. İnşaat masrafları ve daha birçok masraftan kurtularak oldukça ekonomik şekilde okul yapmak mümkündür. Prefabrik okul maliyeti betonarme okul maliyetiyle karşılaştırılmayacak kadar düşüktür.

Ekonomik prefabrik okul fiyatları sayesinde okula ihtiyacı olan her yere okul yapmak mümkün olur. Depremden hasar görmesi muhtemel eski okullar da prefabrik yapıyla kolayca inşa edilebilirr. Hem daha güvenli hem de daha ekonomik okullar prefabrik tarzındaki okullardır. Makro Prefabrik olarak sizlere sunduğumuz prefabrik okul binaları 2021 modellerimizde indirim olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Prefabrik okulların yanı sıra okul için gerekli olabilecek prefabrik sosyal tesis bina fiyatları seçeneklerinde sunduğumuz avantajlar için bizi arayabilirsiniz.

Prefabrik Okul Bina Yapılarının Kurulum Süresi

Aylarca hatta bazen yıllarca süren inşaatları unutabilirsiniz. Çünkü prefabrik yapılarımız günler içinde hazır olur. Prefabrik okul binası modeline, kurum yerine ve diğer faktörlere göre en fazla bir hafta uzayabilir. Birkaç gün içinde tüm tesisatı ve iç sistemi hazır olarak okul açılabilir. Prefabrik okul modelleri farklı olsa da kurulum süresi ve süreci aynıdır.

En kullanışlı okul binaları kısa sürede kurulabilir ve hemen klanlıma açılabilir. Daha detaylı bilgi almak için Makro Prefabrik yapı uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Kurulumun yanı sıra diğer detaylar hakkında aklınıza takılan her şeyi bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Hangi tür okul binalarının kurulumu kaç gün sürüyor, binalara alt yapı gerekiyor mu gibi konularının yanı sıra prefabrik okul fiyatları ile ilgili olarak da bizimle konuşabilirsiniz.

Hangi Prefabrik Okul Binaları Sizin İçin Uygun

Prefabrik tarzında bir okul kurmayı tercih ederek çok akıllıca bir adım atmış olursunuz. Prefabrik okul modelleri yapısal özellikleri ve büyüklerine göre değişir. İhtiyaçlarınızı belirleyerek en çok tercih edilen prefabrik okul modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Okulun eğitim standartları, eğitim modeli, öğrenci kapasitesi gibi özellikleri belirlenerek en doğru seçim kolayca yapılabilir. İstediğiniz özelliklerde en uygun prefabrik okul binalarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Uzmanlarımızla iletişime geçerek okul kapasitesi ve kullanım olanaklarını belirleyebilirsiniz. Sizin için en uygun prefabrik okul binaları hangileri uzmanlarımızla birlikte keşfedebilirsiniz. 349 metrekare ya da 749 metrekare gibi farklı boyutlarda alan tercihi yapabilirsiniz. Öğrenci kapasitesi bu noktada belirleyici olacaktır. Prefabrik okul binaları 2021 modellerimizin kurulumlarımızı inceleyerek modern yapı standartlarını görebilirsiniz.

Prefabrik Okul Binaları Ne Kadar Güvenlidir?

Prefabrik okul binaları betonarme binalardan daha güvenilirdir. Çünkü beton binaların depremde yıkılma riski vardır. Prefabrik okul fiyatları daha ekonomik olmasıyla öne çıksa da aslında güvenlik açısından da fark yaratır. En çok tercih edilen prefabrik okul modelleri kullanışlı yaşamsal alan olanakları sunar. Yani yangın, deprem koruması sağlarken her hangi bir felakette de sığınak olarak kullanılabilir.

Prefabrik Okul Binaları

2021 projelerimize göz atarak güvenli ve modern okul binası tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Prefabrik okul binaları 2021 projelerimizle çok daha güvenilir ve kullanışlı okulların açılmasına destek oluyoruz. Bu tarz okul binaları her türlü felakette güvenilir yaşam alanı olarak kullanılabilir. Yüksek yalıtımlı yapılar dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlar.

Yangın ve deprem okullarda güvenlik sorunu olmaktan çıkar. Akıllı sistemler sayesinde olası tehlikeler önceden fark edilebilir. Deprem olsa bile çocuklar binada güvenli şekilde kalabilir. Siz de bütçenize en uygun prefabrik okul binalarını tercih ederek çok daha güvenilir, ekonomik ve eğitim kalitesini arttıran fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Prefabrik Okul Binaları Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Prefabrik olarak ürettiğimiz okul binaları, kurulması zor olan coğrafyalara dahi kurulabilmektedir. Aynı ölçülerdeki betonarme yapılara göre çok daha hızlı üretilmekte ve hızlıca kurulabilmektedir.
Prefabrik Okul Binaları İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Okul binaları çözümlerimiz standart mimariyle üretilmektedir. Sade mimari ile çok daha ekonomik bir fiyat etiketine sahip olmaktadır. Ancak renk taleplerinizde değerlendirilmektedir.
Prefabrik Okul Binaları Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Okul binalarımız ülkemiz koşullarına en iyi dayanacak mühendisliğe sahiptir. Ancak dış tasarımda yapılacak bir değişiklik yapı mühendisliğine olumsuz bir etki oluşturmazsa yapılabilmektedir.
Prefabrik Okul Binaları İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir Miyim?
Halihazırda kullandığınız veya satın aldığınız okul binası taşımak için yapının elektrik ve sıhhi tesisatları gibi yer ile bağlantılarının kesilmesi gerekmektedir. Bu bağlantıları kestikten sonra farklı bir alana taşıyabilirsiniz.
Prefabrik Okul Binaları Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Yapının üretim planlamasında belirtilen çoğu parçası üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulacağı alana sevk edilir. Akabinde alanda bazı montaj yapılarak yapının kurulumu sağlanmaktadır.
Prefabrik Okul Binaları Dört Mevsim Kullanabilir Miyim?
Okul binası çözümlerimiz, ülkemizin dört bir yanında dört mevsim boyunca kullanılabilir.
Prefabrik Okul Binaları Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Seçtiğiniz okul binasının tutarı sözleşme ile belirlenir. Tutarın %50’si nakit olarak ödendikten sonra kalan tutar çek veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.
Prefabrik Okul Binaları Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Prefabrik olarak ürettiğimiz okul binası çözümlerimizin hepsi depreme karşı dayanıklı biçimde üretilmektedir.
Prefabrik Okul Binaları Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yalıtım noktasında binanın iç ve dış duvarları arasında EPS strafor kullanılmaktadır. Tavan bölümünde ise cam yünü kullanılmakta ve bu malzemelerin kalınlığı 80 mm’dir. Kullanılan malzemeler yangına dayanıklı ve hafif malzemelerdir.
Prefabrik Okul Binası Almak Mantıklı mı?
Okul binası almak oldukça mantıklıdır. Çünkü bu yapılar hızlı üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza çözüm olabilir. Ayrıca ekonomik bir fiyat etiketine sahip olduğu için maddi açıdan da oldukça avantajlıdır.
Prefabrik Okul Binaları İmara Tabi Midir?
Okul binaları imar kanununa tabi yapılardır. Arsanızın bulunduğu belediyelere başvurarak imar izni almanız gerekmektedir.
İletişime Geç