WC - Duş Konteyneri

Tamamlanan Konteyner Projelerimiz

İnşaat Şantiyeleri, askeri kışlalar, maden ocakları, konserler ve daha bir çok yerde kullanılan hazır WC ve Duş Konteynerleri, kuruldukları andan itibaren kullanıma hazır oldukları için çokça tercih edilmektedir. Taşınabilir olma özelliklerinden ötürü bir yerden başka bir yere taşınabilirler. Sadece duş konteyneri olduğu gibi, sadece WC konteyneri olan modellerimiz de mevcuttur. Duş ve WC birlikte olan konteyner modellerimizde üç adet tuvalet, iki adet duş kabini ve iki adette lavabo bulunmaktadır. Boyu 6000 cm olan modelimiz de ise üç adet tuvalet, üç adet duş kabini ve dört adet lavabo bulunmaktadır.

Boyu 7000 cm olan modelimizde ise dört adet tuvalet kabini, üç adet duş kabini ve dört adet lavabo bulunmaktadır. Boyu 7000 cm olan sadece WC olan konteynerimizde yedi adet alaturka tuvalet bulunurken dört adette lavabo bulunmaktadır. Aynı boydaki sadece duş olan konteynerimizde ise yedi adet duş kabini bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre kapının yeri değiştirilebilir ve bir adet küçük havalandırma penceresi bulunmaktadır. Konteyner ölçüleri yükseklik olarak 2500 cm, eni 2980 cm, boyu ise 5000 cm’dir.

WC duş konteyner seçenekleri birçok alanda tercih edilir. Kullanıma hazır olan seçenekler başta şantiye, konser, kamp ve fuar alanı olmak üzere dış mekanda tercih edilir. Şantiye ortamında yüksek performans ortaya koyan 2021 WC duş konteynerler uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Malzeme kalitesinin dayanıklı olması zorlu şartlara uyum sağlamasıyla tercih edilir. Firmamız WC duş konteyner modelleri ve fiyatları ile adından söz ettirir. Bizimle iletişime geçebilir, kriterlerinize uygun WC duş konteyner fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde işlerinizde kullanabileceğiniz kaliteli, dayanıklı ve işlevsel konteyner seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

WC Duş Konteyner Fiyatları

Dış mekânda gerçekleşen iş ve eğlence amaçlı etkinliklerde tuvalet ve banyo kabinine ihtiyaç duyulur. Makro Prefabrik olarak bünyemizde birçok farklı ölçüde konteyner modelleri bulunur. Büyüklük ve küçüklük detayı WC duş konteyner fiyatları konusunda doğrudan etkileyici bir faktördür. Fiyat aralıklarının değişiklik göstermesi seçim yaparken, bütçenize en uygun modeli bulmanızı kolay hale getirir.

En ucuz WC duş konteyner seçeneklerine ev sahipliği yapan firmamız, farklı tasarımlardan çizimleri sunar. Ancak isterseniz ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımı kendiniz de yapabilir, en kaliteli WC duş konteynerleri arasından alışveriş yapabilirsiniz. Konteyner modelleri için hemen tıklayıp iletişime geçin!

WC Duş Konteyner Modelleri

Firmamız, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi WC duş konteyner modelleri söz konusu olduğunda da kalitesiyle adından söz ettirir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen WC duş konteyner seçenekleri, kurulum kadar nakil aşamasında da kolaylık sağlar.

Standartlara uygun olarak üretilen en kullanışlı WC duş konteyner modelleri doğal çevreye uygun tasarımlara ev sahipliği yapar. Bu sayede bilinçli tüketiciler tercihini firmamızdan yana yapar. WC duş konteyner modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgileri almak için model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu şekilde bütçenize uygun çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen WC Duş Konteyner Modelleri

En kullanışlı WC duş konteyner modelleri değişen büyüklüklere sahiptir. Model büyüdükçe şahsi kullanım alanları da artış gösterir. WC duş konteyner modelleri üretilirken her detay titizlikle düşünülür. Kapı, pencere, elektrik ve su gibi tüm detayların profesyonel ekip tarafından hazırlandığı model seçenekleri; birçok iklim koşuluna uyum sağlar.

2021 WC duş konteynerler ile olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık elde edebilir, temizlik ihtiyacınızı en ergonomik haliyle giderebilirsiniz. WC duş konteyner fiyatları modelin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Makro Prefabrik olarak bünyemizde satışa sunulan WC duş konteyner çeşitleri hakkında araştırma yapabilir, uzman ekiplerimizden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

WC Duş Konteyner Hakkında

Firmamız, daima teknolojiyi yakından takip eder. Birçok kategoride olduğu gibi WC duş konteyner seçeneklerinde de teknolojik çözümler üretir. En Kaliteli WC duş konteynerleri ergonomik kullanım imkânı ortaya koyar. Model seçeneklerinin büyüklüğü kadar giriş yapılan kapı, koridor penceresi gibi detaylar da değişiklik gösterir. En ucuz WC duş konteyner seçenekleri yüksek performans ortaya koyarak adından söz ettirir. WC duş konteyner modelleri ve fiyatları başta olmak üzere birçok konu hakkında bilgiyi bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

WC Duş Konteyner Avantajları

WC duş konteyner modelleri birçok açıdan avantaj sunar. Bu avantajlar arasında istenilen her türlü alanda kullanılabilmesi yer alır. Dış mekânda uygun bir yer belirleyen WC duş konteyner modelini kurabilir, işlevsel kullanım olanağından faydalanabilirsiniz. Konteyner modellerinin avantajlı olmasının bir diğer nedeni de ekonomik fiyatlarla satışa sunulmasıdır.

En ucuz WC duş konteyner çeşitlerine bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. En kaliteli WC duş konteynerleri başka bir alana geçmek istediğinizde de rahatlıkla taşınma olanağı sunar. Nakliye sürecinin kolay olması kullanıcıların beğenisini kazanan önemli bir detaydır.

WC Duş Konteyner Özellikleri Nelerdir?

2021 WC duş konteynerler kullanıcıların kriterlerini ve rahatlığını esas alarak tasarlanır. İnsan vücudunun ölçüleri dikkate alınarak hazırlanan WC duş konteyner çeşitlerinde güvenlik tedbirleri esas alınır. Model seçeneklerinde erkek ve kadınların rahatlığı ön plandadır. WC duş konteyner modelleri ve fiyatları ekonomik olmasıyla adından söz ettirir. Eğer işyerinize uygun bir plan oluşturmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, tasarımınıza uygun WC duş konteyner fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hangi WC Duş Konteyner Sizin İçin Uygun?

Bilinçli tüketiciler en kullanışlı WC duş konteyner modelleri hakkında araştırma yapar. WC duş konteyner modelleri her kritere uygun tasarımlara ev sahipliği yapar. Seçim yaparken ürünü kullanacak kişi sayısını, alışveriş yapma amacınızı ve beklediğiniz performansı dikkate almanız gerekir. Ekonomik seçim yapmak isteyen kişiler minimal boyutlardan oluşan modelleri seçebilir. En ucuz WC duş konteyner çeşitleri küçük boyutlardan oluşur. Ancak kriterlerinize göre birden fazla küçük boyutlu konteyneri bir arada da kullanabilirsiniz.

Daha geniş alanlarda ve yatılı çalışanların bulunduğu yerlerde büyük ürünleri seçebilirsiniz. Büyük boyutlu WC duş konteyner fiyatları diğerlerine kıyasla biraz daha yüksektir. Ancak konforuna önem veren ve fiyat - performans araştırması yapan kişiler tercihini büyük modellerden yana yapar. Siz de Makro Prefabrik olarak kalitemize güvenebilir, uzun ömürlü ve kaliteli bir seçimde bulunabilirsiniz. Firmamızın geniş ürün kategorisi sayesinde iş ve eğlence gibi amaçlarınızı güvenle yerine getirebilirsiniz.

WC Duş Hakkkında Bilmeniz Gereken Önemli 3 Bilgi

Makro Prefabrik; Prefabrik wc- duş konteynerleri şantiyele, dinlenme tesisleri park alanları, acil yerleşim gerektiren bölgelerde , tatil beldelerinde kullanılmak üzere istenilen şekilde üretilmektedir .

Yüksek Kalitede Malzemeler Kullanılarak üretilen yapılar uzun süreli kullanım sağlamakla birlikte istenildiğinde kolaylıkla taşıma işlemi gerçekleştirilebilir

Taleplerinize uygun standart planlarımızda seçim yapabilir veya kullanım amacına bağlı firmamızdan talepte bulunabilirsiniz…

Sıkça Sorulanlar
WC - Duş Konteyneri Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Bu yapılar oldukça küçük ölçülerde üretilmektedir. Ancak son teknoloji üretim sistemlerimiz sayesinde çok daha hızlı üretilebilmektedir. Acil ihtiyaçlarınıza en iyi çözüm olarak görebilirsiniz.
WC - Duş Konteyneri İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Ürünlerimiz genellikle standart bir mimari ile üretilmektedir. Ancak dış mimari kısmında istediğiniz renk değişimlerini kendinizde yapabilir veya bu talebi bizler yerine getirebiliriz.
WC - Duş Konteyneri Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Wc ve duş alanları oluşturulan konteynerler farklı bir konteyner ile birleştirilebilmektedir. Nitekim küçük bir alan sunduğundan ötürü dış tasarımdaki değişiklik taleplerinizi değerlendirebiliriz.
WC - Duş Konteyneri İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Wc ve duş konteynerlerimiz, elektrik ve sıhhi tesisatlar yer ve bölge ile bağlantıları kesildikten sonra istenilen farklı bir konuma taşınarak kurulabilir.
WC - Duş Konteyneri Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Wc ve duş konteynerlerimizin bazı parçalarını üretim tesislerimizde üretiyoruz. Bunun akabinde üretilen yapıyı, kurulacak alana sevk ederek ekiplerimiz tarafından kurulmaktadır.
WC - Duş Konteyneri Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Tüm ürünlerimizde olduğu gibi wc duş konteynerleri de kaliteli malzemeler ile üretildiği için rahatlıkla dört mevsim kullanılabilir.
WC - Duş Konteyneri Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
İstediğiniz wc duş konteynerini seçtiğinizde sizlere bir fiyat teklifi iletmekteyiz. Teklifteki tutarın yarısı nakit olarak ödendikten sonra kalan yarısı çek veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.
WC - Duş Konteyneri Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünlerimizde de gerekli mühendislik çalışmalar yapılmıştır. BU sebepten ötürü belirli seviyedeki depremlere dayınıklıdır.
WC - Duş Konteyneri Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yalıtım noktasında bu yapılar sandviç panel ile üretilmektedir. Sandviç panel sayesinde yapı ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.
WC - duş konteyneri Almak Mantıklı mı?
Wc ve duş konteyneri almak birçok açıdan mantıklıdır. Bu tarz yapılar daha çok şantiyelerde personellerin kullanımına tahsis etmek için kullanılmaktadır. Öte yandan oldukça ekonomik fiyat etiketine sahip yapılardır. Bu açılardan oldukça mantıklıdır.
WC - Duş Konteyneri İmara Tabi Midir?
Tüm yapılar imar kanununa tabiidir. Ancak bu tarz yapılar şantiyelerde personellerin kullanımına sunulabiliyor. Böyle bir durumda proje bittikten sonra şantiye alanından farklı bir alana taşımak suretiyle imar izni olmadan kurulabilir.
İletişime Geç