Konteyner

Konteyner

Konteyner deyince aklımıza uluslararası nakliye yapan gemilerin üzerindeki konteynerler gelse de aslında hemen hemen her yerde kullanım alanı bulan konteynerler, size sıcak bir ev olabilir, ofis olabilir, ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz duş ve tuvalet alanı ve yatakhane olabilir. Konteyner fiyatları hemen hemen her bütçeye uygundur. Makro Prefabrik konteynerlerinin çatı kaplaması Naturel Galvaniz Sac kullanılmıştır. Galvaniz sac; metalin korozyona uğramasının önüne geçmek için çinko ile kaplanmıştır. Suya dayanıklı mükemmel bir çatı malzemesidir. Makro Prefabrik konteynerlerinin dış cephe boyası elektrostatik fırın boyasıdır. Mevsim şartlarına oldukça dayanıklıdır. Yaşam konteynerleri Modül Kabinler olarak da isimlendirilen bu tip konteynerlar, temel olarak portatif bir yaşam alanı oluşturulmasına yardımcı oluyor.


Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatları konteyner modeline göre sıva altı ve sıva üstü monte edilmiştir. Konteynerlerimizin iç kapıları ev görünümü vermesi açısından düz Amerikan Pres kapılardan oluşmakta iken her türlü mevsim koşullarından etkilenmemesi için dış kapılar izoleli sac kapıdır ve hemen üst kısmında aydınlatma vardır. Duvarlar ise yine mevsim şartlarına ve zorlu çevre koşullarına mukavemet gösterebilen dört beş santim genişliğinde sandviç panellerden oluşmaktadır.

Konteyner Modelleri

Makro Prefabrik her ihtiyaca uygun konteyner modelleri üretmektedir. Her bütçeye uygun konteyner fiyatlarımızı öğrenmek için fiyat alınız. Konteyner fiyatlarımızı öğrenmek için bize whatsapp hattımızdan veya sabit hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Beş çeşit konteyner ev çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlar standart konteynerler, ofis Konteynerler, yatakhane konteynerler, WC ve duş konteynerleri ve konteyner evlerdir.

Konteyner Fiyatları

Hızlı üretim, hazır ve taşınabilir özelliği olan konteynerler, değişen piyasa koşullarından ötürü artan inşaat maliyetleri göz önüne alındığında konteyner fiyatları daha uygun olduğu görülür. Makro Prefabrik konteynerleri geçici, kompakt ve uygun fiyatlı çözümler arayan işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm üretebilir. Sürekli artan inşaat maliyetlerine gömülmektense Makro Prefabrik konteynerlerini deneyin. Konteyner ve konteyner ev fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sizde whatsapp ve sabit hatlarımızdan teklif alabilirsiniz.

Konteyner Avantajları

En büyük avantajı kesinlikle taşınabilir olması diyebiliriz. Düşünün biri size yirmi sene önce “Evler yirmi sene sonra taşınabilir olacakmış.” deseydi, muhtemelen bunu söyleyen kişiye gülerdik. Ancak Makro Prefabrik gelişen teknolojiyi kullandı ve evleri taşınabilir hale getirdi. Betonarme evlere göre konteyner ev fiyatlarını uygun hale getirdik. Bir başka avantajı ise betonarme yani sabit evlerdeki rahatlığımızı bize sunuyor olmasıdır.

Neden Konteyner Tercih Etmelisiniz?

Konteynerler hangi amaçla kullanılırsalar kullanılsınlar betonarme yapılara göre bir çok avantaja sahiptirler. Eğer ki uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, taşınabilir, kompakt, sağlam bir çözüm arıyorsanız, Makro prefabrik deneyimi ve uzmanlığı arıyorsanız, konteyner tercih etmelisiniz.

Makro Prefabrik Whatsapp