Prefabrik Ofis

Tamamlanan Prefabrik Yapı Projelerimiz

Yenilikçi Makro Prefabrik yapı teknolojisiyle modern tesislerde hızlı üretimi gerçekleştirilen Prefabrik Ofis binalarımız demonte sistemiyle hızlı nakliye ve yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı sunar. Uzun ömürlü prefabrik yapılarımızda kullandığımız izolasyon yöntemleriyle dört mevsim iklimlendirme kolaylığı sağlıyoruz. Yapılarımız gerek ısı, su ve ses yalıtımıyla gerekse yangın ve deprem dayanıklılığı ile sizlere kalite standartlarının üzerinde bir konfor sunuyor.

Prefabrik ev fiyatları teknolojisinin gelişimi ile birlikte farklı kullanım ihtiyaçlarına odaklı yapı çözümleri sunulabiliyor. Bireysel yaşam alanlarını konforlu hale getiren prefabrik evlerin yanı sıra Makro Prefabrik tarafından uzun yıllara dayanan tecrübeyle kurumsal alandaki kapalı mekan ihtiyaçlarına özel çözümler üretiliyor. Kamu ve kurumsal alanda kullanım amacıyla üretilen prefabrik ofis bulunuyor. Prefabrik teknolojisiyle üretimi gerçekleştirilen ofis, kullanım alanına hızla kurulumu gerçekleştirilerek, anında kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Tüm tesisat bileşenleri ile tam donanımlı olacak şekilde üretilen prefabrik ofis  aynı zamanda da ofis sistemine uygun tasarıma sahiptir. Prefabrik yemekhane ve prefabrik yatakhane binaları da bu sınıfta değerlendirilir. Kurumsal alandaki klasik ofis sisteminin bulunduğu prefabrik ofis diğer yapı tekniklerinde mevcut olan inşa süreleri söz konusu olmamaktadır. Üstelik portatif ve modüler olan prefabrik ofis  kullanım ihtiyaçlarına göre zamanla ek ilave ve düzenlemelerin gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

Prefabrik Ofis Hakkında

Kamu kurum ve kuruluşları ile kurumsal yapıların ihtiyaçları doğrultusunda Makro Prefabrik tarafından prefabrik ofis  üretimi gerçekleştirilmektedir. Daha hızlı, daha düşük maliyetli ve daha fonksiyonel ofis binası sağlayan prefabrik ofis  hakkında öne çıkan en temel avantaj portatif olmalarıdır. Böylelikle kurumlar açısından ister kalıcı, ister de geçici ofis için hem ekonomik hem de pratik bir çözüm oluşturuyor. Hızlı kurulum desteği bulunan prefabrik ofis hazır yapılar sınıfında yer alır.

Kurulumu kısa sürede tamamlanan prefabrik ofis, tam donanımlıdır. Kullanıma hazır olarak üretilen prefabrik ofis , kurulumdan sonra vakit kaybetmeden kullanılmaya başlanabiliyor. Özellikle geçici ofis ihtiyaçları için ekonomik ve fonksiyonel bir çözüm oluşturmasıyla yaygın olarak tercih ediliyor.

Çevre dostu olan prefabrik teknolojisinin kullanıldığı prefabrik ofisler modüler olduğundan kullanım ihtiyaçlarına göre farklı şekillerde düzenlenebiliyor/dizayn edilebiliyor.
Prefabrik ofis binasında elektrik, su ve doğalgaz gibi tüm tesisat uygulamaları da üretim aşamasında gerçekleştirilmektedir. Böylelikle ofis binasının kurulumunun tamamlanmasından sonra ekstra tesisat bağlantı çalışmalarına gerek bulunmamaktadır. Bununla birlikte ısı, ses ve su izolasyonu da bulunan prefabrik ofis, yüksek kalitede kullanım güvencesi sunuyor.

Prefabrik Ofis Fiyatları

Modern dünyada ofisler son derece önemli bir rol üstleniyor. Bu nedenle de yapı sektöründe ofis binası inşası konusunda ciddi bir talep ve ihtiyaç söz konusudur. Makro Prefabrik ofis binalarında prefabrik rahatlığından ve avantajlarından yararlanabilme imkanı sunuyor. Çok daha düşük bütçeler ile yeni nesil teknolojiyle uyumlu olarak üretilmiş ofis binalarında çalışma koşullarının yaratılabilmesine yardımcı oluyor. Yeni nesil teknolojiyi barındıran, yüksek kalitedeki malzemeler ile üretilmiş prefabrik ofis fiyatları 2024 yılında halen çok avantajlı bir seçenek oluşturuyor.

prefabrik-ofis-modelleri-1702574724

Prefabrik Ofis Modelleri

Prefabrik yapılar modüler nitelikte yapılardır. Bu çerçevede prefabrik ofis kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak dizayn edilir. Geleneksel yapı teknikleri kullanılarak sınırlı özelliklerde inşa edilebilen ofis mimarisinin sınırlamalarından prefabrik ofis modelleri ile kurtulabilmek mümkündür.

Prefabrik ofis tek katlı ve iki katlı mimarilere yer verilmektedir. Ofis sayısı, ofis tipi vb. hususlarda kullanım ihtiyaçlarına odaklı yeniden düzenleme yapılabilen modüler prefabrik ofis modelleri 30 metrekareden başlayarak, 591 metrekareye kadar çıkabiliyor. Böylesine geniş kullanım alanına sahip ofis binalarının üretilebildiği prefabrik ofis, kurumsal sektörlere ciddi kazanımlar sunuyor.

Prefabrik Ofis Avantajları

Şantiye, üretim tesisi, yönetim binası, satış ofisi ve daha pek çok farklı amaçla kullanılmak üzere Makro Prefabrik tarafından uluslar arası standartlarda prefabrik ofis, yatakhane ve prefabrik yemekhane binaları üretiliyor. Prefabrik ofis fiyatları avantajları ile kurumsal çalışmalarda ciddi fırsatlardan yararlanabilme imkanı getiriyor.
 

Prefabrik ofis;
Deprem, yangın vb. risklere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.
Modüler yapıda olduğundan iç ve dış dizaynında kullanım ihtiyacın göre ilave/değişimler pratik şekilde yapılabilir.
Isı, ses, ve su izolasyonuna sahiptir.
Gereken durumlarda farklı lokasyonlara taşınabilir.
Her çevre ve iklim koşuluna karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir.
Hazır yapılardır ve kurulumu kısa sürede tamamlanır. Kurulum sonrasında aktif kullanıma hazırdır.

Hangi Prefabrik Ofis Sizin İçin Uygun?

Diğer tüm yapı teknikleriyle inşa edilecek ofis binalarına göre prefabrik ofis  hem daha ekonomik hem de daha kullanışlıdır. Modüler yapılar olan prefabrik ofis sayesinde her türlü çevresel ve iklim koşulunda en kaliteli kullanım standartlarının yakalanabilmesi mümkün oluyor.
Ofisinizde çalışacak personel sayısı, ofisinizin departman/bölüm sayısı, yönetici oda ihtiyacı gibi kriterler üzerinden size en uygun kullanımı sunacak prefabrik ofis binası modelini belirleyerek, satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Prefabrik olarak ürettiğimiz ofis ve yönetim binalarımız birçok farklı ebatta üretilmektedir. Ebatlarına göre teslim tarihleri değişkenlik gösterebilir. Ancak üretim noktasında bu yapılar oldukça hızlı bir biçimde üretilmektedir. Seçtiğiniz ürünün teslim tarihi için net bilgiyi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek alabilirsiniz.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Ofis ve yönetim bina modellerimiz genellikle standart bir mimariye sahiptir. Renk konusundaki kişiselleştirme talepleriniz değerlendirilebilir.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Ofis ve yönetim bina modellerimizin dış tasarımında yapılacak bir değişiklik, yapının mühendisliği noktasında herhangi bir olumsuz etken teşkil etmiyorsa, dış tasarımdaki değişiklik hayata geçirilebilir.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Halihazırda kurulmuş veya satın alınacak yapının sonradan farklı bir konuma taşınabilmesi için yapının yer ile bağlantılarının kesilmesi gerekmektedir. Yapının yer ile bağlantısını sağlayan bağlantılar sıhhi ve elektrik tesisatı gibi bağlantılardır.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Seçtiğiniz ofis modelimizin belirli parçaları üretim tesislerimizde üretilerek, kurulacak alan sevkiyatı sağlanır. Parçaların montajı ile birleştirilerek yapının tümünde kurulum gerçekleştirilir. Böylece anahtar teslim olarak sevkiyatı sağlanmış olur.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Tüm ofis modellerimizi, ülkemizin dört bir yanında dört mevsim şartlarında kullanabilirsiniz.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Dilediğiniz ofis modelini seçtikten sonra belirlenen tutar sözleşme ile tarafınıza sunulur. Sözleşme tutarının %50’si nakit olarak ödendikten sonra kalan tutar, çek veya kredi kartı ödeme seçenekleriyle ödenebilir.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Tüm ofis modellerimiz, depreme ve diğer doğal afetlere karşı oldukça dayanıklı olacak biçimde üretilmektedir.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Ofis modellerimizin iç ve dış duvarları arasında 80 mm kalınlığında EPS strafor kullanılmakta, tavan bölümünde ise 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. Böylece tüm yapıda ısı yalıtımı sağlandığı için yapı içerisinde yapılacak iklimlendirme çalışmaları daha etkili olabilir.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları Almak Mantıklı mı?
Prefabrik olarak üretilen ofis modellerimiz hem maddi hemde işlevsellik açısından oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Bir modeli ele aldığımızda aynı ebatlarda betonarme bir yapı inşa etmek çok daha maliyetli olacaktır. Bunun yanında modelimizin fiyatına dahil olan malzeme ve hizmetler bulunduğu için çok daha avantajlıdır.
Prefabrik Ofis ve Yönetim Binaları İmara Tabi Midir?
Tüm yapılar imar kanununa tabiidir. Bu sebepten ötürü bu yapıların kurulumu yapılmadan önce imar gibi yasal izinlerin alınmış olması gerekmektedir.
İletişime Geç