Yatakhane Konteyner

Yatakhane konteynerleri, konforlu ve fonksiyonel konaklama çözümleri sunar. Hızlı kurulum ve esnek tasarım özellikleriyle dikkat çeker, her türlü hava koşuluna dayanıklı malzemelerle üretilir. Çalışma kampları, eğitim kurumları ve acil barınma ihtiyaçları için idealdir. Çeşitli kapasite ve düzenlemelerde mevcut olan bu modüler yapılar, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde kişiselleştirilebilir. Uzun ömürlü ve ekonomik bir çözümdür.

Yatakhane Konteyner

Tamamlanan Konteyner Projelerimiz

+1 Prefabrik Ev Fiyatları

2024 yılı Temmuz ayı itibariyle +1 prefabrik ev fiyatları:

Ürün Adı Kat Sayısı Oda Sayısı Ürün Fiyat
İşci Yatakhane Konteyneri 528 m2 - - +1 -
Yatakhane Konteyneri 528 m² - - +1 -
İşçi Yatakhane Konteyneri 780 m² - - +1 -
Konteyner Yatakhane 560 m² - - +1 -

Daha çok şantiye, kamplar, askeri ve afet alanlarında kullanılmak üzere tercih edilen bu konteyner modellerinde güvenlik ve sağlamlık önceliğimizdir. Makro Prefabrik olarak çatıda suya ve değişen mevsim ve çevre koşullarına mukavemet gösteren Natural Galvaniz Sac malzeme kullanılmaktadır. 528 m2 ve 560 m2 olan modellerimiz iki katlı olup, İşçi Yatakhane Konteyneri modelimiz 1296 m2 olup 3 katlıdır. Tüm Yatakhane Konteyner modellerimizde WC ve duş alanı bulunmaktadır. 560 m2 olan modelimizde duş ve WC alanı 6 m2 daha büyüktür.

4-5 cm kalınlığındaki Sandviç panel duvarlar ise ısı ve ses yalıtımı sağlar. Diğer konteynerlerden farklı olarak bütün yatakhane konteyner modellerimizde yangına dayanaklıdır ve yangın merdivenleri bulunmaktadır. Makro Prefabrik tarafından personelin kaliteli uyku uyuması için dizayn edildi. Yataklı Konteynerler bulunduğu yere göre pratik ve uygun fiyatlı çözüm sunarlar. Pencerelerde kullanılan beyaz renk PVC pencereler ısı ve gürültü yalıtımı sağlarlar. Böylece içeriye gürültü girmez ve içeride ısı kaybı olmaz. Sıhhi ve elektrik tesisatı sıva üstü olarak yapılmıştır. Yatakhane konteynerler betonarme yapılara göre daha hafiftirler ve bir yerden başka bir yere nakliyesi mümkündür.

Başta prefabrik şantiye olmak üzere birçok alanda konteyner ihtiyacı hissedilir. Özellikle yapı işlerinde, çalışanların yatıp dinlenebileceği alanlar gerekir. Yatakhane konteyner modelleri çalışanların ve işverenlerin dinlenmesi için ergonomik çözümler sunar. Kişi sayısına uygun olarak tasarlanan en kaliteli yatakhane konteynerleri farklı şekillerde kullanılır.

Bazı konteynerler tek başına, bazıları ise birkaç tanenin birleşimi olacak şekilde tercih edilir. Makro Prefabrik yatakhane konteyner modelleri ve fiyatları ile başta işverenler olmak üzere birçok kişinin tercihleri arasında yer alır. En ucuz yatakhane konteynerler hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir ya da konteyner modelleri için tıklayabilirsiniz.

Yatakhane Konteyner Fiyatları

Prefabrik yemekhane modelleri uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Yatakhane konteyner modellerinin ortaya koyduğu işlevsellik, birçok ortamda tercih edilmesini sağlar. Yatakhane konteyner fiyatları ise değişiklik gösterir. Fiyatlara etki eden faktörler arasında konteynerin büyüklüğü ve sunduğu özellikler yer alır. “En ucuz yatakhane konteynerler” denildiğinde küçük ve orta büyüklükteki seçenekler akıllara gelir.

Özellikle oda sayısının az olduğu konteyner seçenekleri, düşük bütçe ile yüksek kalite elde etmenize imkân tanır. Üretim ve montaj aşamasında, müşterilerin kriterleri değerlendirilir. Bu sayede ihtiyaca yönelik en doğru konteyner seçeneğine sahip olmanız sağlanır. Makro Prebarik olarak sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı ve işlevsel konteyner seçenekleri için web sitemizi inceleyerek, bilgi de alabilirsiniz.

Yatakhane Konteyner Modelleri

Yatakhane konteyner modelleri her alana uygun pratik çözümler ortaya koyar. Yapı işlerinin vazgeçilmezi olan yatakhane konteyner seçenekleri, en çok tercih edilen modellere ev sahipliği yapar. Model seçeneklerinin kaliteli ve dayanıklı yapısı birçok mevsim şartına uygun kullanım olanağı sunar.

En kullanışlı yatakhane konteyner modelleri sağlamlığı ile ön plana çıkar. Bu sayede sadece kurulum aşamasında değil, kullanım ve nakliye sürecinde de uzun ömürlü yapısını korumaya devam eder. Yatakhane konteyner modelleri ve fiyatları incelenerek seçim yapılması, elde edilen memnuniyetin artış göstermesini sağlar.

En Çok Tercih Edilen Yatakhane Konteyner Modelleri

Yatakhane konteyner modelleri işlevsellik kadar dekoratif özellikleriyle de ön plana çıkar. Model seçeneklerinin konforlu yapısı, detaylara önem veren kişilerin tercihleri arasında yer alır. En kaliteli yatakhane konteynerleri otel konsepti ile benzer detaylar sunar. Çalışanların rahatlığını, güvenliğini ve gizliliğini korumayı hedef alan ürün seçenekleri doğal afetlere karşı da dayanıklılık gösterir.

Özellikle depreme karşı dayanıklılık gösteren konteyner seçenekleri tek ya da iki katlı modellere ev sahipliği yapar. Yatakhane konteyner fiyatları belirlenirken, modelin kat sayısı da etkili rol oynar. Kat ve oda sayısının yükselmesi, fiyatların da artış göstermesine neden olur. Genel itibari ile firmamız, yüksek kalitede konteynerlere ekonomik fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. En ucuz yatakhane konteynerlarına sahip olmak için bizi aramanız yeterlidir.

Yatakhane Konteyner Hakkında

En kullanışlı yatakhane konteyner modelleri firmamız bünyesinde satışa sunulur. Mühendis, mimar, işveren ve çalışanlar başta olmak üzere birçok kişinin tercih ettiği yatakhane konteyner seçenekleri, standartlara uygun olarak üretilir. Doğal çevreyi korumayı hedef alan konteyner seçenekleri, bilinçli kişilerden takdir toplamayı başarır. 2021 yatakhane konteynerları tasarlanırken detaylara büyük önem verilir.

Titizlikle üretilen konteyner seçenekleri, kullanım esnasında personelin ergonomik konforunu arttırmayı hedefler. Yatakhane konteyner modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bilgi uzman ekibimizle görüşebilirsiniz. Özellikle ebat bilgisi, çalışan sayısı ve konteynerde olmasını istediğiniz detayları belirterek kriterlerinize uygun seçimlerde bulunabilir, ihtiyacınız olan modül kabinler için hemen tıklayıp iletişime geçebilirsiniz.

Yatakhane Konteyner Avantajları

Yatakhane konteyner modelleri incelendiğinde birçok farklı açıdan avantajlı olduğu göze çarpar. Konteyner seçeneklerinin beğeniyle karşılanmasının en temel nedenleri arasında, kolayca kurulabilmesi yer alır. Özellikle kısa zamanda kullanıma hazır olması, hız gerektiren işlerde sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Yatakhane konteyner fiyatları ile de avantajlıdır. Düşük bütçeyle ofis ya da yatakhane performansı elde etmek isteyen kişiler konteyner ile hayalindeki tasarımı elde eder. Yatakhane konteyner seçeneklerinin beğenilen özelliklerinden bir tanesi de teknolojiyi yakından takip etmesidir. Makro Prefabrik olarak teknolojiye uygun seçeneklere ev sahipliği yapması sayesinde kalite ve üstün özellikleri bünyesinde barındırır.

Yatakhane Konteyner Özellikleri Nelerdir?

Yatakhane konteyner modelleri ve fiyatları belirlenirken, ürünün yapımında kullanılan malzemeler büyük öneme sahiptir. Kapı, cam, zemin, duvar ve tavanda kullanılan malzemeler kullanıcıların dikkate alması gereken önemli detaylar arasında yer alır. Yatakhane konteyner fiyatları 528 metrekarelik yapılarda düşük, 560 metrekarelik yapılarda ise orta segmentte yer alır. Ancak yatakhane konteyner seçiminde bulunurken çalışanların rahatlığı dikkate alınmalıdır.

Makro Prefabrik olarak bünyemizde satışa sunulan konteyner seçenekleri, 260 cm yüksekliğe sahiptir. Sıva üstü elektrik tesisatına sahip olan konteyner seçenekleri; güvenli kullanım için ideal bir tercihtir. Ayrıca iç kapılar düz Amerikan pres yapı iken; çatı kaplaması naturel galvaniz sacdan oluşur.

Hangi Yatakhane Konteynerler Sizin İçin Uygun

Yatakhane konteyner modelleri arasından seçim yaparken çalışan sayısını dikkate almanız gerekir. Çalışanların rahat edebileceği sayıda oda ve tuvalet bulunması kullanışlılık faktörünü etkileyen önemli bir kıstastır. Yatakhane konteyner seçenekleri incelenirken kat planı da dikkate alınmalıdır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan konteyner seçeneklerinin detaylı planı belirtilir. Bu sayede firmaların kriterlerine uygun olan seçimi yapması kolay hale gelir. Konteyner seçiminde tek ya da çift katlı mı olacağına da karar vermeniz önemlidir.

Çok kişinin kalacağı konteynerlerde iki katlı seçenekler daha uygundur. Ancak tercihinize göre birden fazla konteyneri da seçebilirsiniz. 2024 yatakhane konteynerleri günümüz trendlerine uygun seçimde bulunmak isteyen kişiler için idealdir. Son olarak yatakhane konteyner fiyatları da incelenmeli, bütçe dostu seçim yapılmalıdır. Yatakhane konteyner seçiminde bulunurken farklı modelleri değerlendirmeniz ve karşılaştırma yapmanız oldukça önemlidir.

Sıkça Sorulanlar
Yatakhane Konteyner Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Yatakhaneler, çalışmanın haftanın yedi günü yirmidört saati bitmeyen alanlarda kullanılmaktadır. Bu sebepten ötürü üretim hızı oldukça önemldir. Bu yapılar betonarme yatakhanelere göre oldukça hızlı üretilmektedir. Bu sayede acil ihtiyaçlarınıza en iyi çözüm olabilir.
Yatakhane Konteyner İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Modellerimiz sade ve standart bir mimari ile üretilmektedir. Ancak seçilen model üzerine gelebilecek renklendirme talepleri değerlendirilerek uygulanabilir.
Yatakhane Konteyner Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Yatakhane modellerimiz sonradan satın alınabilecek konteynerler ile birleştirilebilmektedir.
Yatakhane Konteyner İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Şantiyelerde veya arazinizde halihazırda kullandığınız yatakhanenin yer ile bağlantılarını keserek farklı bir alana taşınabilirsiniz. Bu bağlantılar sıhhi ve elektrik tesisatları gibi bağlantılardır.
Yatakhane Konteyner Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Yapının tüm parçaları üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulacağı alana sevk edilmektedir. alana ulaşan ekiplerimiz aracılığı ile yapının kurulumu sağlanarak, anahtarı sizlere teslim edilmektedir.
Yatakhane Konteyner Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Modelimizde yapılan yalıtım çalışmaları sayesinde dört mevsim kullanılabilir.
Yatakhane Konteyner Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Seçtiğiniz modelin özellikleri ve ücreti sözleşme ile tarafınıza sunulur. Belirlenen ücretin yarısı nakit olarak ödenmesinin ardından kalan tutar çek veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir.
Yatakhane Konteyner Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Yapılan mühendislik ve ÜR-GE çalışmaları sayesinde modellerimiz depreme ve diğer doğal afetlere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
Yatakhane Konteyner Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yatakhane modellerimiz sandviç panel ile üretilmektedir. Sandviç panel ile tüm yatakhanede ısı ve sıvı yalıtımı sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılan pencereler sayesinde ise ses izolasyonu sağlanmaktadır.
Konteyner Yatakhane Almak Mantıklı mı?
Yatakhane modellerimizi satın almak oldukça mantıklıdır çünkü bu yapılar genellikle şantiyelerde personellerin kullanımına sunulmaktadır. Öte yandan askeri kamp alanlarında kullanılmaktadır. Sağladığı faydanın yanında oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahiptir.
Yatakhane Konteyner İmara Tabi Midir?
Şantiyelerde kullanılan yatakhaneler için imar izni almak gerekmeyebilir ancak bir arsaya yapının kurulurak kullanılması sağlanıyorsa imar izni alınması gerekmektedir. Çünkü şantiyelerde kullanılan yapılar genellikle geçici olarak kullanılmaktadır.
İletişime Geç