Standart Konteyner

Standart konteynerler, esnek ve ekonomik depolama ve taşıma çözümleri sunar. Dayanıklı yapıları sayesinde her türlü hava koşuluna mükemmel bir şekilde direnç gösterirler. Kolay taşınabilir ve üst üste istiflenebilir özellikleri ile alan tasarrufu sağlarlar. Çeşitli boyut ve kapasitelerde mevcut olan bu konteynerler, lojistik ve depolama ihtiyaçları için idealdir. Uzun ömürlü ve güvenilirdirler.

Standart Konteyner

Tamamlanan Konteyner Projelerimiz

+1 Prefabrik Ev Fiyatları

2024 yılı Temmuz ayı itibariyle +1 prefabrik ev fiyatları:

Ürün Adı Kat Sayısı Oda Sayısı Ürün Fiyat
Konteyner MK 101 - - +1 -
Konteyner MK 102 - - +1 -
Konteyner MK 103 - - +1 -
Konteyner MK 201 - - +1 -
Konteyner MK 202 - - +1 -
Konteyner MK 203 - - +1 -
Konteyner MK 204 - - +1 -
Konteyner MK 205 - - +1 -
Konteyner MK 301 - - +1 -
Konteyner MK 302 - - +1 -
Konteyner MK 303 - - +1 -
Konteyner MK 305 - - +1 -
Konteyner MK 306 - - +1 -
Konteyner MK 701 - - +1 -
Konteyner MK 801 - - +1 -

Standart Konteyner

Her ne kadar ismi standart konteyner olsa da bu konteynerler Makro Prefabrik gücü ve deneyimi ile birleştiğinde kompakt, dayanıklı, kullanışlı çözümler ortaya çıkar. Hobi bahçesi olanlar ve uygun fiyatlı bir çözüm arayanların tercihi bu konteyner modeli olacaktır. Bu konteyner modelinin iç mimarisi dizayn edilmediği için iç mimari konusunda tercihlerini özgür kılar. Pencerelerde kullanılan beyaz renk PVC pencereler ısı ve gürültü yalıtımı sağlarlar. Böylece içeriye gürültü girmez ve içeriden ısı kaybı olmaz. Dış kapı izoleli sac kapıdır. Alacağınız bu konteyner modeli her ne kadar standart olsa da arkasında Makro Prefabrik deneyimi var. Standart konteynerler, betonarme yapılara göre daha hafiftirler ve bir yerden başka bir yere nakliyesi mümkündür. Konteyner ölçüleri; Yüksekliği 260 cm, boyu 7000 cm, eni 2980 cm’dir.

Standart konteyner birçok farklı alanda kullanılma özelliğine sahiptir. Çeşitli yapılar inşa edilirken tercih edilen konteynerler, işlevsellik ortaya koyar. Bu sayede birçok yapı inşasında, farklı özellikler sunan konteynerler tercih edilir. Standart konteyner modelleri kullanım amacına uygun farklı özellikleri sunar.

Bazı konteyner seçeneklerinde tuvalet ve WC de bulunur. Özellikle çalışanların yoğun olduğu ve yatılı olarak hizmet sunulan yerlerde, konteynerin sunduğu işlevsellik dikkatleri üzerine çeker. Değişen fiyat aralıklarında sunulan en kullanışlı konteynerler arasından inceleme yapabilir, kriterleriniz doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz. İsterseniz farklı alanlarda isterseniz de ofis olarak dahi bu tarz konteyner modellerini rahatlıkla tercih edebilir, Makro Prefabrik olarak bizi arayabilir ve ofis konteyner modelleri için bilgi alabilirsiniz.

Standart Konteyner Fiyatları

Sıklıkla merak edilen konular arasında standart konteyner fiyatları yer alır. Özellikle de birden fazla standart konteyner ihtiyacı içinde olan firmalar, fiyat araştırması yapar. Bu sayede alışverişin bütçe dostu ve güvenilir olması sağlanır. Standart konteyner fiyatları belirlenirken model özellikleri dikkate alınır. Kullanım açısından yüksek standartlar sunan konteynerler farklı bütçe aralıklarına hitap eder. En ucuz standart konteyner seçenekleri, boyutlarına göre kategorilere ayrılır. Küçük boyutlardaki standart konteyner fiyatları büyük olanlara kıyasla daha ekonomik segmentte yer alır. Kullanım amacına uygun olan standart konteyner fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Standart Konteyner Modelleri

Standart konteyner modelleri ve fiyatları farklı kategorilerde yer alır. Her standart konteyner modeli firmanın beklentilerine uygun seçenekler sunar. Standart konteyner modelleri kullanım maksadı doğrultusunda farklı çeşitlere de ev sahipliği yapar. Model seçenekleri, hem tasarım hem de teknik açıdan kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde dizayn edilir. Standart konteyner modelleri ve fiyatları belirlenirken kullanım amaçları etkili rol oynar. Özellikle bu tarz konteynerin iç ve dış dizaynı önemli detaylar arasında yer alır. Bu tarz konteyner modellerinin sunduğu üstün özellikler, ev konforu ortaya koyar. Özellikle bazı modellerde bulunan duş, tuvalet vb. detaylar, konteynerlerin ergonomik detaylarından bazılarıdır. Konteyner ev seçenekleri özellikle hızlı barınma ihtiyaçları için en efektif sonuçları sunar. Ancak gelişmiş teknoloji ve yapı seçenekleri ile yüksek yaşam standartlarınızı dahi konteyner evler ile karşılayabilirsiniz.

Standart Konteyner Hakkında

Son yıllarda standart konteyner modelleri yoğun ilgi görür. İş ve kişisel amaçlara uygun olarak tasarlanan konteyner seçenekleri ilham veren şekillere ev sahipliği yapar. Bu sayede ev konforunu yakalayarak, minimal yaşamı tercih eden kişiler, standart konteyner satın alır. En kullanışlı standart konteyner modelleri modern mimari tasarımlardan oluşur. Model seçeneklerinin hem iç hem de dış tasarımı ile farklı seçeneklerden oluşması, her kritere uygun seçim yapmayı kolay hale getirir. En çok tercih edilen standart konteynerler şantiye ortamında da kullanılır.

Özellikle çalışanların güvenle beklemesi, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi ve temel ihtiyaçlarını gidermesi için en kullanışlı standart konteyner modelleri tercih edilir. İşlevselliğin ön plana çıktığı konteyner modelleri farklı konseptler ortaya koyar. Kullanım amacı doğrultusunda fonksiyonelliğin beğeniyle karşılandığı konteyner modelleri, üretim ve montaj konusunda sunduğu özellikleri ile memnuniyetin artması sağlanır. En ucuz standart konteyner seçeneklerinde, kalite ön plana çıkar. Makro Prefabrik olarak size en uygun fiyatlarla en uygun konteyner seçeneklerini sunar ak, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. 

Standart Konteyner Özellikleri

En çok tercih edilen standart konteynerler ısı ve ses konusunda da efektif kullanım sağlar. Konteyner modellerinin kaliteli malzemeden üretilmiş olması, konfor standartlarının yükselmesini sağlar. Genellikle en ucuz standart konteyner seçenekleri tek katlıdır. Fakat bazı konteyner seçeneklerinde 2 katlı kullanım özelliği bulunur. Özellikle geniş ve işlevsel alan elde etmek isteyen kişiler 2 katlı konteyner modellerini tercih edebilir. İki katlı standart konteyner modelleri ve fiyatları tek katlı olanlara kıyasla daha yüksek aralıklarda satışa sunulur. Genel olarak yapı işlerinde birden fazla konteyner yan yana kurulur. Bu sayede çalışanlara geniş ve işlevsel alan yaratılmış olur. Konteyner, profesyonel ekip tarafından monte edilir.

Makro Prefabrik olarak ekibimizin hızlı ve güvenilir hizmet sunması özellikle de kullanıcıların beğenisini kazanan önemli unsurlar arasında yer alır. Standart konteyner modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamız üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kullanım amacınızı, kaç kişi için gerekli olduğunu ve zemin özellikleri gibi temel özellikleri belirtmeniz gerekir. Firmamız, kısa sürede dönüş yaparak ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanızı sağlar. Standart konteynerler depreme dayanıklılık konusunda da oldukça başarılıdır. Üretim esnasında birinci sınıf deprem koşulları değerlendirilir. Depremde yapının esneme payı değerlendirilir. Bu sayede can ve mal güvenliğinin sağlanması hedeflenir.

Standart Konteyner Nedir?

Günümüzde, hızla değişen ve gelişen inşaat endüstrisi, sürdürülebilirlik ve ekonomiklik gibi faktörleri göz önünde bulundurarak yeni ve yenilikçi yapı malzemeleri ve yöntemleri aramaktadır. Bu bağlamda, standart konteyner yapılar son yıllarda dikkat çeken bir trend haline gelmiştir. Nitekim çelik ev fiyatları da oldukça uygundur ancak en uygun fiyatlı yapı seçenekleri arasında standart konteyner modellerimizdir. Bu standart konteyner ölçüleri taşınabilirliğini ve kolaylıkla bir araya getirilip monte edilmesini sağlar. Standart konteyner yüksekliği itibariyle bu yapıların inşası oldukça basit ve hızlı bir süreçtir. Bizlerde sizlere standart konteyner nedir sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. İlk adım, kullanılacak yapı seçimidir. Sonrasında, modellerimiz istenen düzen ve yapıya göre bir araya getirilir. Bu birleştirme işlemi kaynak yapıştırma veya civatalama gibi yöntemlerle gerçekleştirilir. Daha sonra, yapıya eklemeler yapmak veya yapının iç kısmını düzenlemek mümkündür. Örneğin, pencerelerin ve kapıların eklenmesi veya iç mekanın yalıtılması gibi işlemler yapılabilir. Yalıtım ile modellerimizin konforunu artırmak ve enerji verimliliğini sağlamak için önemli bir adımdır. Modellerimiz metal bir yapıya sahip olduğundan, doğru yalıtım olmadan iç mekan sıcaklık kontrolü zor olabilir. Bu nedenle, iç mekanın yalıtılması gereklidir. Yalıtım malzemeleri olarak genellikle poliüretan köpük, cam yünü veya mineral yünü gibi malzemeler kullanılır. Bu malzemeler yapının dış veya iç yüzeylerine uygulanabilir ve sıcaklığı ve ses yalıtımını artırır.

Standart Konteynerde Öne Çıkan Avantajları

Modellerimiz, modüler ve uygun maliyetli konut birimleri olarak kullanılabilirler. Tek bir küçük bir evden, birden fazla yapının birleştirilmesiyle oluşturulan geniş konutlara kadar çeşitli seçenekler sunarlar. Bu yapılar, geçici veya kalıcı ofis alanları olarak kullanılabilirler. Hızlı montajları ve taşınabilirlikleri, değişen iş gereksinimlerine uyum sağlamak için idealdir. Restoranlar, mağazalar, kafeler gibi ticari alanlar için bu yapılar yaratıcı ve çekici bir seçenek olabilirler. Kolayca özelleştirilebilirler ve farklı tasarım ihtiyaçlarına uyum sağlayabilirler. Acil durumlar veya afet bölgeleri için geçici barınma alanları olarak bu yapılar kullanılabilir. Hızlı montaj süreleri, afetzedelere hızlı ve etkili bir şekilde yardım sağlamak için önemli bir avantajdır.

Standart Konteyner Modelleri

Standart boyutlarda olmaları, modellerimizin taşınabilirliklerini artırır. İhtiyaçlar değiştikçe, bu yapılar kolayca bir yerden diğerine taşınabilir veya yeniden düzenlenebilir. Bu özellik, geçici işlerde veya taşınabilir ofislerde kullanılmak üzere idealdir. Metal yapılarından dolayı, standart konteyner fiyatları uygundur ve dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Çeşitli hava koşullarına dayanıklıdırlar ve bakım gereksinimleri düşüktür. Bu özellikleri, bu yapıları endüstriyel kullanım, geçici barınma veya acil durumlar için ideal hale getirir. Yatakhane konteyner modellerimiz, genellikle yeniden kullanılmış veya geri dönüştürülmüş malzemelerden yapıldıkları için çevre dostu bir inşaat seçeneğidirler. Bu yapılar, geleneksel inşaat yöntemlerine göre daha az atık üretir ve kaynakları daha etkin bir şekilde kullanır.

Sıkça Sorulanlar
Standart Konteyner Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ortala olarak teslim tarihi, modele göre değişkenlik gösterse de, konteynerler oldukça hızlı üretilerek teslim edilmektedir. Aynı ölçülere sahip betonarme yapıların inşaat süreleri yanında oldukça avantajlıdır.
Standart Konteyner İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Modellerimiz standart sade bir mimari ile üretilir, ancak talep edilen renk tercihleri uygulanabilmektedir.
Standart Konteyner Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Konteynerler, birbirleri ile birleştirilebilmektedir. Bu tarz talepleriniz değerlendirilerek uygulanabilmektedir.
Standart Konteyner İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Kurulan yapının yer ile bağlantılarını sağlayan sıhhi ve elektrik tesisatlarını keserek farklı bir konuma taşıyabilmeniz mümkündür.
Standart Konteyner Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Yapının tüm parçaları üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulması gereken alana doğru sevk edilmektedir. Ekiplerimiz, yapının tüm montajlarını kurulacak alanda gerçekleştirerek, anahtarını sizlere teslim etmektedir.
Standart Konteyner Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Yapı üzerinde yapılan yalıtım çalışmaları sayesinde modellerimizi ülkemizin dört bir yanında dört mevsim kullanabilirsiniz.
Standart Konteyner Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Sizlere uygun olan yapıyı seçtikten sonra yapının tutarı ve değişkenleri sözleşme ile belirlenir. Sözleşmede belirlenen tutarın %50’si nakit olarak ödenmekte ve kalan tutar çek veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.
Standart Konteyner Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Tüm yapı modellerimizde olduğu gibi standart konteyner modellerimizde depreme dayanıklı olarak üretilmektedir.
Standart Konteyner Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yalıtım noktasında modellerimiz üzerinde sandviç panel kullanılmaktadır. Sandviç panel sayesinde yapının hem sıvı hemde ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Ses yalıtımı hem sandviç panel hemde kullanılan pencereler sayesinde sağlanmaktadır.
Standart Konteyner Standart Konteyner Almak Mantıklı mı?
Bu yapılarımızı satın almak oldukça mantıklıdır çünkü bu yapılar piyasada bulunan en ekonomik fiyata sahip yapılar olmakla birlikte sonradan birbirleri ile birleştirilebilmektedir. Ayrıca hızlı üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza çözüm sağlanabilmektedir.
Standart Konteyner İmara Tabi Midir?
Tüm yapılarda olduğu gibi standart konteynerler imar kanununa tabidir. Ancak şantiyelerde geçici olarak personellerin kullanımına sunulan yapılar için imar izni almak gerekmeyebilir. Çünkü sonradan farklı bir yere taşınmak zorundadır.
İletişime Geç