Standart Konteyner

Standart Konteyner

Her ne kadar ismi standart konteyner olsa da bu konteynerler Makro Prefabrik gücü ve deneyimi ile birleştiğinde kompakt, dayanıklı, kullanışlı çözümler ortaya çıkar. Hobi bahçesi olanlar ve uygun fiyatlı bir çözüm arayanların tercihi bu konteyner modeli olacaktır. Bu konteyner modelinin iç mimarisi dizayn edilmediği için iç mimari konusunda tercihlerini özgür kılar. Pencerelerde kullanılan beyaz renk PVC pencereler ısı ve gürültü yalıtımı sağlarlar. Böylece içeriye gürültü girmez ve içeriden ısı kaybı olmaz. Dış kapı izoleli sac kapıdır. Alacağınız bu konteyner modeli her ne kadar standart olsa da arkasında Makro Prefabrik deneyimi var. Standart konteynerler, betonarme yapılara göre daha hafiftirler ve bir yerden başka bir yere nakliyesi mümkündür.
Konteyner ölçüleri; Yüksekliği 260 cm, boyu 7000 cm, eni 2980 cm’dir.

Standart konteyner birçok farklı alanda kullanılma özelliğine sahiptir. Çeşitli yapılar inşa edilirken tercih edilen konteynerler, işlevsellik ortaya koyar. Bu sayede birçok yapı inşasında, farklı özellikler sunan konteynerler tercih edilir. Standart konteyner modelleri kullanım amacına uygun farklı özellikleri sunar.

Bazı konteyner seçeneklerinde tuvalet ve WC de bulunur. Özellikle çalışanların yoğun olduğu ve yatılı olarak hizmet sunulan yerlerde, konteynerin sunduğu işlevsellik dikkatleri üzerine çeker. Değişen fiyat aralıklarında sunulan en kullanışlı konteynerler arasından inceleme yapabilir, kriterleriniz doğrultusunda seçimde bulunabilirsiniz. İsterseniz farklı alanlarda isterseniz de ofis olarak dahi bu tarz konteyner modellerini rahatlıkla tercih edebilir, Makro Prefabrik olarak bizi arayabilir ve ofis konteyner modelleri için bilgi alabilirsiniz.

Standart Konteyner Fiyatları

Sıklıkla merak edilen konular arasında standart konteyner fiyatları yer alır. Özellikle de birden fazla standart konteyner ihtiyacı içinde olan firmalar, fiyat araştırması yapar. Bu sayede alışverişin bütçe dostu ve güvenilir olması sağlanır. Standart konteyner fiyatları belirlenirken model özellikleri dikkate alınır. Kullanım açısından yüksek standartlar sunan konteynerler farklı bütçe aralıklarına hitap eder. En ucuz standart konteyner seçenekleri, boyutlarına göre kategorilere ayrılır. Küçük boyutlardaki standart konteyner fiyatları büyük olanlara kıyasla daha ekonomik segmentte yer alır. Kullanım amacına uygun olan standart konteyner fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Standart Konteyner Modelleri

Standart konteyner modelleri ve fiyatları farklı kategorilerde yer alır. Her standart konteyner modeli firmanın beklentilerine uygun seçenekler sunar. Standart konteyner modelleri kullanım maksadı doğrultusunda farklı çeşitlere de ev sahipliği yapar. Model seçenekleri, hem tasarım hem de teknik açıdan kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde dizayn edilir. Standart konteyner modelleri ve fiyatları belirlenirken kullanım amaçları etkili rol oynar. Özellikle bu tarz konteynerin iç ve dış dizaynı önemli detaylar arasında yer alır. Bu tarz konteyner modellerinin sunduğu üstün özellikler, ev konforu ortaya koyar. Özellikle bazı modellerde bulunan duş, tuvalet vb. detaylar, konteynerlerin ergonomik detaylarından bazılarıdır. Konteyner ev seçenekleri özellikle hızlı barınma ihtiyaçları için en efektif sonuçları sunar. Ancak gelişmiş teknoloji ve yapı seçenekleri ile yüksek yaşam standartlarınızı dahi konteyner evler ile karşılayabilirsiniz.

Standart Konteyner Hakkında

Son yıllarda standart konteyner modelleri yoğun ilgi görür. İş ve kişisel amaçlara uygun olarak tasarlanan konteyner seçenekleri ilham veren şekillere ev sahipliği yapar. Bu sayede ev konforunu yakalayarak, minimal yaşamı tercih eden kişiler, standart konteyner satın alır. En kullanışlı standart konteyner modelleri modern mimari tasarımlardan oluşur. Model seçeneklerinin hem iç hem de dış tasarımı ile farklı seçeneklerden oluşması, her kritere uygun seçim yapmayı kolay hale getirir. En çok tercih edilen standart konteynerler şantiye ortamında da kullanılır.

Özellikle çalışanların güvenle beklemesi, olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi ve temel ihtiyaçlarını gidermesi için en kullanışlı standart konteyner modelleri tercih edilir. İşlevselliğin ön plana çıktığı konteyner modelleri farklı konseptler ortaya koyar. Kullanım amacı doğrultusunda fonksiyonelliğin beğeniyle karşılandığı konteyner modelleri, üretim ve montaj konusunda sunduğu özellikleri ile memnuniyetin artması sağlanır. En ucuz standart konteyner seçeneklerinde, kalite ön plana çıkar. Makro Prefabrik olarak size en uygun fiyatlarla en uygun konteyner seçeneklerini sunar ak, bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz. 

Standart Konteyner Avantajları

Günümüzde birçok amaç doğrultusunda konteyner tercih edilir. Bu tarz konteyner modelinin ortaya koyduğu üstün özellikler, farklı amaçlara göre kullanımı uygun hale getirir. Kullanım amaçlarına uygun birçok farklı tipte konteyner çeşidi bulunur. Bu konteyner çeşitlerinden bir tanesi de standart olarak adlandırılan model seçenekleri dir. Bu tarz konteyner modelleri birçok işlevsel özellik sunar. Bu sayede en ucuz standart konteyner seçeneklerine yoğun ilgi oluşur. Bu tarz konteyner modellerinin en beğenilen özellikleri arasında ekonomik fiyatlar sunması yer alır.

Özellikle çeşitli yapı işlerinde geçici olarak kurulan konteyner, kullanıcıların beğenisini kazanır. En çok tercih edilen standart konteynerler uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Ayrıca bu tarz konteynerin kurulumu oldukça kolaydır. Kısa sürede kurularak kullanıma hazır olan model seçenekleri, taşınırken de kolaylık ortaya koyar. Özellikle farklı alanlarda taşırken zamandan tasarruf etme şansı bulunur. Standart konteyner modelleri işlevsellik kadar, dekoratif açıdan da beğeniyle karşılanır. Yapının duvarlarına ve etrafına estetik detaylar kazandırma şansı bulunur. En kullanışlı standart konteyner modelleri seçenekleri için uzman ekibimizi arayabilir, size özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Standart Konteyner Özellikleri

En çok tercih edilen standart konteynerler ısı ve ses konusunda da efektif kullanım sağlar. Konteyner modellerinin kaliteli malzemeden üretilmiş olması, konfor standartlarının yükselmesini sağlar. Genellikle en ucuz standart konteyner seçenekleri tek katlıdır. Fakat bazı konteyner seçeneklerinde 2 katlı kullanım özelliği bulunur. Özellikle geniş ve işlevsel alan elde etmek isteyen kişiler 2 katlı konteyner modellerini tercih edebilir. İki katlı standart konteyner modelleri ve fiyatları tek katlı olanlara kıyasla daha yüksek aralıklarda satışa sunulur. Genel olarak yapı işlerinde birden fazla konteyner yan yana kurulur. Bu sayede çalışanlara geniş ve işlevsel alan yaratılmış olur. Konteyner, profesyonel ekip tarafından monte edilir.

Makro Prefabrik olarak ekibimizin hızlı ve güvenilir hizmet sunması özellikle de kullanıcıların beğenisini kazanan önemli unsurlar arasında yer alır. Standart konteyner modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamız üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kullanım amacınızı, kaç kişi için gerekli olduğunu ve zemin özellikleri gibi temel özellikleri belirtmeniz gerekir. Firmamız, kısa sürede dönüş yaparak ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanızı sağlar. Standart konteynerler depreme dayanıklılık konusunda da oldukça başarılıdır. Üretim esnasında birinci sınıf deprem koşulları değerlendirilir. Depremde yapının esneme payı değerlendirilir. Bu sayede can ve mal güvenliğinin sağlanması hedeflenir.

Standart Konteyner Kurulum Süresi

Konteyner maksimum 7 gün içinde sevkiyata hazırlanıyor. Genel olarak bu süre 7 günden daha kısa sürer. Standart konteyner seçeneklerinin montaj ise 4 ila 6 gün içinde tamamlanır. Montaj süresini iklim şartları etkiler. Ayrıca konteyner büyüklüğü de montaj süresine etki eden faktörler arasında yer alır. Makro Prefabrik, yıllara meydan okuyan deneyimi sayesinde kullanıcılardan tam not alır. Sektörün lider firmalarından bir tanesi olmayı başaran Makro Prefabrik, müşteri odaklılığı ile başarısından bahsettirmeyi başarır. Sizde başta standart konteyner fiyatları olmak üzere birçok konu hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Standart Konteyner Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ortala olarak teslim tarihi, modele göre değişkenlik gösterse de, konteynerler oldukça hızlı üretilerek teslim edilmektedir. Aynı ölçülere sahip betonarme yapıların inşaat süreleri yanında oldukça avantajlıdır.
Standart Konteyner İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Modellerimiz standart sade bir mimari ile üretilir, ancak talep edilen renk tercihleri uygulanabilmektedir.
Standart Konteyner Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Konteynerler, birbirleri ile birleştirilebilmektedir. Bu tarz talepleriniz değerlendirilerek uygulanabilmektedir.
Standart Konteyner İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Kurulan yapının yer ile bağlantılarını sağlayan sıhhi ve elektrik tesisatlarını keserek farklı bir konuma taşıyabilmeniz mümkündür.
Standart Konteyner Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Yapının tüm parçaları üretim tesislerimizde üretilerek, yapının kurulması gereken alana doğru sevk edilmektedir. Ekiplerimiz, yapının tüm montajlarını kurulacak alanda gerçekleştirerek, anahtarını sizlere teslim etmektedir.
Standart Konteyner Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Yapı üzerinde yapılan yalıtım çalışmaları sayesinde modellerimizi ülkemizin dört bir yanında dört mevsim kullanabilirsiniz.
Standart Konteyner Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Sizlere uygun olan yapıyı seçtikten sonra yapının tutarı ve değişkenleri sözleşme ile belirlenir. Sözleşmede belirlenen tutarın %50’si nakit olarak ödenmekte ve kalan tutar çek veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.
Standart Konteyner Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Tüm yapı modellerimizde olduğu gibi standart konteyner modellerimizde depreme dayanıklı olarak üretilmektedir.
Standart Konteyner Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Yalıtım noktasında modellerimiz üzerinde sandviç panel kullanılmaktadır. Sandviç panel sayesinde yapının hem sıvı hemde ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Ses yalıtımı hem sandviç panel hemde kullanılan pencereler sayesinde sağlanmaktadır.
Standart Konteyner Standart Konteyner Almak Mantıklı mı?
Bu yapılarımızı satın almak oldukça mantıklıdır çünkü bu yapılar piyasada bulunan en ekonomik fiyata sahip yapılar olmakla birlikte sonradan birbirleri ile birleştirilebilmektedir. Ayrıca hızlı üretildiği için acil ihtiyaçlarınıza çözüm sağlanabilmektedir.
Standart Konteyner İmara Tabi Midir?
Tüm yapılarda olduğu gibi standart konteynerler imar kanununa tabidir. Ancak şantiyelerde geçici olarak personellerin kullanımına sunulan yapılar için imar izni almak gerekmeyebilir. Çünkü sonradan farklı bir yere taşınmak zorundadır.
İletişime Geç