WC Duş Kabin

WC ve duş kabinleri, hijyen ve konforun ön planda tutulduğu modern tasarımlar sunar. Kompakt ve fonksiyonel yapıları, her türlü mekana kolayca entegre olur. Su ve enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle çevre dostudur. Hızlı montaj ve kolay temizlenebilir malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Kamu alanları, iş yerleri veya evler için ideal, uzun ömürlü ve pratik bir çözümdür.

WC Duş Kabin

Tamamlanan Kabin Projelerimiz

+1 Prefabrik Ev Fiyatları

2024 yılı Temmuz ayı itibariyle +1 prefabrik ev fiyatları:

Ürün Adı Kat Sayısı Oda Sayısı Ürün Fiyat
Wc Duş Kabini 110x110cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 130x130cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 130x210cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 130x250cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 130x340cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 130x410cm - - +1 -
Wc Duş Kabini 250x250cm - - +1 -

Modüler tarz kabin seçenekleri günümüzde çok farklı sektörde ve alanlarda kullanılır. Çoğunlukla bu kabinler; güvenlik kulübesi, inşaat şantiyelerindeki personel ofisi, büfe, soyunma kabini ve WC olarak tercih edilir. Kabinler, imalat aşamasında kullanım amacınıza göre şekillendirilir. WC duş kabin modelleri sıklıkla çeşitli konser alanlarında, açık hava organizasyonlarında, parklarda, plajlarda, şantiyelerde ve daha birçok farklı alanda tercih edilir.

Ayrıca WC ve duş için kullanılan kabinler 110x110, 130x130, 130x210 gibi küçük boyutlara ya da 130x410 ve 250x250 gibi daha geniş seçeneklere sahiptir. Bu doğrultuda estetik tasarımları ve kullanışlı yapısı ile 2021 WC duş kabin çeşitleri için farklı ölçüler arasından tercihte bulunabilirsiniz. WC duş kabin fiyatları ise genellikle ürünlerin boyutlarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Makro Prefabrik olarak bizimle iletişime geçerek WC duş kabin modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

WC Duş Kabin Fiyatları

Teknolojinin olanaklarından yararlanılarak özel olarak üretilen prefabrik ev fiyatları çeşitlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. WC ve duş için kullanılan kabin modelleri birçok farklı boyuta sahiptir. Bu noktada ihtiyacınız doğrultusunda 110x110’dan başlayarak, 250x250 ölçülerine kadar uzanan alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda WC duş kabin fiyatları ürünlerin ölçüleri doğrultusunda değişiklik gösterir.

Genel olarak ise firmamız üzerinde yer alan seçenekler bütçe dostudur. Üstelik bu tarz kabin modellerinin üretimi sırasında en kaliteli malzemeler ve boyalar tercih edilir. Tüm WC duş kabin seçenekleri zorlu hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir. Bu doğrultuda WC ve duş kabin siparişi vermek için firmamızla iletişime geçebilir, WC duş kabin modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

WC Duş Kabin Modelleri

WC duş kabin modelleri aynı konseptte olduğu için genel olarak benzerlik taşır. WC duş kabin ürünlerini birbirinden ayıran en önemli özellik ise ürünlerin boyutlarıdır. Bu noktada ister küçük isterseniz de daha büyük seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu gibi ürünler genellikle açık havada yapılan etkinliklerde tercih edilir. Aynı zamanda şantiye ya da film seti gibi tuvalet bulmanın zor olduğu alanlarda da WC kabinler kullanılır. Bu noktada en kaliteli WC ve duş kabin modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız tarafından imalatı yapılan ürünler, dış koşullara son derece dayanıklı olmakla birlikte ısı ve ses yalıtımlıdır. Üstelik tuvaletlerde alafranga ya da alaturka klozetlerin ve lavabonun yanı sıra askı, sabunluk gibi detaylara da yer verilir. Ayrıca WC duş kabin çeşitlerinin temizlenmesi de son derece kolaydır. En kaliteli WC duş kabinler için uzman ekibimizle iletişime geçebilir veya iki katlı prefabrik evler için de tıklayıp inceleyebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen WC Duş Kabin Modelleri

En çok tercih edilen WC duş kabin modelleri arasında hem küçük boyutlu hem de büyük boyutlu seçenekler bulunur. Genellikle konser gibi açık hava etkinlikleri için daha büyük boyutlu kabin modelleri tercih edilir. Ancak kalabalığın daha az olduğu ortamlarda 110x110 gibi tek kişilik alternatifler kullanılır. Bu noktada beklentileriniz doğrultusunda uygun kabin seçeneğini belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik siparişinizin ardından kabinler, çok kısa süre içinde sizlere ulaştırılır. Ayrıca WC duş kabin fiyatları son derece bütçe dostu seçeneklere sahiptir. En ucuz WC duş kabin seçeneklerine ya da modül kabin modellerine göz atabilirsiniz.

WC Duş Kabin Hakkında

Tuvalet bulmanın zor olduğu alanlarda tercih edilen WC duş kabin çeşitleri, kişilere oldukça pratik bir çözüm sunar. Bu nedenle günümüzde birçok farklı alanda tercih edilen WC ve duş kabinlerle yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu kabinler ihtiyaca ve talebe göre ikili, üçlü veya daha fazla kapasiteli olarak da üretilir. Üstelik hızlı bir şekilde hazırlanıp, kurulumu yapılabilen bu tarz kabinler aynı zamanda ısı ve ses izolasyonuna sahiptir.

Bu sayede ürünler, dört mevsim boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte WC duş kabin çeşitlerinin temizliği de kolay bir şekilde yapılabilir. Genellikle sandviç panel kullanılan WC kabinleri, koku yapmaması açısından da avantajlıdır. WC duş kabin modelleri ve fiyatları ve daha fazlası hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

WC Duş Kabin Avantajları

Tuvalet olanağının bulunmadığı ortamlarda bu tarz kabinler büyük ölçüde kolaylık sağlar. En kullanışlı WC duş kabin modelleri ve görselleri ise sitemizde mevcuttur. Bu kabinler WC olarak kullanılmasının yanı sıra sadece duş kabini olarak da tercih edilebilir. Bu noktada ürünler, imalat aşamasında tercihlerinize bağlı olarak tasarlanır. Bu kabinlerin avantajları arasında, alanın koku yapmaması, kolay temizlenebilir olması, dört mevsim boyunca kullanılabilmesi ve dayanıklı olması gibi birçok özellik yer alır.

Ayrıca WC duş kabin çeşitleri, standart boyutlarda üretilse de isteğe bağlı olarak özel tasarımlar yapılabilir. Üstelik firmamız tarafından tasarlanan WC duş kabin modellerinde, elektrik ve su tesisatı alanında gerekli kontroller yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir. En kullanışlı WC duş kabin modelleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

WC Duş Kabin Özellikleri Nelerdir

En kullanışlı WC duş kabin modelleri firmamız tarafından özel olarak üretilir. Bu doğrultuda WC duş kabinlerin çeşitli özellikleri mevcuttur. Bu ürünler sandviç panel ve yalıtımlı yapısı sayesinde zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. Bu sayede bu tarz kabinleri dört mevsim boyunca kullanabilirsiniz. Bununla birlikte ürünler, geri dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostudur. Bu tarz ürünlerin imalat aşamasında, sağlığa uygun hammadde ve boyalar kullanılmasına son derece özen gösterilir.

Ayrıca her ortama uyum sağlayabilmesi adına WC ve duş kabin çeşitleri estetik tasarımlara sahiptir. Bu alanda sipariş vermek için bizimle irtibat kurabilir ve sitemiz üzerinden WC duş kabin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmamızı tercih ederek en ucuz WC duş kabin seçeneklerinden yararlanmanız mümkündür.

Hangi WC Duş Kabinler Sizin İçin Uygun

En kaliteli WC duş kabinler için bizi tercih edebilirsiniz. Bu tarz kabin çeşitleri arasından hangisinin size uygun olduğunu tespit etmek için ise firmamızla iletişime geçebilir ve ekibimizle planlama yapabilirsiniz. Bu noktada firmamızın üretmiş olduğu kabinlerin farklı boyut seçenekleri bu bulunur. İster tek kişilik isterseniz iki kişilik ya da daha fazla kapasiteli WC kabinleri arasından seçim yapabilirsiniz. Üstelik ürünlerin tamamı kısa süre içinde elektrik ve su tesisatı kontrolleri yapılmış bir şekilde tarafınıza teslim edilir. tek katlı prefabrik ev modellerine göz atmak bizlere ulaşabilirsiniz. Tek katlı prefabrik ev hakkında sizlere daha iyi hizmet ve konfor sunmakla birlikte uygun fiyatlarımızda mevcuttur.

WC ve duş kabinlerinde temiz ve atık su tesisatı, ana şebekeye bağlanacak şekilde dışarıya bağlantı çıkışını koyularak üretilir. Öte yandan alaturka ya da alafranga klozet ve lavabo üniteleri dışında ayna, askı, sabunluk gibi detaylar da düşünülür. Buna karşılık ise WC duş kabin fiyatları ekonomik seçeneklere sahiptir. En uygunWC duş kabin seçenekleri için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

İletişime Geç