Ofis Konteyneri

Ofis konteynerleri, modern ve pratik çalışma alanları yaratır. Montajı kolay ve hızlıdır, böylece işlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Her türlü hava koşuluna dayanıklı malzemelerle üretilmiş, enerji verimliliği yüksek mekanlar sunar. Çeşitli boyut ve düzenlemelerde mevcuttur, ihtiyaca özel tasarımlarla kişiselleştirilebilir. Mobil ofis ihtiyaçları için ideal, ekonomik ve uzun ömürlü bir çözümdür.

Ofis Konteyneri

Tamamlanan Konteyner Projelerimiz

Bu konteyner modeli ofisini kendi tasarlamak isteyenler için Makro Prefabrik deneyimi ile üretildi. Çeşitli büyüklüklerde üretilen bu konteynerler sayesinde ofisinizin uzunluğunu ve genişliğini ayarlayabileceğiniz özgür bir alanınız kalıyor. Makro Prefabrik ofis konteynerleri Naturel Galvaniz sac kaplama çatı teknolojisi, sandviç panel duvarlarıyla mevsim ve dış çevre koşullarına mukavemet sağlamaktadır. Pencerelerde kullanılan beyaz renk PVC pencereler ısı ve gürültü yalıtımı sağlarlar. Böylece içeriye gürültü girmez ve içeride ısı kaybı olmaz.

Ofis konteynerler betonarme yapılara göre daha hafiftirler ve bir yerden başka bir yere nakliye imkanı verdiğinden işletmeler tarafından çokça tercih edilir.
Makro Prefabrik ofis Konteynerleri modelimiz, değişen piyasa koşullarında inşaat sektörü maliyetleri artarken bu konteynerler uygun fiyatlı, dayanıklı ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilen bir çözüm olacaktır. Sizde hemen Makro Prefabrik ofis konteynerleri için teklif alabilir.

Konteyner, ev ve işyeri başta olmak üzere birçok farklı amaç doğrultusunda kullanılır. Her dönemin en sık tercih edilen konteyner çeşitlerinden bir tanesi de ofis ortamı sunan seçeneklerdir. Ofis konteyner, farklı alanlarda hızlı çözümler ortaya koyar. Bu sayede yeni bir iş kuran, geçici olarak bir yapıya ihtiyaç duyan ya da iş ortamında ergonomik çözümler arayan kişiler tercihini Bu tarz konteyner modellerinden yana yapar.

Ofis konteyner modelleri farklı büyüklüklere sahiptir. Kullanım amacınıza uygun olan büyüklükte ve tasarımda en kullanışlı ofis konteyner modelleri Makro Prefabrik olarak bünyemizde satışa sunulur. Birbirinden farklı seçeneklerdeki ofis konteyner modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Konteyner Fiyatları

Farklı amaçlar doğrultusunda ofis kurmak ve yapının kullanım amacına uygun olması zordur. Ancak ofis konteyner seçeneklerinin kısa sürede kurulması ve düşük maliyetler sunması vazgeçilmezler arasında yer almasını sağlar. 2021 ofis konteyner modelleri farklı fiyat aralıklarına ev sahipliği yapar. Ofis konteyner fiyatları belirlenirken büyüklük detayı oldukça önemlidir. En ekonomik fiyatlarla satışa sunulan standart konteyner modelleri arasında 42 metrekare büyüklüğe sahip seçenekler bulunur.

Genellikle birkaç kişi ile çalışılan ortamlarda 42 metrekare büyüklüğe sahip modeller tercih edilir. Daha büyük konteyner arayışında olan kişiler için ise 210 - 294 metrekare büyüklükten oluşan konteyner seçenekleri kullanılır. Büyük boyutlardan oluşan ofis konteyner modelleri geniş kapasitesi ile rahat kullanım imkânı sunar. Büyük boyutlu ofis konteyner fiyatları belirlenirken, ürünün sunduğu özellikler belirleyici bir faktördür.

En ucuz prefabrik ofis denildiğinde akla gelen firmamız, ekonomik ve kaliteli seçenekler sunar. En çok tercih edilen ofis konteynerler arasından inceleme yaparken, yapının büyüklüğünü ve sunduğu imkanları değerlendirmeniz önerilir. Ofisten yemekhaneye ya da yatakhane konteyner için buraya da tıklayabilirsiniz.

Ofis Konteyner Modelleri

En çok tercih edilen ofis konteynerler kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Model seçeneklerinin kaliteli ve uzun ömürlü olması, firmaların vazgeçilemez tercihlerinden olmasını sağlar. Ofis konteyner modelleri birçok farklı alanda tercih edilir. Konteynerin tercih edildiği yerlerden bir tanesi de şantiye ortamıdır. Şantiye ortamında iş yaparken, çalışanların ve işverenlerin güvenli şekilde beklemesi için bu tarz yapılar etkili bir çözümdür.

Konteynerin içinin geniş kapasiteli olması birçok ihtiyacınızı güvenilir ve rahat bir şekilde yapmanıza imkân tanır. En kullanışlı ofis konteyner modelleri kullanım kadar yeri değiştirilmek istendiğinde de kolaylık sağlar. Özellikle model seçeneklerinin kısa sürede kuruluma hazır olması bu ürünlerin firmaların tercih etmesinin nedenleri arasında yer alır. Ofislerin yanı sıra wc duş konteynerları için hemen tıklayınız.

En Çok Tercih Edilen Ofis Konteyner Modelleri

En çok tercih edilen prefabrik yemekhane farklı planlardan oluşur. Kat planı, koridor ve odaların şemalarla belirtilmiş olması seçim yaparken işlevsellik elde etmenize fayda sağlar. Bu tarz konteyner modellerinde yüksek kaliteli malzemeler kullanılır. Bu sayede kurulum kadar kullanım esnasında da yüksek performans ortaya çıkar. En kullanışlı ofis konteyner modelleri depreme karşı da dayanıklıdır. Zemin şartları, hava koşulları ve iklim özellikleri dikkate alınarak üretilen konteyner modelleri; müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılamayı hedefler.

Makro Prefabrik olarak müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrasında her zaman yanında yer alırız. 2021 ofis konteyner modelleri işlevselliği kadar, ekonomik olmasıyla da tercih edilir. Konteyner modelleri üretilirken teknolojik özellikler dikkate alınır. Bu sayede yapının kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı sağlanır. Ofis konteyner modelleri ve fiyatları performans ile dengelidir. Firmamızın sunduğu yüksek kalite standartları, hem günümüzde hem de gelecekte etkili çözüm sunar.

Ofis Konteyner Ölçüleri

42 m2 olan modele “Dünya için küçük ama benim için büyük bir adım” diye atacağınız adımlarınızı ve iş modelinizi sığdırabilirsiniz. Her ne kadar Ofis Konteyner modelleri arasında en küçükleri bu model olsa da unutmayın; potansiyeli olan büyük işler bir masada başlayabilir, küçük bir oda da başlayabilir.
63 m2 olan model kobi ve yeni iş kuracakların iş modeli ihtiyaçlarını bir çok yönden karşılayabilir. Simetrik ve sağlam yapısı ile iş modelinizi 63 m2’ye sığdırın.
84 m2 olan modelde diğerlerinden farklı olarak büyük bir toplantı odası bulunmaktadır. Gelişmekte olan işletmelerin toplantılarını rahatça yapabilmesi için tasarlandı. Gelişmekte olan işletmelerin gelişmelerine katkıda bulunur. 210 m2 ve 294 m2 olan modelde diğerlerinden farklı olarak 2 kat bulunmaktadır. Daha çok toplanma noktaları, kargo toplama alanı gibi kullanılan bu konteyner tasarımı büyüyen işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. İki katlı olması sizi yanıltmasın.

Makro Prefabrik deneyimiyle yine çatı da Naturel Galvaniz Sac, sıhhi ve elektrik tesisatları sıva üstü kullanılmıştır. Mevsim ve çevredeki kötü koşullarına mukavemet gösterebilmesi için iç ve dış duvarları 4-5 cm kalınlığında Sandviç Panel kullanılmıştır. Biz kalabalık bir aileyiz diyen işletmeler için dizayn edilmiştir.

Ofis Konteyner Hakkında

Ofis konteyner çeşitleri üretilirken doğal çevreyi korumak hedeflenir. Çevreye duyarlı olan firmamız, üretim esnasında doğal dengeyi korur. Firmamız kalitesi yanı sıra en ucuz ofis konteyner çeşitlerine ev sahipliği yapar. Konteyner seçeneklerimiz tek ya da çift katlıdır. Çalışan sayısına uygun olan konteyner seçenekleri, farklı sektörlerde kullanılır. Yaygın olarak; inşaat, emlak, madencilik sektörlerinde bu tarz konteynerlere ihtiyaç duyulur.

Ofis konteyner fiyatları düşük maliyetli olmasıyla da tercih edilir. Konteyner seçeneklerinin kalitesinin yüksek olması ve estetik görünümü, birçok ofis tipi ile kıyaslandığında ön plana çıkar. Bu tarz konteyner modellerinin duvarları, kapıları ve çatı kısmı dayanıklı malzemelerden oluşur. Özellikle hava şartlarının sıklıkla değiştiği bölgelerde ofis konteyner kullanımı yaygın hale gelir. Her mevsime uygun olan model seçenekleri, kolayca taşınabilir. Bu sayede farklı bir yere taşınırken de zamandan tasarruf etme şansınız bulunur.

Ofis Konteyner Avantajları

Ofis konteyner avantajları arasında ekonomik fiyatlar sunması yer alır. Ofis konteyner modelleri ve fiyatları belirlenirken, büyüklük dikkate alınır. Konteyner büyüdükçe fiyatları da artış gösterir. Ancak genel itibari ile ofis konteyner fiyatları oldukça ekonomik fiyatlarla satışa sunulur. Bu tarz konteynerın avantajlarından bir tanesi de kısa sürede kuruluma hazır olmasıdır. Kısa zamanda bir ofis ortamına ihtiyaç duyan firmalar, yüksek performanslı konteyneri kullanma olanağı elde eder. Birçok konteyner modeli, ev ya da iş ortamı konforu ortay

a koyar. Konteynerın sunduğu ergonomik imkânlar, düşük bütçe ile yüksek verim elde edilmesine yardımcı olur. En ucuz ofis konteyner denildiğinde akla gelen firmamız, kaliteli seçeneklere ev sahipliği yapar. Farklı özellikler sunan modelleri inceleyerek, çalışanlarınız için en ergonomik ortamı yaratabilirsiniz.

Ofis Konteyner Özellikleri Nelerdir?

Ofis konteyner modelleri ve fiyatları arasından inceleme yaparken ortaya konan detayları kontrol etmeniz gerekir. Konteynerin büyüklüğü ve işlevselliği konusunda araştırma yapmanız, elde edeceğiz memnuniyetin artış göstermesini sağlar. Bazı ofis konteyner seçeneklerinde odaların yanı sıra tuvalet ve banyo da bulunur.

Şantiye ortamında olan çalışanların işlerini kolaylaştıran ürün seçenekleri, birçok projede kullanılır. Konteyner modellerinin çatı kısmında naturel galvaniz sac kullanılır. Bu sayede olumsuz hava koşulları ve afetlerden etkilenme durumu minimum hale getirilir.

Hangi Ofis Konteynerler Sizin İçin Uygun?

Ofis konteyner modelleri arasından seçim yaparken fiyat ve büyüklük konusunda araştırma yapmanız gerekir. Ofis konteyner fiyatları arasından inceleme yapmanız, bütçenize uygun seçimde bulunmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra; çalışan sayısı, konteynerın sunduğu özellikler, yapımında kullanılan malzemeler ve büyüklük dikkate alınması gereken önemli detaylar arasında yer alır. Konteyner ya da prefabrik yapılar konusunda ihtiyaçlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Size özel çözümlerimizden yararlanabilir, bütçe dostu fiyatlarımız ile ihtiyaçlarınızı zamanında ve en iyi kaliteli ürünlerle giderebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulanlar
Ofis Konteyneri Ortalama Teslim Tarihi Nedir?
Ofis konteyner modellerimizin ortalama olarak bir teslim tarihi, modelin boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak betonarme ofislerin inşaat sürelerine göre oldukça kısa olduğu için avantajlıdır.
Ofis Konteyneri İstenilen Renge Boyanabilir mi?
Modellerimiz standart olarak sade bir mimari ile üretilmektedir. Genellikle şantiyelerde kullanılan modellerimiz için gelen renklendirme taleplerini değerlendirerek uygulayabiliriz.
Ofis Konteyneri Dış Tasarımında Değişiklik Yapılabilir mi?
Ofis modellerimiz, sonradan farklı konteynerler ile birleştirilebilir. Böylece sonradan çalışma alanları genişletilebilir.
Ofis Konteyneri İstediğimde Farklı Bir Konuma Kurabilir miyim?
Halihazırda kullandığınız yapıyı farklı bir alana taşımak istiyorsanız öncelikle yer ile bağlantısını kesmeniz gerekir. Bu bağlantılar sıhhi ve elektrik tesisatları gibi bağlantılardır. Bağlantıyı kestikten sonra farklı bir alana taşıyabilirsiniz.
Ofis Konteyneri Sevkiyatı Nasıl Yapılıyor?
Yapının ana parçaları üretim tesislerimizde üretilmektedir. Akabinde parçalar yapının kurulacağı alana sevk edilerek ekiplerimizce kurulmaktadır.
Ofis Konteyneri Dört Mevsim Kullanabilir miyim?
Ofis modellerimiz üzerinde yapılan yalıtım ve mühendislik çalışmaları sayesinde dört mevsim hemen hemen her coğrafya da kullanılabilir.
Ofis Konteyneri Alırken Ödeme Şekli Nasıl Ayarlanır?
Seçtiğiniz yapının özellikleri ve tutarı sözleşmeye dökülür. Belirlenen tutarın yarısını nakit ödeyip, tutarın kalan kısmını ise çek veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Ofis Konteyneri Depreme Karşı Dayanıklı mıdır?
Ülkemiz coğrafyasında bulunan fay hatları sebebiyle ülkemiz bir deprem bölgesidir. Yaptığımız ÜR-GE ve mühendislik çalışmaları sayesinde tüm yapılarımız depreme dayanıklı üretilmektedir.
Ofis Konteyneri Yalıtım İle İlgili Nasıl Önlemler Alınıyor?
Ofis konteynerler üretilirken sandviç panel kullanılmaktadır. Sandviç panel sayesinde yapı hem ısı hemde sıvı izolasyonu kazanmaktadır. Kullanılan pencereler sayesinde yapı ses izolasyonu kazanmaktadır. Ayrıca pencereler sıvı izolasyonu da sağlamaktadır.
Ofis Konteyneri Ofis Konteyneri Almak Mantıklı mı?
Ofis konteynerleri genellikle şantiyelerde geçici çalışma alanları oluştumak için kullanılmaktadır. Bu yapıları satın almak oldukça mantılı çünkü bu yapı oldukça işlevseldir.
Ofis Konteyneri Prefabrik Yapılar İmara Tabi Midir?
Ofis konteynerler imar kanununa tabi yapılardır. Ancak şantiyelerde geçici olarak kullanılan ofisler için imar izni almak gerekmeyebilir. Çünkü bu tarz yapılar geçici olarak kullanılır, proje bittikten sonra farklı bir alana taşınmaktadır.
İletişime Geç