Volta Motor 240x280 Metropol Kabin

  • Proje Açıklaması

Makro Prefabrik Metropol Kabinleri opsiyonel içeriği, kalitesi ve estetiğiyle yoğun talep görmeye devam ediyor. Volta Motors'a Gebze Serbest Bölge'de  1 adet 240x280 Metropol Kabini teslim ettik.

Metropol kabinlerimiz gerek sahip olduğu yüksek ısı ve ses izolasyonu ile gerekse taşınmasına olanak sağlayan modüler yapısıyla öncelikli tercihler arasında yerini alıyor.Çok sayıda ölçüye sahip olan metropol kabinlerin kullanım alanı da oldukça geniştir.  Güvenlik kabini, satış büfesi, taksi durağı, bilet satış noktaları, firmanızın satış ofisi, şantiye kabin, bekçi kulübesi, sosyal tesislerde çeşitli amaçlarla, wc-duş üniteleri olarak tercih edilmektedir. Demonte özelliği sayesinde kolay taşınır ve kolay kurulur. Farklı renk seçenekleri mevcuttur, estetik tasarımıyla da standartların ötesinde bir görüntü sunar. Geniş yelpazede ki  ölçeklendirmesiyle de ihtiyaç bazlıdır.

Makro Prefabrik Metropol Kabinler hem güvenilir ve dayanıklı hem de estetik ve şık. Siz de en kaliteliye en iyi şartlarda sahip olma deneyimini bizimle yaşayın..

 

İletişime Geç