Bursa Showroom

  • Proje Açıklaması

Yenilikçi, elegan ve konforlu Makro Prefabrik Bursa Satış Ofisi 

Marka yatırımcılar satış ekiplerine en konforlu ofis ortamını sunarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isterler. Bizde Makro Prefabrik olarak en kaliteliyi en iyi şartlarda sizlere sunmayı ilke edinmiş bir marka olarak kalite standartlarımızı hep daha ileri taşımaya devam ediyoruz.

Kurumsal mağazacılıkta fayda maksimizasyonu ülkeye yayılmış satış ofisleriyle mümkün. Değişen ekonomik koşullar göz önünde bulundurulduğunda zincir mağazacılığın ciddi meblağlar gerektirdiğini söylemek mümkün. Satış ofislerinin inşası sırasında geçecek sürede bütçeyi zorlayan önemli bir diğer etken. Bu noktadan hareketle yenilikçi prefabrik üretim teknolojisiyle imal ederek kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ofis yapılarımızla önemli iki sorunununuz olan bütçenizi ve inşa sürelerini minimize ederek size sunuyoruz. Prefabrik satış ofisleri ve yönetim binalarımız uzman ekibimiz tarafından modern ve estetik mimarisiyle tasarlanıyor ve kısa sürede üretilerek kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor. Makro Prefabrik Ofis yapılarımızın tamamında özel statik hesaplamalarıyla yapı güvenliği sağlanır, yapılarımız tam yangın güvenliğinde olup uzun ömürlü yapı sınıfında kullanılmaktadır.

Sizde Makro Prefabrik ile yüksek konforu yaşayacağınız ofis binasına en kısa sürede en iyi bütçeyle sahip olabilirsiniz.

İletişime Geç