2

Modern tasarımıyla öne çıkan Makro Prefabrik tek katlı hazır ev sistemleri avantajları ve estetik mimarisiyle göz dolduruyor. Uygun fiyatlarıyla yoğun talep gören bu tek katlı prefabrik evler ile hayalinizi doğada toprak kokusuyla yaşayabilmenin mutluluğunu tadacaksınız.

Makro Prefabrik hazır ev sistemlerinin üretimi betonarme yapılara göre çok daha hızlıdır, önemli ölçüde zaman ve para tasarrufu sağlar. Bunun yanında ses, ısı ve su yalıtımı açısından betonarme binalara göre çok daha yüksek izolasyon sağlar. Modüler yapısıyla da sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve betonarme evlere göre çok daha güvenli, sağlam ve dayanıklıdır.

Makro Prefabrik olarak 25 yıllık sektörel tecrübemizle, uzman kadromuzla hayallerinizi hayata geçirmenin mutluluğunu her an yaşamaktayız.

Prefabrik ev denilince akla genellikle iki önemli husus gelmektedir kullanışlılığı ve teknik özellikleri. Özelliklerinden belki de en önemlisi deprem ile ilgili sunduğu özellikler. Prefabrik evler diğer pek çok yapı türüne göre, deprem riskine karşı çok daha sağlam ve güvenli bir alternatif yapı oluşturmaktadır. Bunun yanında iklim ve hava şartlarına karşı sağladığı avantajları da çok çeşitlidir. Bu noktada prefabrik evlerin dış duvar ile iç duvar ısı yalıtım özellikleri  son derece önemlidir. Özellikle kış şartlarının ağır geçtiği bölgeler ya da yaz sıcaklığının yüksek olduğu yerlerde yalıtım konusuna ayrı bir öncelik verip, siz değerli müşterilerimizin faydalarını her zaman optimize etmek önceliğimizdir.                                                                                                                            Bir diğer önemli husus da; kişisel isteklerinizin önemli ölçüde karşılanabilmesidir. Makro Prefabrik olarak kişisel beğeni ve isteklerinizi uzman kadromuzla hayata geçiriyoruz.

Makro Prefabrik Whatsapp