Kırklareli Prefabrik Ev

Kırklareli prefabrik ev denince akla hemen, bölge halkının ihtiyaçlarına uygun, mimari olarak oldukça estetik ve simetrik modeller gelmektedir. Öte yandan Kırklareli prefabrik ev fiyatları da oldukça uygun olduğu için çok dikkat çekmektedir. Keza bizlerde prefabrik ev fiyatları Kırklareli bölge için oldukça uygun belirledik, bölge halkı tarafından da bu fiyatlar sevilmiş ve benimsenmiştir.

Kırklareli prefabrik ev seçenekleri, bölgenin iklim ve çevre şartlarına uymaktadır. Öyle ki bu bölgenin merkezinde karasal iklim görülürken, Yıldız Dağları’nın kuzey kısımlarında Karadeniz iklimi görülmektedir. Bu evler karasal iklim şartlarına da uyum sağlarken, aynı zamanda Akdeniz iklimine sahip Tekirdağ prefabrik ev seçenekleri de Akdeniz iklimine de gayet uygun sağlayabilmektedirler.

Kırklareli prefabrik ev seçenekleri hem Kırklareli, hemde bütün çevre ve mevsim şartlarına dayanıklılık gösterebilirler. Bölge soğuklarına karşı bu evlerde izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Bölgede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve zaman zaman kar yağışlı geçmektedir. Yapılan izolasyon mühendisliği ve kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde Kırklareli prefabrik ev seçenekleri, depreme ve çevre şartlarının getirdiği olumsuzluklara dayanıklılık göstermektedir.

Bu evler model açısından da çeşitlilik göstermektedir. Keza bölge halkının dikkatini çekmeyi başaran asıl özelliği de budur. Hem dış mimari hemde ebat olarak pek çok seçenek sunması, bu evleri satın almak isteyen insanlar tarafından oldukça sevilmiştir. Öte yandan Kırklareli prefabrik ev fiyatları da, bu evlerin estetik mimarisine karşın oldukça ekonomiktir. Bu yüzden prefabrik ev fiyatları Kırklareli bölgesini şaşırtmaktadır. Böylece prefabrik ev firmaları Kırklareli denince akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir.

Kırklareli Prefabrik Ev Fiyatları

Bu evler günümüzde hem şehir hem de kırsal yani köy yaşamının olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Kırklareli bölgeye de baktığımızda, hem şehir hemde kırsal yaşamın çok olduğu bir bölge olduğunu görmekteyiz. Kullanılan kaliteli malzemeler ve yapılan mühendislik çalışmaları sayesinde bu evler her koşula dayanıklılık göstermektedir.

Kırklareli prefabrik ev fiyatları 2024 yılında belirlenirken pek çok husus göz önünde bulundurulmuştur. Keza son zamanlarda pek çok nedenden ötürü yaşadığımız kur dalgalanmaları sonucunda bazı inşaat malzemeleri fiyatlanmaları oldukça yükselmiştir. Hal böyle olunca klasik usulde inşa edilen betonarme evlerin fiyatları ütopik bir seviyeye ulaşmıştır. Ev sahibi olmak isteyen bölge halkı da bir arayışa başlamıştır. Böylece bölge halkının karşısına Kırklareli prefabrik ev fiyatları çıkmıştır.

Bu prefabrik ev Kırklareli fiyatları kapsamında baktığımızda, fiyatların kullanıcısına avantajları bulunmaktadır. Uygun olan prefabrik ev Kırklareli fiyatları yanı sıra, bu fiyatlara dahil olan bazı malzeme ve ustalık gerektiren bazı malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler sayesinde prefabrik ev Kırklareli fiyatları daha da uygun hale gelmektedir. 

İşte Kırklareli prefabrik ev fiyatları kapsamında dahil olan malzemeler ve ustalık isteyen hizmetler;

  • Konut malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Prefabrik bina elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Prefabrik bina tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Konut dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Konut pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Konut iç ve dış boya işlemlerinin uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine verilmesi

İşte bu fiyata dahil olan malzemeler, hizmetler ve izolasyon çalışmaları sayesinde Kırklareli prefabrik ev fiyatları 2024 yılı fiyatları oldukça uygun kalmaktadır. Bu fiyatlar sayesinde prefabrik ev firmaları Kırklareli bölgede akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir.

Kırklareli Prefabrik Ev Modelleri

Bölge kışları soğuk ve zaman zaman kar yağışlı geçmektedir. Yaz mevsiminde de oldukça sıcak geçmektedir. Hal böyle olunca da bu evlerin her iki mevsim şartlarına da uyum sağlaması gerekmektedir. Bu evlerde uygulanan izolasyon çalışmaları ana ve yan çalışmalar olarak ikiye ayrılmaktadır.

Ana izolasyon çalışmaları kapsamında bu evlerin iç ve dış duvarlarına 80 mm kalınlığında ve 16 m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılmaktadır. Öte yandan tavan kısmında ise yine aynı ölçülerde taş yünü kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemeler dışında müşterilerimizin istedikleri herhangi bir izolasyon malzemesi de kullanılabilmektedir.

Yapılan yan izolasyon çalışmaları kapsamında ise ana izolasyon çalışmasında kullanılan malzemeler desteklenir. Şöyle ki duvardaki izolasyonda bir gedik olursa, izolasyon çalışmasının bir anlamı kalmaz. Bu yüzden bu çalışmalar o gediklerin olmasını engellemektedir. Bu çalışmalar kapsamında çatı malzemesi olarak galvaniz, pencerelerde ise PVC pencereler kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemelere baktığımızda ısı,ses ve sıvı yalıtımı sağlayan malzemeler olduklarını görmekteyiz. Çatı malzemesine opsiyon olarak shingle kullanılabilmektedir.

Kırklareli Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu evler, içerisinde ebat ve mimari olarak pek çok model bulunmaktadır. Bu modeller oluşmadan önce ise uzun süreler boyunca AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yürütülmüştür. Bu çalışmaların sonucunda ise bölge halkının ihtiyaçlarına cevap veren modeller ortaya çıkmıştır. 

Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında baktığımızda görmekteyiz ki, diğer üreticilerin, üretimde yaptıkları hatalar tespit edilip minimize edilmiştir. Bu hatalar mühendislik olarak büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu yüzden bölge halkına en iyi evi sunmayı görev benimsedik.

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise bu evler, bölge halkının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermesi için çalışılmıştır. Bölge halkının ihtiyaçları ve iklimi, doğal afetler analiz edilmiştir. Bir diğer Marmara bölgesinin incisi Bursa prefabrik ev seçenekleri de bu çalışmalar yürütülmüştür. Böylece bu evler her türlü mevsim ve çevre koşullarına dayanıklılık gösterirken, deprem ve doğal afetlere karşı da dayanıklılık göstermektedir. 

Kırklareli'de En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Modeller oluşturulmadan önce bölge halkının ihtiyaçları analiz edildiği için bu evler her türlü ihtiyaca ve bütçeye yanıt verecek biçimde üretilmiştir. Fiyatları da uygun olunca bu evler çokça tercih edilmektedir. Öte yandan bu evlerin tek katlı modelleri olduğu gibi çift katlı, dubleks modellerde bulunmaktadır. Bu evlerin boyutlarını incelediğimizde, 40 m2 boyutlardan başlayıp, 178 m2 büyüklüğe kadar ulaşabildiklerini görmekteyiz.

Bu evlerin çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de mimarisidir.  Çelik evler neden çok tercih ediliyor adlı içeriğimize göz atmak için tıklayın. Bütün ev modellerinin mimarisi oldukça estetik ve simetriktir. Bu yüzden kullanışlıdır. Sizlerde pek çok avantajı bulunan bu evleri satın almak istiyorsanız, hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip, bilgi ve teklif alabilirsiniz.

İletişime Geç