Düzce Prefabrik Ev

Düzce prefabrik ev, denince akla hemen mimarisi ile ve uygun fiyatlarıyla öne çıkan evler gelmektedir. Düzce prefabrik ev fiyatları denince ise bu evlerin herkes tarafından ulaşılabilir olduğu aklımıza gelmektedir. Öyle ki bu evler oldukça estetik tasarlandığı gibi, bu tasarımlarına rağmen oldukça ekonomik kaldığı için Düzce bölgesinde oldukça popüler olmuşlardır.

Düzce bölge olarak Karadeniz bölgesinden aşina olduğumuz kıyı kesimlerinde görülen nemli ve fazla sert olmayan iklimin etkisi altındadır. Bu iklime en azından kış mevsimi az da olsa benzeyen İzmir prefabrik ev seçeneklerine de göz atmalısınız. Çünkü bu evler dört mevsim her türlü çevre koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmektedir. Dolayısıyla prefabrik ev firmaları Düzce bölgesi için akla gelen ilk firma Makro Prefabrik’tir.

Düzce bölge olarak hem şehir hem de kırsal yani köy yaşamının iç içe olduğu bir bölgemizdir. Hem şehir hayatına hem de kırsal hayata uyum sağlayan pek çok modem bulunmaktadır. Hemde prefabrik ev Düzce fiyatları, bu modern ve estetik mimariye sahip bu evler için oldukça ekonomik kalmıştır. 

Bu bölgede yaşayanlar bilirler. Karadeniz ikliminden ötürü bu bölge dört mevsim yağış almaktadır. Fazla yağmurdan dolayı ıslanan toprak ise oldukça nemlendiği için bu bölgede malesef heyelanlar gözlemlenmektedir. Bu bölgedeki insanlar da bu yüzden heyelanların önüne geçmek için bölgede ağaçlandırma çalışmaları yapmaktadırlar. Bu evlerin kurulabilmesi için halihazırda düz beton zemine kurulmaktadır. Beton dökülmeden önce ise yine toprak üzerinde de bir düzleştirme işlemi yapılmaktadır. 

Düzce Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik ev fiyatları Düzce bölgesinde oldukça ekonomik kalmaktadır. Öyleki son yıllarda yaşanan kur dalgalanmaları sonucu değişen piyasa koşulları inşaat sektöründe bolca kullanılan malzeme fiyatlarını olumsuz yönde etkilemiştir. Hal böyle olunca klasik usulde üretilen betonarme evlerin fiyatları yükselmiştir. 

Betonarme evlerin fiyatları yükselince, fiyatlar ev sahibi olmak isteyen insanların ev almak için ayırdıkları bütçeyi aşmıştır. Bu doğrultuda ev sahibi olmak isteyen insanlar da daha ekonomik bir alternatif aramışlardır. Böylece bu insanların karşısına Düzce prefabrik ev fiyatları çıkmıştır. Düzce prefabrik ev kullanımı açısından oldukça uygun bir bölgedir. Ayrıca prefabrik ev fiyatları Düzce bölgesi için oldukça ulaşılabilir olduğundan bölge halkı bu evleri sevmektedir.

Düzce prefabrik ev fiyatları 2024 yılı için belirlenirken pek çok kıstas ele alınmıştır. Bu kıstasların içerisinde değişen piyasa koşulları az da olsa bulunmaktadır. Fakat genel olarak bu evler gelişen inşaat teknolojilerinin bir parçası olduğu için çok fazla etkileyememiştir diyebiliriz. Fiyatları belirlerken daima alıcı odaklı olduk ve fiyatlarımızı ulaşılabilir kıldık ve böylece her ihtiyaca ve bütçeye uygun ev modelleri ortaya çıkmıştır.

Düzce Prefabrik Ev Modelleri

Bu evlerin fiyatları ile ilgili bilgiler verdikten sonra biraz da bu evlerin ortaya çıkışları ve üretimleri ile ilgili bilgiler verelim. Düzce prefabrik ev seçenekleri üretilmeden önce oldukça uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmıştır. Bu çalışmalar sonucunda bölge halkının istekleri belirlenmiştir. Belirlenen bu istekler sonucunda Düzce prefabrik ev seçenekleri ortaya çıkmıştır.

Bunların yanı sıra ÜR-GE çalışmaları sonucunda diğer üreticilerin yaptığı hataları giderdiğimiz için bölge halkı için daha dayanıklı evler üretmekteyiz. Hemen hemen her ihtiyaca uygun modeller bulunmaktadır. Her ihtiyaca uygun modeller bulunduğu gibi Düzce prefabrik ev fiyatları da oldukça ulaşılabilir belirlenmiştir.

Bu evler dört mevsimin çevre koşullarına da uygun halde üretilmektedir. Öyle ki tüm modellerde bazı izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Bu izolasyon çalışmaları kapsamında ise modellerimizin iç ve dış duvarlarında 80 mm kalınlığında 16 kg/m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılmaktadır. Fakat dileyen alıcılarımız için istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi kullanılabilir. Bununla birlikte tavan kısmında 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. 

İzolasyon kapsamında kullanılan bu malzemeler daha çok ısı ve ses yalıtımı için kullanılsa da hem ısı hem ses hem de yağmur suyunu içeriye almayan malzemeler de kullanılmaktadır. Bu malzemelerden bahsedecek olursak; çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ve pencereler için PVC pencerelerdir. Kullanılan bu malzemeler oldukça yalıtkandır. Üzerine yağan kar ve yağmur suyunu içeriye almadan kaydırma usulu ile üzerinden atar. Düzce prefabrik ev fiyatları gördüğünüz üzere oldukça uygundur, fakat her ihtiyaca uygun olarak da üretilmektedir.  Panel kabinlerin deprem ve hava koşullarına dayanıklığı hakkında bilgi almak için tıklayın. İşte bu yüzden prefabrik ev firmaları Düzce bölgesi için akla gelen ilk marka Makro Prefabrik’tir. Bu yapılar, yapılan bu izolasyon çalışmaları sonucunda evinize yerleştikten sonra dahi ısınma masraflarınızı minimize ederek sizleri düşünür.

Düzce Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Prefabrik ev Düzce fiyatları oldukça ucuz olmasının en büyük sebebi fiyata dahil olan malzeme ve hizmetlerdir. Öyle ki bazı malzeme ve hizmetler, sizlerin ayırmış olduğu malzeme ve hizmet bütçenizden tasarruf ettirmektedir. Bu doğrultuda bakacak olursak bu tasarruflar bu bölgeden daha soğuk geçen Ankara prefabrik ev seçenekleri için de geçerlidir. Tasarrufları anlatmaya devam edersek;  bu hizmetler iç ve dış kapı montajı, tavan kaplaması, pencere montajı, sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi v konut iç ve dış boyama işlemlerinin yapılması gibi ustalık isteyen işler olabilir. Diğer yandan fiyata dahil olan malzemeler ise duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryalar gibi malzemelerdir.

Bu evlerin fiyatlarına dahil olan tüm bu kalemler doğrultusunda Düzce prefabrik ev fiyatları 2024 yılında yine ekonomik kalmıştır. Çünkü sizleri bu tarz ustalık isteyen işlerle uğraştırmaz. Böylece ustalık için ayırdığınız bütçenizden tasarruf sağlamış olursunuz. Ayrıca bazı malzemelerde fiyatlara dahil olduğu için yine sizlerin ayırmış olduğu malzeme bütçesinden tasarruf sağlarsınız. Son olarak ise hızlı üretildikleri için, diğer yapılar gibi inşaat süresi beklemezsiniz ve bu sayede kira bütçenizden de tasarruf sağlamış olursunuz. Tüm bu tasarruflar sonucunda ise prefabrik ev Düzce fiyatları, diğer yapılar fiyatlarına göre oldukça uygun kalmaktadır.

Düzce’de En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bu ev modellerinin en çok tercih edilmesinin sebebi kuşkusuz Düzce prefabrik ev fiyatları olmalıdır. Çünkü bu halkın ulaşılabilir olması için uğraştık. Her ihtiyaca ve hemen hemen her bütçeye yönelik de üretilmektedir. Öyle ki tek katlı modelleri bulunduğu gibi iki katlı modelleri de bulunmaktadır.

İletişime Geç