Burdur Prefabrik Ev

Bugünün teknolojisi ile inşaat sektörü oldukça gelişmiş ve oldukça hızlanmıştır. Hal böyle olunca Burdur prefabrik ev modelleri de oldukça sağlam ve işlevsel ürünler olmak zorundadır. Çünkü bölgenin iklimi Tekirdağ prefabrik ev modellerine oldukça yakındır. Burdur iklim olarak kış mevsiminde soğuk ve yağmurlu, yaz mevsiminde ise sıcak ve kuraktır. İç Anadolu Bölgesi, Ege ve Akdeniz bölgeleri arasında bir geçiş iklimine sahiptir. Tekirdağ’da kışları daha sert geçtiği için bu bölgede yapılan izolasyona dikkat edilmektedir. Nitekim Burdur prefabrik ev modellerimizde ısı, sıvı ve ses yalıtımlıdır. Bu sebepten ötürü prefabrik ev firmaları Burdur denince akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir.

Bu evleri tanımlayacak olursak, önceden üretilmiş ve parçalarının taşınabilir bir şekilde teslim edildiği bir evdir. Bu evler genellikle önceden üretilmiş bloklar, paneller ve diğer parçalardan oluşur ve inşa edilirken kullanılır. Bunların yanında prefabrik ev fiyatları Burdur bölgesinde inşaat sırasında oluşan maliyetleri azaltmak, inşaat süresini kısaltmak ve çevre dostu olmak gibi birçok avantaj sağlar. Ayrıca, Burdur prefabrik ev fiyatları ile bütçe dostu yapılar üretilirken, bu yapıların standart veya sade tasarımları bulunduğu gibi estetik ve simetrik yapıda olan modellerimiz de bulunmaktadır. İklimin yanında çevre koşulları da önemlidir. Ülkemiz deprem coğrafyasına sahiptir. Ayrıca bölge bölge, sel ve heyelan gibi doğal afetlerin çok görüldüğü bölgelerde bulunmaktadır. Bu tarz doğal afetlere dayanıklı olması için Burdur prefabrik ev modelleri oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Burdur Prefabrik Ev Fiyatları

Ürettiğimiz tüm modellerimiz, oldukça sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için genel olarak zaman içerisinde kendisini maddi olarak amorti etmektedir. Nitekim Burdur prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir. Fiyatlar noktasında Burdur prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlenirken alıcıların maddi alım güçleri de göz önünde bulundurulmuştur. 

Prefabrik ev Burdur fiyatları etkileyen bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar arasında son zamanlarda dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz bulunmaktadır. Kriz sebebiyle genel olarak tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Burdur prefabrik ev fiyatları 2022 yılında ekonomik olması için üretim sistemlerimizi geliştirmekteyiz. Üretim sistemlerimiz geliştiğinde Burdur prefabrik ev fiyatları ekonomik olur ve modellerimiz normal inşa süresinin çok daha altında üretilebilmektedir. Böylece Burdur prefabrik ev fiyatları zaman açısından fayda sağlarken, hızlı üretildiği için ödeniyorsa kira maliyetleri minimize edilmektedir. Bunların yanında prefabrik ev Burdur fiyatları kapsamında değerlendirilmesi gereken fiyata dahil olan bazı malzeme ve hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında yapının konumlandırılması, elektrik armatürlerin ve kapıların montajı, elektrik ve sıhhi tesisatların çekilmesi gibi hizmetler bulunmaktadır. Fiyata dahil olan malzemeler arasında ise duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryalar gibi malzemeler bulunmaktadır. 

Burdur Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev fiyatları Burdur bölgede oldukça ekonomik olduğunu açıkladık. Fiyatların yanında Burdur prefabrik ev modellerinde kullanılan malzemeler ve ekipmanlarda oldukça merak konusu olabilmektedir. Burdur bölgenin yanında Bursa prefabrik ev modelleri de aynı tarzda üretilmektedir. Kullanılan malzemeler noktasında her iki ilde de benzerlik göstermektedir. Çünkü bu yapılar genel olarak ülkemizin iklim ve çevre şartları düşünülerek üretilmektedir. 

Prefabrik ev Burdur fiyatları kapsamından sonra incelenen bir başka konu da yalıtımdır. Yalıtım çalışmaları noktasında ise EPS strafor kullanılmaktadır. Kullanılan strafor, 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğunda olmaktadır. Kullanılan strafor duvarların arasında kullanılmaktadır. Böylece duvarlar bazında ısı ve ses yalıtımı sağlanmış olur. Sıvı yalıtımı ise iç ve dış duvarlar arasında sağlanmaktadır. Yalıtım   noktasında tavanda ise cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan cam yününün kalınlığı 80 mm olup, her iki malzemede oldukça etkili bir şekilde yalıtım sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı her iki malzeme de dünya genelinde inşaatlarda kullanılmaktadır. Modellerimiz üzerinde kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Burdur Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Kaliteli malzemeler kullandığımız için prefabrik ev firmaları Burdur bölgede akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir. Çünkü bu yapılar oldukça ekonomik fiyata sahip olduğu ve taşınabilir olduğu için sağlamlığı noktasında kullanıcıların kafasında şüpheler bulunmaktadır. Bilinenin aksine bu yapılar oldukça sağlam bir şekilde üretilmektedir.

Üretim noktasında çatı malzemesi olarak galvaniz ve bu bölümde opsiyon olarak shingle ve boyalı galvanizde kullanılabilir. Bunların yanında pencerelerde standart olarak beyaz renk çift cam PVC pencereler kullanılmaktadır. Planları incelediğinizde görebileceğiniz üzere tüm yapıların tüm bölmelerinde en az bir pencere bulunmaktadır. Böylece Konteyner Ev tüm yapı bölmelerinin maksimum seviyede gün ışığı alması sağlanmaktadır. 

Burdur'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Üretim noktasında araştırma geliştirme ve üretim geliştirme çalışmaları yürütmekteyiz. Yaptığımız araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında genel olarak kullanıcıların talepleri, şikayetleri kapsamında veriler toplanmıştır. Üretim geliştirme çalışmaları kapsamında ise üretim kısmı geliştirilmiş ve yapılar daha hızlı üretilirken daha modüler hale getirilmiştir. Bu noktada kullanıcıların yapı üzerindeki söz hakkı artırılmıştır. Böylece tamamen hayallerinizdeki evi satın alabilirsiniz. Sizlerde fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İletişime Geç