Afyon Prefabrik Ev

Afyon prefabrik ev denince aklımıza hemen mevsim koşullarına dayanıklı, mimari konusunda zaman zaman sade, zaman zaman ise lüks ve simetrik tasarımlar bulunabiliyor. Mimarinin yanı sıra Afyon prefabrik ev fiyatları da oldukça uygun kaldığı için prefabrik ev firmaları Afyon bölgesinde hemen akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Prefabrik ev Afyon fiyatları seçeneklerini görünce çok şaşıracaksınız. Hatta yanlış yazıldığını dahi düşünebilirsiniz. Aynı fiyat avantajlarına sahip Uşak prefabrik ev modelleri bulunmaktadır. Bu modeller tıpkı Afyon’da olduğu gibi oldukça uygun fiyatlı olmasının yanı sıra pek çok avantajı bulunmaktadır. 

Afyon prefabrik ev seçenekleri genel olarak çelik konstrüksiyonların birleştirilmesi sonucunda üretilmektedir. Bölgenin iklim koşullarına baktığımızda ise yaz mevsiminin sıcak ve kurak, baharların ılık ve yağışlı, kışları soğuk ve kar yağışlı olarak görülmektedir. Özellikle ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde bölge oldukça fazla yağış almaktadır. Hal böyle olunca bu evlerin ev içi iklimini korumak için Afyon prefabrik ev modellerinde oldukça güçlü yalıtım çalışmaları yapılmıştır. Yapılan tüm çalışmalar çevre yönetim sistemine uygun olduğu için çevreye duyarlı hale getirilmiştir.

Afyon prefabrik ev fiyatları uygundur ve oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Fazla seçeneğin bulunmasının bir diğer sebebi de değişen ihtiyaçlara ve geniş ihtiyaç yelpazesine çözüm sunabilmesidir. Bu avantajlarına rağmen prefabrik ev Afyon fiyatları da uygun olduğu için Afyon halkı tarafından hemen benimsenmiştir. Sizlerde web sitemizden uygun olan prefabrik ev Afyon fiyatları seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Afyon Prefabrik Ev Fiyatları

Afyon prefabrik ev seçenekleri günümüzde pek çok amaç doğrultusunda kullanılabilmektedir. Afyon bölge itibariyle hem kırsal hemde şehir yaşamının bulunduğu bir bölgedir. Prefabrik ev fiyatları Afyon bölgede uygundur fakat bu evler hem kır hem de şehir hayatında oldukça fazla kullanılmaktadır. 

Afyon prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlenmeden önce pek çok kıstas göz önünde bulundurulmuştur. Bu kıstaslardan en önemliside taşınabilir ev tüketicilerinin maddi ulaşabilirliğidir. Bu sebepten ötürü Afyon prefabrik ev fiyatları oldukça ulaşılabilirdir. Bu sayede Afyon halkı bu evleri sevmiş ve benimsemiştir. Prefabrik ev firmaları Afyon bölge denince akla bu sebepten dolayı hemen akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Afyon prefabrik ev fiyatları 2022 yılında tüketicisine sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değil. Betonarme bir ev yaptırmaya kalktığınızda karşınıza ustalık ve ev içerisinde zorunlu olarak taktırmak zorunda olduğumuz duş teknesi ve bataryalar gibi masraflar çıkmaktadır. Oldukça şaşırtıcı olacak fakat Afyon prefabrik ev fiyatları seçeneklerine bir evin zorunlu ustalık gerektiren hizmetleri ve bazı malzemeleri de dahildir. 

İşte fiyatlara dahil olan malzemeler ve hizmetler;

  • Yapı malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Prefabrik bina elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Prefabrik bina tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Yapı dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Yapı pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Konut iç ve dış boya işlemlerinin uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine verilmesi

Bu malzemeler sayesinde bir ev satın almak için ayırdığınız bütçenizden bayağı bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Öte yandan bu malzemeler sayesinde prefabrik ev fiyatları Afyon bölgede oldukça uygun kalmaktadır. 

Afyon Prefabrik Ev Modelleri

Afyon bölgesi, yurdumuzun diğer bölgeleri gibi kış mevsimini hem yağmur ve kar, hem de soğuk açısından bazen sert bazen yumuşak bir şekilde yaşamaktadır. Hal böyle olunca bu evlerin iç iklimini korumak için üretim esnasında evlerin duvarlarında ve diğer bölgelerinde yalıtım çalışmaları yapılmaktadır.

Bu evlerde yapılan yalıtım çalışmalarını iki kategoride yapmaktayız. Bu çalışmaların ilk ayağı, iç ve duvarlara uygulanan Dünya’nın pek çok yerinde kullanılan EPS strafordur. Bu malzemenin yoğunluğu ise 16 m3 iken kalınlığı ise 80 milimetredir. Tavan bölümünde uygulanan yalıtım ise yine çok güçlü bir malzeme olan cam yünüdür. Bu malzeme sayesinde yoğun kar yağışlı havalarda bile tavandan iklim bozulması yaşanmaz. Kullanılan bu malzemenin ölçüsü ise 80 milimetredir. 

Yalıtım çalışmalarımızın ikinci ayağı ise evin dış kısımlarında kullanılan malzemeleri içermektedir. Bu malzemeler ise çatıda kullanılan galvaniz ve pencerelerde kullanılan PVC pencerelerdir. Bu malzemeler sayesinde evin içerisinde ısı, sıvı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Çatı malzemesine opsiyon olarak boyalı galvaniz ve shingle malzemeleri mevcuttur. Eğer istenirse yalıtım malzemeleri de değiştirilebilmektedir. Bu kadar fazla avantaj bulunurken, sizleri de taşınabilir ev satın almaya davet ediyoruz.

Afyon Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu evlerin fiyatlarının cazip olmasının sebebi, kar marjımızı düşük, müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak prensibimizden kaynaklanmaktadır. Bu sebepten ötürü fiyatlarımız oldukça cazip hale gelmiştir.

Bunların yanı sıra bu fiyatlar ve modeller belirlenmeden önce bir takım AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Kısaca açıklayacak olursak, ÜR-GE çalışmaları kapsamında diğer üreticiler gözlemlenip analiz edilmiştir. Bu analizler sonucunda yapılan üretim hataları giderilmiş ve evler daha uzun ömürlü hale getirilmiştir. Kelime açılımı da üretim geliştirmedir.

Yapılan AR-GE çalışmaları kapsamında ise taşınabilir yapı tüketicilerinin ve potansiyel tüketicilerin ihtiyaçları belirlenmiştir. Belirlenen bu ihtiyaçlar hususunda ise ortaya bu modeller çıkmıştır. Ankara prefabrik ev modellerinde ise yine aynı çalışmalar yapılmış ve oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü hale getirilmiştir. AR-GE’nin açılımı ise araştırma ve geliştirmedir. Bu çalışmalar sayesinde bu evler dış çevre ve sert iklim koşullarına dayanıklı hale getirilmiştir.

Afyon'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bölgede hem kırsal hem de şehir yaşamı yoğunlukta olduğu için her iki bölgeye de uyum sağlayabilen modeller tercih edilmektedir. Bu konteyner modelleri ve evlerin tek katlı modelleri olduğu gibi çift katlı modelleri de bulunmaktadır. Bazıları sade, bazıları ise lüks tasarımlı olduğu gibi ebat olarak 40 m2 boyutlardan başlayıp, 178 m2 boyutlarına kadar ulaşabilmektedir.

İletişime Geç