MT Holding Prefabrik Ofis Binası

  • Proje Açıklaması

Göz alıcı, kullanışlı, konforlu..

Yenilikçi Makro Prefabrik yapı teknolojisiyle uzman ekibimizce tasarlanan MT Holding 'e ait 103 m² Prefabrik satış ofis binası ve 55 m² prefabrik garaj projesi tamamlanarak kullanıma sunuldu.Tamamen kurumsal kimliğe uygun konseptle bina taleplerini projelendirerek üretime hazır hale getiriyoruz. Yeni nesil yapı teknolojimizle bütçenizi ve  inşa sürelerini minimize ederek sürecinizi en faydalı hale getirmek için büyük özen gösteriyoruz.

Prefabrik ofis yapısını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları, yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzemeleri, ekstra kaplama ekipmanları, boya gibi malzemeler de paketleniyor ve çok kısa sürede paket sistemle hazırlanan yapı araca yüklenerek kurulum yapılacak bölgeye sevk ediliyor. Ofis yapısının sevk edildiği anda bölgede kurulum ekibi montaj işlemine başlıyor. Hızlı projelendirme sonrası  kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla prefabrik ofis yapıları faydasını maksimize etmeye çalışan yatırımcıların öncelikli terihi.

Prefabrik ofis yapılarımızla hem bütçenizin altında çözümlere sahip olup hem de zaman tasarrufu sayesinde çok önceden ofisinizi işletmeye alıp daha çok kazanabilirsiniz.

İletişime Geç