Arifhan Yapı Prefabrik Ofis Binası

  • Proje Açıklaması

Makro Prefabrik ; Sektördeki tecrübesi ve  her zamanki gibi Müşteri Odaklı Çözümleri ile yine bir Kurumsal Firma'nın İdari Ofis Projesini kendilerine Teslim etmiş bulunmaktadır.

Gebze'de bulunan Arifan Yapı Mühendislik için 162 m²'lik Prefabrik Ofis Binası kendilerine 4 gün gibi kısa bir sürede teslim edilerek hizmetlerine sunmuş bulunmaktayız.

Prefabrik Yapılar;Gelişen teknoloji ile birlikte artık Konut talebinin dışında çok farklı seçenekler ile de tercih edilmeye devam ediyor.Gerek Ekonomik,gerek Hızlı,gereksede Çözüm odaklı olduğu için her geçen gün kendi alanında ki çizgisini bir üst sekmelere çıkarmanın verdiği hakedici mutluluğu yaşamaya devam ediyor.

Prefabrik Yapılar Sağlamlığı,Konfor'u,Tasarruf'u bünyesinde barındıran Çözüm odaklı bir sistem sunduğu için Yapı Sektöründeki yerini daha da bir belirginlestirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Makro Prefabrik ailesi olarak Sektöründeki tecrübesi ile sizlerinde Gerek Kurumsal , Gerekse de Bireysel konut ihtiyacınız için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Sizleri Satış ofislerimize ve Showroomlarımıza bekleriz.

İletişime Geç