Konteyner Evler

Günümüzde yaşamak ya da tatil yapmak denildiğinde akıllara minimal çözümler sıklıkla gelir. Özellikle basit yaşayan ve rahatlığından ödün vermek istemeyen kişiler farklı yaşam alanlarını tercih eder. Bu doğrultuda konteyner evler önem kazanır. Bu tarz evler günlük birçok ihtiyacınızı rahatlıkla giderebileceğiniz, kendinize basit ve kullanışlı bir alan yaratabileceğiniz işlevsel seçeneklerdir.

2021 konteyner ev seçenekleri benzersiz tasarımları ve estetik görünümü ile ön plana çıkar. En ucuz konteyner ev seçenekleri ile dilediğiniz yerde yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Bu sayede ister tatilde, ister bağ evinde, isterseniz de deniz kenarında bir yerde ekonomik çözümler üretme şansınız bulunur. Konteyner ev fiyatları veya daha fazlası ile ilgili bilgi almak için uzman ekiplerimizle her zaman iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz.

Konteyner Evler Fiyatları

Sunduğu işlevsellik ve konfor karşısında birçok kişi de konteyner ev fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu düşünür. Ancak konteyner ev modelleri ve fiyatları ile her kesime hitap etmeyi başarır. Düşük, orta ve yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulan konteyner ev modelleri, konforlu çözüm üretir. En ucuz konteyner ev denildiğinde genellikle akıllara küçük boyutlardan oluşan seçenekler gelir. Firmamız, birçok farklı büyüklükte tasarıma ev sahipliği yapar.

Standart projeler arasından seçim yapabileceğiniz gibi kendi tasarımınızı da oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz projeye göre fiyatlar değişiklik gösterir. Oluşturmak istediğiniz projenin özelliklerini belirterek, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Standart konteyner veya daha fazlası için bizi aramanız yeterlidir.

Konteyner Ev Modelleri

Herkesin hayalindeki hayatı gerçekleştirmek istediği bir yer vardır. Ancak konut sıkıntısı yaşayan ve sıradan hayata adapte olmak istemeyen kişiler, konteyner ev ile benzersizliği yakalar. Konteyner ev modelleri kurulum ve nakliye başta olmak üzere birçok alanda kolaylık ortaya koyar. En kaliteli konteyner evler farklı tasarımları ile kriterlerinize uygun olmayı başarır. Firmamız, konteyner evler söz konusu olduğunda detaylı çizimler sunar.

Bu sayede birçok kişi, aile ya da arkadaşlarını göz önüne alarak seçim yapma şansı elde eder. Bu evlerde genellikle tek katlı seçenekler tercih edilir. Ancak daha büyük konteyner seçenekleri de bulunur. Konteyner ev modelleri ve fiyatları belirlenme sürecinde özellikle bu yapıların özellikleri dikkate alınır. Sadece ev değil ofis konteynerleri ile ilgili bilgi tıklayıp, bilgi alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

En kullanışlı konteyner ev modelleri ilk olarak estetik görünümü ile ön plana çıkar. İşlevsel detayların ön plana çıktığı bu tarz ev modelleri dekoratif görünüm elde etmenize yardımcı olur. Konteyner evi, eşyalarla ve çeşitli süslemelerle daha sıcak bir hale getirebilirsiniz.

Ayrıca 2021 konteyner ev çeşitleri boyama işlemi yapmanıza da imkân tanır. İç ya da dış mekândaki renklerden hoşlanmadığınızda kriterlerinize uygun olan boyama işlemini yapabilirsiniz. Trendleri yakalamayı başaran konteyner ev fiyatları modelin sunduğu özellikler doğrultusunda çeşitli kategorilere ayrılır. İç kısmında odaların yanı sıra; tuvalet ve banyo gibi detayların da olduğu konteyner seçenekleri kullanıcıların beğenisini kazanır.

Konteyner Ev Hakkında

Konteyner evler her türlü iklim şartına uygun kullanım özelliğine sahiptir. Özellikle yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarının yoğun olarak görüldüğü bölgelerde, en kullanışlı konteyner ev modelleri her zaman ergonomik kullanım sunar. Bu evlerde kullanılan üstün kaliteli malzemeler uzun süre hiçbir problem ile karşı karşıya kalmadan kullanabilmenize imkân tanır. En kaliteli konteyner evler konut sıkıntısını ekonomik hale getirir.

Bu sayede düşük bütçeye kaliteli bir yapıya sahip olmak isteyen kişiler bu tarz evleri kolaylıkla tercih edebilir. Konteyner ev modelleri ve fiyatları incelendiğinde, sadece bireysel amaçlarla tercih edilmediği görülür. Özellikle şantiye ortamında tercih edilen konteyner seçenekleri, çalışanların konaklamasına imkân tanır.

Konteyner Ev Avantajları

Konteyner ev modelleri birçok açıdan avantaj ortaya koyar. Konteyner evlerin en beğenildiği yönler arasında düşük bütçe ile sahip olunabilmesi yer alır. Özellikle az bütçe ile konut almak isteyen kişiler tercihini konteynerden olan evlerden yana yapar. Bu tarz evler ekonomik fiyatların yanı sıra; kısa zamanda tasarlanmasıyla da tercih edilir.

Özellikle kısa zamanda yapı sahibi olmak isteyenler, konteyner tarzı ev ile ihtiyaçlarını giderir. Kısa zamanda tasarlanan, nakliyeye hazırlanan ve kurulan en ucuz konteyner ev seçenekleri, alıcıların yoğun ilgisini kazanır. Bu tarz evleri, başka bir yere kolayca taşıyabilirsiniz. Bu sayede farklı bir bölgede yaşamak istediğiniz de de kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.

Konteyner Ev Özellikleri Nelerdir?

Konteyner evler tasarlanırken kalite ön plana çıkar. Firmamız en kaliteli malzemelerle ve alanında profesyonel kişilerle çalışır. Bu sayede konteyner ev modelleri dayanıklı yapıdan oluşur. Konteyner tarzındaki evler 260 cm yüksekliğe sahiptir. İç duvarda kullanılan sandviç panel 4 - 5 cm kalınlığındadır. İç kapılarda kullanılan düz Amerikan pres kapı, modern görünümünün yanı sıra kalitesiyle de adından söz ettirir.

Konteyner ev fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfamız üzerinden kolayca iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik tercihte bulunmak için kullanım amacınızı, kaç kişi için gerekli olduğunu ve ne gibi özellikler sunduğunu belirtmeniz gerekir. Doğaya verdiği önem ile bilinen firmamız sayesinde kaliteye ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Hangi Konteyner Evler Sizin İçin Uygun?

Konteyner tarzı evler gerek görünümü, gerekse işlevselliği ile geniş kategoride değerlendirilir. Hal böyle olunca en kullanışlı konteyner ev modelleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Seçim yaparken ilk olarak kriterlerinizi belirlemeniz gerekir. Eğer geniş bir alana sahip konteyner ev ihtiyacınız varsa büyük projeler arasından tercihte bulunabilirsiniz Ancak bu noktada kaç kişi kullanacağınızı da belirlemeniz önerilir. 1 ya da 2 kişilik kullanımlarda minimal boyutlu ve oda sayısının az olduğu konteyner ev seçenekleri uygundur.

Çocuklu ailelerin ya da kalabalık arkadaş gruplarının ise oda sayısının geniş olduğu modelleri tercih etmesi önerilir. Genellikle konteyner evler iş ortamında tercih edilmez. Eğer iş ortamında çalışanların kullanabileceği konteyner ihtiyacınız varsa ofis konteyneri olmak üzere farklı model seçeneklerine göz atmanız önerilir. Son olarak konteyner ev modelleri ve fiyatları da detaylı şekilde incelenmelidir.

Projenin taslağının detaylı şekilde incelenmesi, seçtiğiniz modelden elde edeceğiniz memnuniyetin artış göstermesini sağlar. Konteyner ev fiyatları, model seçeneklerinin sunduğu avantajlar, kurulum ve nakliye süresi başta olmak üzere birçok konu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konteyner Evler Hakkında Bilmeniz Gereken 4 Önemli Bilgi 

Makro Prefabrik ; Konteyner evleri standart ölçülerde ve isteğe bağlı projelendirilerek te yapılabilmektedir

Konteyner evler genellikle bag evi , bahçe evi ,deniz kenarlarında ,ekonomik tercih sebebi olmaktadır.

Konteyner evler gizli çatılı üretilmesinin yanında isteğe bağlı görsel çatılı olarakta üretilebilmektedir.

Standart projelerimizden seçim yapabilir veya istediğiniz projeyi taslak olarak bize gönderebilirseniz, özel üretim de yapılabilmektedir.

Makro Prefabrik Whatsapp