Konya Prefabrik Ev

Konya prefabrik ev dediğimizde aklımıza ilk olarak mimari ve ebat çeşitliliği bulunan, dayanıklı yapılar gelmektedir. Bunun yanında prefabrik ev fiyatları Konya bölgesi için oldukça ekonomiktir. Konya bölgesinin yanında Osmaniye prefabrik ev modellerimiz de bulunmaktadır. Konya prefabrik ev ürünlerimiz parça parça üretilip daha sonra yerinde monte edilerek inşa edilen evlerdir. 

Ekonomik prefabrik ev Konya fiyatları yanında genel olarak, bu yapıların özelliklerini ele aldığımızda; hızlı inşa edilebilir, maliyet avantajı sağlar, özel tasarım seçenekleri sunmaktadır, enerji ve iklimlendirme maliyetlerinden tasarruf sağlar. Bu özellikler genel olarak bu yapıların özellikleridir. Konya prefabrik ev ürünlerimizde bu özellikleri taşımaktadır. Bu evler hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Konya prefabrik ev ürünlerimiz, oldukça kaliteli malzemeler ile üretilmektedir. Kaliteli malzemeler rağmen Konya prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomiktir. Çünkü bizler Konya prefabrik ev fiyatları 2024 yılında birçok üretim inovasyonu gerçekleştirdik. Ürünlerimizi çok daha dayanıklı yaparken çok daha uzun ömürlü olmasını sağladık. Hal böyle olunca ürünlerimiz, yöre halkı tarafından sevilmiş ve benimsenmiştir. Bunun sonucunda prefabrik ev firmaları Konya bölgesinde Makro Prefabrik ön plana çıkmaktadır.

Konya Prefabrik Ev Fiyatları

Konya prefabrik ev fiyatları, evin tasarımı, yapımında kullanılan malzemeler, evin büyüklüğü ve diğer özelliklerine göre değişebilir. Ayrıca, Konya prefabrik ev fiyatları, diğer şehirlerdeki fiyatlarla da karşılaştırıldığında farklılık göstermez çünkü tüm şehirlerde aynı sağlamlık özelliklerinde üretim yapmaktayız.

Konya prefabrik ev fiyatları 2024 yılında belirlenirken dikkate alınan diğer etkenler de olabilir. Ön planda tutulan özellikler arasında inşaat maliyetleri, sevkiyat ve montaj maliyetleri, proje yönetim maliyetleri gibi faktörler de fiyata etki edebilir. Ayrıca dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran sonucunda tüm sektörlerde üretim maliyetleri artmıştır. Nitekim betonarme yapıların fiyatları da bu bazda yükselmiştir. Fakat artan üretim maliyetlerine rağmen Konya prefabrik ev fiyatları ekonomik kalmayı başarmıştır. Önümüzdeki yıllar içerisinde de ekonomik kalmaya devam edecektir. Fiyatlar noktasında prefabrik ev Konya fiyatları ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Sizlerde web sitemiz aracılığı ile bu yapıların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Konya Prefabrik Ev Modelleri

Ürettiğimiz tüm yapı çözümleri üzerinde kaliteli malzemeler kullandığımız için prefabrik ev Konya fiyatları oldukça merak konusu olmuştur. Konya bölgesinin iklim koşullarına baktığımızda ise karasal ikliminin hakim olduğu görülmektedir. Bu iklime göre yaz mevsimi sıcak ve kuru geçer, kış mevsimi soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Bu açıdan baktığımızda ise bu evlerin yalıtım çalışmaları önem kazanmaktadır.

Ürettiğimiz tüm yapı çözümlerinde standart olarak kullandığımız malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemelerin yanı sıra plan üzerinde istenilen herhangi bir malzeme de kullanılabilmektedir. Yalıtım malzemesi olarak EPS strafor kullanmaktayız. Bu malzeme oldukça etkili bir yalıtım sunmakta ve 80 mm kalınlığındadır. 16 m3 yoğunluğunda olan bu malzeme dünya genelindeki yapılar üzerinde kullanılmaktadır. Çatı kısmında ise daha hafif bir malzeme olan cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan cam yünü kalınlığı ise strafor ile aynıdır. Bu malzemeler sayesinde etkili bir yalıtım sağlanır. Böylece ev içerisinde iklimlendirme çalışmaları çok daha etkili şekilde yapılmaktadır. Kullandığımız kaliteli malzemeler ışığında prefabrik ev firmaları Konya bölgede akla bizler gelmekteyiz.

Konya Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Prefabrik ev fiyatları Konya bölgede oldukça ekonomik olmasının yanında birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Yakın bir bölge olan Antalya prefabrik ev ürünlerimizde oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Çünkü tıpkı Konya gibi bu bölgede de benzer üretim sistemleri ve aynı malzemeler kullanılmaktadır. Bunların yanında fiyatlara dahil olan malzeme ve hizmetler bulunmaktadır. Böylece malzeme ve ustalık gerektiren hizmetlerden de tasarruf sağlayabilirsiniz. Söz konusu hizmetler arasında, yapının kurulumu, sıhhı ve elektrik tesisatlarının çekimi, dış cephe boyama, elektrik armatürlerinin ve kapıların montajı gibi hizmetler bulunmaktadır. Malzemeler arasında ise banyoda bulunan lavabo ve bataryalar gibi malzemelerin paket halinde teslimidir. 

Konya'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Konya bölge olarak köy ve şehir hayatının bir arada olduğu ilimizdir. Hal böyle olunca bizlerde ürettiğimiz yapı çözümlerini hem tasarım hem de ebat olarak çeşitli hale getirdik. Böylece çok farklı ihtiyaçlara çözüm olabilen yapı modelleri geliştirdik. Bu yapılarda kullandığımız standart malzemeler ise pencerelerde çift cam pvc pencereler ve çatı bölümünde galvanizdir. Çelik hangar depo Galvaniz malzemesine opsiyon olarak boyalı galvaniz ve shingle kullanabilmekteyiz.

En çok tercih edilen modellerimiz tek katlı olan modellerimizdir. Çünkü tek katlı modeller, hem kadastral yasalara çok iyi bir biçimde uyum sağlayabilmekte hemde oldukça estetik tasarımları bulunmaktadır. Sizlerde web sitemiz aracılığı ile modellerimizi inceleyebilirsiniz.

İletişime Geç