Osmaniye Prefabrik Ev

Osmaniye prefabrik ev denilince aklımıza hemen oldukça sağlam ve uzun ömürlü yapılar gelmektedir. Bölgenin iklimi ve diğer değişkenleri sebebiyle, Osmaniye prefabrik ev ürünlerimiz oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Yakın bir bölge olan Hatay prefabrik ev ürünlerimiz de benzer özelliklerde üretilmektedir. Böylece iklim ve çevre koşulları gözetilerek üretilen ürünlerimiz uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. 

Osmaniye prefabrik ev fiyatları bazında incelendiği zaman oldukça ekonomik olduğu görülmektedir. Bölgeye, iklim açısından Akdeniz iklimi karakteristiği hakimdir. İklim noktasında bölge yaz mevsiminde sıcak ve kurak geçerken, kış mevsiminde ılık ve yağışlı geçmektedir. Bölgenin iklim şartları gözetildiğinde Osmaniye prefabrik ev ürünlerimiz, çevre ve iklim şartlarına karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan malzemeler doğrultusunda yapılar yalnızca bölge iklimine değil, genel olarak dört mevsim ve ekstrem mevsim etkenlerine karşı dayanıklıdır. 

Kullanılan malzemelerin yanında prefabrik ev Osmaniye fiyatları da oldukça ekonomik belirlenmiştir. Nitekim fiyatlar, bölge halkının maddi alım gücüne göre belirlendiği için bölge halkı tarafından ürünlerimiz oldukça sevilmekte ve benimsenmektedir. Bu açıdan baktığımızda prefabrik ev firmaları Osmaniye denildiği zaman akla hemen Makro Prefabrik gelmektedir. Sizlerde avantajlarla dolu yapı çözümlerimizi, web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Osmaniye Prefabrik Ev Fiyatları

Osmaniye, şehir yapılanması olarak bünyesinde hem köy gibi kırsal alanları bulundurur, hemde şehir yapılanması bulundurmaktadır. İşlevsellik noktasında Osmaniye prefabrik ev ürünlerimiz, hemen hemen her alana kurulabilmektedir. Hatta bazı yapılarımız, zorlu arazi şartlarına kurularak, ihtiyaç duyulan yapı ihtiyacı giderilmektedir. 

Ürettiğimiz ürünlerde oldukça kaliteli malzemeler kullanıldığı için Osmaniye prefabrik ev fiyatları oldukça merak konusu olmuştur. Fiyatlar açısından baktığımızda Osmaniye prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomiktir. Aynı ölçüler kapsamında betonarme evlerin inşaat maliyetleri oldukça yüksektir. Çünkü dünya genelinde yaşanan ekonomik buhran ve resesyon beklentileri sebebiyle tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Bu sebepten ötürü inşaat sektöründe insanlar farklı alternatifler aramaya koyulmuşlar ve ekonomik olan Osmaniye prefabrik ev fiyatları ile karşılaşmışlardır. Fiyatlar noktasında prefabrik ev Osmaniye fiyatları hem maddi açıdan hemde işlevsellik açısından avantajlıdır. Çünkü bizler Osmaniye prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlerken yöre halkının maddi alım güçlerini göz önünde bulundurduk. Böylece prefabrik ev fiyatları Osmaniye bölgesinde bütçe dostu haline gelmiştir. Bunun yanında prefabrik ev firmaları Osmaniye bölgesinde direkt olarak bizler gösterilmekteyiz. Sizlerde web sitemiz aracılığı ile belirlediğimiz prefabrik ev Osmaniye fiyatları inceleyebilirsiniz. 

Osmaniye Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik ev fiyatları Osmaniye bölgesinde oldukça ekonomiktir. Bundan dolayı betonarme evler yerine bu yapılar tercih edilmektedir. Bizlerde yerli bir üretici olarak Osmaniye prefabrik ev fiyatları 2022 yılında ekonomik tutmakla birlikte modellerimizi çeşitlendirdik ve farklı tasarımlar ile zenginleştirdik. 

Tasarımın yanında ürettiğimiz tüm yapılar üzerinde kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanmaya özen gösterdik. Bu sebepten dolayı ülkemizde yapı almak isteyen insanların fiyatlardan sonra dikkat ettiği ilk husus yalıtımdır. Yalıtım noktasında bizlerde standart olarak iç ve dış duvarlar arasında EPS strafor kullandık. Kullanılan strafor duvarlarda oldukça etkili bir yalıtım sunmaktadır. Bu sebepten ötürü dünya genelinde yapılar üzerinde kullanılan bir malzeme haline gelmiştir. Kullandığımız strafor 80 mm kalınlığında, 16 m3 yoğunlukluğundadır. Bunun yanında çatı yalıtımı olarak daha hafif olan cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan cam yününün kalınlığı da aynı olup, çatının dört mevsim yalıtımını sağlamaktadır.

Osmaniye Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu yapıların fiyatları, oldukça ekonomik olmakla birlikte birçok maddi avantajı bulunmaktadır. Bizler fiyatları belirleme noktasında AR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Bu çalışmalar kapsamında kullanıcıların şikayetleri, talepleri ve yorumları dinlenmiştir. Bu alanda toplanan veriler ışığında çok daha işlevsel ürünler çok daha ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır.

Üretim sistemlerimizi geliştirmek için ise ÜR-GE çalışmaları yapmaktayız. Böylece daha ekonomik fiyatlarla satılan ürünlerimizi çok daha hızlı bir şekilde üretebilmekteyiz. Bu noktada bu yapılar, çok fazla kira ödemenizin önüne geçerek kira tasarrufu sağlamaktadır. Yakın bir lokasyonda bulunan Adana prefabrik ev modellerimizde benzer şekilde, aynı kalite ile üretilmektedir. Nitekim ürettiğimiz yapıların tümü, dört mevsim koşullarına dayanıklı olacak biçimde üretilmektedir. Fiyatların maddi avantajları arasında fiyatlara dahil olan hizmet ve malzemeler bulunmaktadır. Fiyatlara dahil olan malzeme ve hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Konut malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Prefabrik bina elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Prefabrik bina tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Konut dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Konut pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Konut iç ve dış boya işlemlerinin uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine verilmesi

Osmaniye'de En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Osmaniye bölgesinde, en çok tercih edilen taşınabilir yapı çözümleri tek katlıdır. Tek katlı modeller kadastral yasalara en çok uyum sağlayan yapılar arasında yer almaktadır. Bunun yanında bu yapılar üzerinde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli olduğu için çok tercih edilmektedir. Bu açıdan baktığımızda pencerelerde beyaz renk çift cam PVC pencereler kullanılırken, çatı malzemesi olarak galvaniz kullanılmaktadır. Galvanize opsiyon olarak ise boyalı galvaniz ve shingle bulunmaktadır.  Panel kabinlerde ısı yalıtımı nasıl olmalıdır adlı blog içeriğimize göz atmak için tıklayın. Sizlerde hayallerinizi ertelemeyin, hemen bu yapılardan satın alarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişime Geç