Hatay Prefabrik Ev

Tarih olarak ülkemizde birçok eski ve yeni yapı bulunmaktadır. Hatay bölgede ise oldukça farklı mimari anlayışlarında birçok yapı bulunmaktadır. Hatay prefabrik ev modellerimiz ise bu bölgede en çok sevilen ve kullanılan yapı modelleri arasındadır. Yakın bir şehir olan Adana prefabrik ev modelleri ise oldukça kaliteli olduğu için benzer yapıda üretilmektedir. Her iki bölgede yaz mevsiminde oldukça sıcak olmaktadır. İklim ve çevre koşullarından ötürü ürettiğimiz Hatay prefabrik ev modellerimiz oldukça kaliteli ve yalıtkan malzemeler ile üretilmektedir.

Hatay, ülkemizin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir Akdeniz iklimine sahiptir. Bu iklim şehrin, yıl boyunca sıcak ve nemli olmasına rağmen, kış aylarında hava sıcaklıkları düşebilir ve hava kurudur. Ekonomik Hatay prefabrik ev fiyatları ile satışa sunduğumuz modeller üzerinde uygulanan yalıtım çalışmaları hem yüksek sıcaklığa hemde ekstrem soğuklara dayanıklıdır. Bu sebepten ötürü ürettiğimiz Hatay prefabrik ev modelleri genel olarak ülkemizin dört bir yanında kullanılabilir. Bölgede, yıl boyunca hava nem oranı yüksektir ve yaz aylarında güneşli günler yaygındır. Kış aylarında ise yağış oranı daha yüksektir ve hava nem oranı daha düşüktür.

Bölgenin iklim koşullarına baktığımızda, bu bölgedeki yapıların yüksek sıvı yalıtımı ve ısı yalıtımı bulunması gerekmektedir. Ayrıca bölgede zaman zaman görülen kum fırtınaları da bölgedeki yapıları olumsuz etkilemektedir. Dayanıklılık noktasında Hatay prefabrik ev fiyatları ve modellerimiz aşındırıcı olan kum fırtınalarına dayanıklılık göstermektedir. Bunların yanında ülkemizde genel olarak görülen, deprem ve heyelan gibi doğal afetlere karşı da dayanıklı yapılardır. Bu sebeplerden dolayı prefabrik ev firmaları Hatay bölgede hemen Makro Prefabrik akla gelmektedir.

Hatay Prefabrik Ev Fiyatları

Dünya genelinde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle tüm sektörlerde üretim maliyetleri yükselmiştir. Bu sebepten dolayı prefabrik ev fiyatları Hatay bölgede oldukça merak edilmektedir. Tüm sektörler, üretim maliyetleri yükseldiği için ürettikleri ürünlere zam yapmaktadır. 

Bizler yükselen maliyetlere rağmen prefabrik ev Hatay fiyatları oldukça ekonomik tutmaya özen gösterdik. Çünkü Hatay prefabrik ev fiyatları 2022 yılında olduğu gibi önümüzdeki yılda oldukça ekonomik kalmaya devam edecektir. Çünkü bir üretici olarak prefabrik ev Hatay fiyatları ile kar marjımızı düşük tutsak da müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmaktayız. 

Herhangi bir modelimizi seçip aynı ölçülerdeki betonarme inşaat maliyetini hesapladığınızda işin içerisinden çıkmak oldukça zor olabilir. Fakat prefabrik ev Hatay fiyatları sayesinde çok ekonomik fiyatlara hayal ettiğiniz eve kavuşabilirsiniz. Bunların yanında Hatay prefabrik ev fiyatları 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da fiyatlara dahil olan bazı malzeme ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında yapının konuma montajlanması, elektrik ve sıhhi tesisatlarının çekilmesi, elektrik armatürlerinin ve kapı montajlarının yapılması gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bununla birlikte duş teknesi, klozet gibi malzemelerin paket halinde verilmesi de prefabrik ev fiyatları Hatay bölgedekilere dahildir.

Hatay Prefabrik Ev Modelleri

Hatay prefabrik ev fiyatları görüldüğü üzere kullanıcısına birçok maddi fayda sağlamaktadır. Fiyatlar noktasında prefabrik ev firmaları Hatay bölgede bizler gelmekteyiz. Buna etken olan bir diğer husus ise üretim noktasında kullandığımız kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerdir. 

Malzemeler noktasında en çok yalıtım hususunda kullanılan malzemeler dikkat çekmektedir. Hatay ili ile birlikte izmir prefabrik ev modellerimizde aynı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Böylece her iki şehirde de modellerimiz her türlü iklim koşullarına dayanıklı hale gelmektedir. Hatay prefabrik ev fiyatları etkileyen bir diğer husus ise malzemelerdir. Yalıtım noktasında duvarlarda kullanılan malzeme EPS strafordur. Tavan bölümünde ise cam yünü kullanılmaktadır. Kullanılan her iki malzemenin de kalınlığı 80 mm’dir. Böylece tüm yapı duvarlarında ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sıvı ve ses yalıtımı ise dış ve iç duvarlar sağlamaktadır.

Hatay Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Hatay prefabrik ev fiyatları birçok yönden oldukça caziptir. Yalıtım yönünden bakarsak, çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz, oldukça yalıtkan bir malzemedir. Bu bölümde opsiyonel olarak shingle ve boyalı galvaniz kullanılabilmektedir. Bunların yanında bir de standart olarak çift cam PVC pencereler kullanılmaktadır. Zaman içerisinde kullanılan bu malzemeler, ev içi iklimlendirme maliyetleri açısından maddi tasarruf sağlamaktadır. Bu açıdan baktığımızda bu yapılar, zaman içerisinde kendi kendini amorti edebilmektedir.

Hatay'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Hatay’da en çok tercih edilen modellerimiz genellikle tek katlı modeller oluyor. Daha kalabalık aileler ise genellikle iki katlı modelleri tercih etmektedir. Bu modellerin dayanıklılığı yaptığımız üretim geliştirme ve araştırma geliştirme çalışmaları sayesinde elde edilen veriler ışığında gerçekleştirilmektedir. Sizlerde oldukça sağlam ve uzun ömürlü kabin modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

İletişime Geç