Denizli Prefabrik Ev

Günlük hayatımızın koşuşturmacası içerisinde pek çok yapı görmekteyiz. Bu hususta Denizli prefabrik ev denince aklımıza hemen bölgenin iklim ve çevre yapısına uyum sağlayan, estetik, dayanıklı ve oldukça ekonomik bir fiyat etiketine sahip olan olan evler gelmektedir. Denizli’nin yanı sıra farklı bir iklimde bulunan Sakarya prefabrik ev seçeneklerimiz de tıpkı Denizli gibi uygun bir fiyat etiketine sahip iken, pek çok açıdan bölge halkına fayda sağlamaktadır. Prefabrik ev Denizli fiyatları o kadar uygun ki fiyatları görünce çok şaşırabilirsiniz. Hatta acaba bu fiyatlar doğru mu yazıldı acaba diye sorgulayanlar olabilir. Denizli prefabrik ev fiyatları hem yöre halkı tarafından ulaşılabilir olması hemde müşteri memnuniyetini artırması için oldukça uygun fiyatlıdır.

Çelik konstrüksiyonların birleştirilmesi sonucunda üretilen bu yapılar Denizli bölgesi iklimine ve çevre özelliklerine oldukça uyumludur. Denizli, iklim yönünden İç Anadolu Bölgesi’ne benzerlik göstermektedir. Ege Bölgesi’nde bulunan Denizli, yazları oldukça sıcak ve kurak, kışları da ılık ve yağışlıdır. Bu açıdan bakılırsa bölgede dört mevsim aktif bir şekilde bulunsa da çok sert kış şartları yaşanmaz. Fakat bölgenin yüksek kesimleri için aynı şeyi söylemek güçtür. Tüm mevsim koşullarının ve çevre koşullarının görüldüğü Denizli için Denizli prefabrik ev seçenekleri oldukça dayanıklı üretilmektedir. Bu bölgenin iklimini incelediğimizde kışların çok sert geçmediği açıkça görülmektedir. Fakat bizler bir üretici olarak kullandığımız kaliteli malzemeler doğrultusunda ürettiğimiz tüm yapıları, sert kış şartları ve yağışlı koşullara da mukavemet göstermektedir. Kullanılan kaliteli malzemelerin yüksek maliyetlerine rağmen Denizli prefabrik ev fiyatları oldukça uygun bir fiyat etiketine sahiptir. Bu hususta kullanıcılar hem kaliteli malzemeler ile donatılmış bir eve hem de söz konusu eve oldukça uygun fiyatlar ile sahip olabilmektedirler. Bu sayede prefabrik ev firmaları Denizli bölgesinde ilk önce akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Denizli prefabrik ev çeşitleri oldukça fazla olmak ile birlikte bu model çeşitliliği her ihtiyaca ve her bütçeye uygun olan bir model bulunmaktadır. Bu hususta bu ev modelleri bölge halkı tarafından oldukça sevilmiştir. Ürettiğimiz evler, hem lüks mimariye sahip hemde oldukça sade bir mimariye sahiptir. Lüks mimariye sahip evlerin, mimarilerine rağmen prefabrik ev Denizli fiyatları da oldukça ekonomiktir.

Denizli Prefabrik Ev Fiyatları

Söz konusu prefabrike olarak üretilen evler olduğunda, kullanıcılar fiyatlara oldukça fazla takılmaktadır. Prefabrike olarak ürettiğimiz evler, Denizli bölgesinde hem köy gibi kırsal alanlarda hem de şehir içerisinde oldukça fazla kurulmaktadır. Denizli, bölge olarak hem şehir hayatı hem de köy hayatının bir arada olduğu bir şehirdir. Bu yapıları üretirken kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde yapılar, her iki yaşam alanına da uyum sağlayabilmektedir. 

Kullanılan kaliteli malzemelerin maliyetleri açısından bakılırsa Denizli prefabrik ev fiyatları oldukça uygun kalmaktadır. Bunların yanı sıra istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi de yapı üretiminde kullanılabilmektedir. Denizli prefabrik ev fiyatları 2022 yılında belirlenirken son zamanlarda yaşanan kur dalgalanmaları ve değişen piyasa koşulları göz önünde bulundurulmuştur. Piyasa koşullarının değişmesi sonucunda inşaat sektöründe çokça kullanılan malzemelerin fiyatları yükselmiştir. Böylece inşaat sektöründe üretim maliyetleri yükselmiştir. Yükselen üretim maliyetleri betonarme yapıların üretimine ağır bir darbe indirmiştir ve evlerin fiyatlarını yükselmiştir. Bütçesi yetmeyen Denizli halkı da daha uygun bir alternatif aramışlar ve karşılarına Denizli prefabrik ev fiyatları çıkmıştır.

Oldukça ekonomik bir liste ile belirlenen prefabrik ev fiyatları Denizli bölgede oldukça sevilmiş ve benimsenmiştir. Bu bölgede taşınabilir yapılar hızlıca betonarme yapıların yerini almıştır. Bölge halkı tarafından hemen benimsenen prefabrik ev fiyatları Denizli bölge halkına sağladığı avantajlar bununla da sınırlı değildir. Prefabrik ev Denizli fiyatları bazında fiyata dahil olan hizmetler ve malzemeler bulunmaktadır. Bu hususta malzemelerin fiyatları ve hizmetlerin ustalık giderleri de bütçenize tasarruf sağlayabileceğiniz kalemler arasında bulunabilir. Söz konusu malzeme ve hizmetler sayesinde Denizli prefabrik ev fiyatları 2022 yılında da oldukça ekonomik olmuş ve Denizli halkı tarafından büyük bir talep ile karşılanmıştır.

Denizli Prefabrik Ev Modelleri

Denizli bölgesi, iklim bakımından kış mevsiminde çok sert soğuk olmaz. Fakat bizler üretici olarak Denizli prefabrik ev modellerini üretirken, tüm izolasyon çalışmalarını yapmaktayız. Kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız izolasyon çalışmaları sayesinde tüm yapı içerisinde, iç iklim korunabilmektedir.

Yaptığımız yalıtım çalışmaları sayesinde bütün standart olarak üretilen planlar mevsim şartlarına oldukça dayanıklıdır. Yalnızca Denizli değil Ankara prefabrik ev modellerinde de aynı çalışmalar yapılmış ve mevsim şartlarına karşı dayanıklı hale getirilmiştir. Ankara, Denizli’ye göre daha soğuk bir şehirdir. Bu veriye dayanarak bu evlerin mevsim şartlarına karşı dayanıklı olduğu söylenebilir. Dayanıklı olması için iç ve dış duvarlarda EPS strafor kullanılmakta ve kullanılan bu malzeme, 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğundadır. Kullanılan malzeme, başarılı bir yalıtım malzemesi olmasının yanı sıra yangına dayanıklı bir malzemedir. Tavan bölümü de mevsim şartları ile ilk karşılaşan bölümdür. Bu sebepten ötürü tavan bölümünde yine 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. 

Duvarlarda ve tavanda kullandığımız yalıtım malzemeleri EPS strafor ve cam yünüdür. Bu malzemeler yapı genelinde ısı yalıtımı sağlayabilir. Fakat sıvı ve ses yalıtımı sağlamak için söz konusu malzemelere yardımcı olan yan malzemeler de bulunmaktadır. Bahsettiğimiz yan malzemeler hem ısı ve ses hemde sıvı yalıtımı sağlamaktadır. Yan malzeme olarak çatı malzemesi ve pencerelerden bahsetmekteyiz. Bu hususta çatı malzemesi olarak galvaniz ve pencerelerde ise PVC pencereler kullanılmaktadır. Her iki malzeme de sıvı, ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça etkilidir. Sıvı yalıtımı bakımından her iki malzemede üzerine yağan kar ve yağmur suyunu içeriye sızdırmadan, üzerinden kaydırma biçimi ile tahliye eder. Isı yalıtımı konusunda ise kış mevsiminde içeride sağlanan ısıyı dışarıya, dışarıdaki soğuğu içeriye vermeyerek, iklimlendirme maliyetlerinize katkıda bulunur. Pencereler kapalı olduğunda dışarıdan ses almaz. Böyle kaliteli modeller sayesinde prefabrik ev firmaları Denizli bölgesinde bizim adımız çok duyulmaktadır.

Denizli Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Ürettiğimiz yapıları üretmeden önce uzunca AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları gerçekleştirdik. Bu çalışmaları hem ihtiyaçları hem de şikayetleri anlamak üzerine gerçekleştirdik. Yaptığımız üretim geliştirme çalışmaları kapsamında prefabrike olarak üretilen yapıların üretiminde oluşan ve diğer üreticilerin yaptığı hatalar tespit edilmiştir. Mühendislerimiz yapılan hatalar üzerinde çalışıp, daha dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar üretmeye odaklanmış ve bunu başarmışlardır.

Bu evler ile ilgili yaptığımız araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında ise bölge halkının ihtiyaçları, şikayetleri ve istekleri dinlenmiştir. Dinlenen veriler kaydedilmiş ve üzerinde çalışmalar yapılmıştır. Bu sebepten ötürü bu evler, bölge halkının değişken ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermektedir. Sadece Denizli bölgesinde değil tüm Türkiye’de yapılarımızı son derece kaliteli bir şekilde üretmekteyiz. Yapılan araştırmaların faydası olarak yapılar, Denizli’nin sert mevsim ve kötü çevre koşullarına dayanıklıdır. Yapılan araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında fiyat unsuruna da oldukça önem verilmiştir.

Denizli'de En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Denizli’de hem şehir hayatı hemde köy hayatı içi içe olduğu için farklı farklı ihtiyaçlar görülmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda ürettiğimiz evler ve yapılar, her türlü değişken ihtiyaçlara uygun olarak üretilmektedir. Ürettiğimiz evler standart olarak tek katlı ve iki katlı olarak üretilmektedir. Her iki farklı kategoride farklı ebat çeşitlilği bulunmaktadır. Genel olarak ebatları incelediğimizde ise görmekteyiz ki, 40 m2 ebatlardan başlayıp, 178 m2 büyüklüğe kadar ulaşabilirler.

Denizlide bu yapıların çok tercih edilmesinin bir diğer önemli nedeni de yapıların, lüks ve estetik mimariye sahip Ofis Konteyner olmasıdır. Ürettiğimiz taşınabilir evlere dışarıdan bakıldığında diğer evler ile hiçbir farkı bulunmaz aksine bazı modeller diğer evlerden ayırt edilememektedir. Sizlerde ürettiğimiz tüm modelleri web sitemiz aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp, size uygun olan evi en hızlı şekilde bulabilirsiniz.

İletişime Geç