Bartın Prefabrik Ev

Günlük yaşam koşuşturmacamızın içerisinde eski ve yeni pek çok yapı ile karşılaşmaktayız. Bu hususta Bartın ili, prefabrike yapılar kullanma hususunda oldukça ileridedir. Keza Bartın prefabrik ev denince aklımıza hemen estetik mimariye sahip ve oldukça dayanıklı, uzun ömürlü yapılar aklımıza gelmektedir. Dayanıklılığın yanı sıra oldukça ekonomik bir fiyat etiketine olan evler bulunmaktadır. Antalya Prefabrik Ev modellerimizde de tıpkı Bartın gibi uygundur. Bu sebepten ötürü Antalya bölgede de fiyatlar oldukça makul olduğu için oldukça fazla kullanımı mevcuttur. Bu yüzden, prefabrik ev Bartın fiyatları oldukça ekonomik belirlenmiştir, keza sizlerde fiyatları görünce çok şaşıracaksınız. Hatta acaba fiyatlar doğru mu yazıldı acaba diye sorgulayacaksınızdır. Hemen söyleyelim Bartın prefabrik ev fiyatları yöre halkı tarafından ulaşılabilir olmasını istediğimiz için oldukça ekonomik belirlenmiştir.

Genel olarak çelik konstrüksiyon parçaların birleştirilmesi sonucu üretilen bu yapılar, Bartın bölgesinin iklim ve çevre koşullarına oldukça uyumludur. Bartın’da tipik olarak deniz iklimi görülmektedir. Bu iklimi daha açacak olursak, her mevsim yağış alan bir iklimi bulunmaktadır. Özellikle sonbahar ve kış mevsiminde en fazla yağış aldığı sezonlardır. Bu doğrultuda baktığımızda bu yapıların sıvı yalıtımlı olması oldukça önemlidir. Bizlerde en kaliteli yalıtım malzemelerini kullanarak, ürettiğimiz bütün yapıları sıvıya, ısıya ve sese karşı yalıtımlı olarak üretmekteyiz.

Yağışlı Bartın ikliminin yanı sıra bu yapılar hemen hemen tüm mevsim koşullarına ve kötü çevre koşullarına mukavemet gösterebilmektedir. Bartın prefabrik ev seçeneklerini incelerken yalıtım konusundan ele almayı unutmayınız. Bartın bölgesinin iklimini genel olarak incelediğimizde kış mevsiminin soğuk olmasına ve yağışların ağırlıklı olduğunu görmekteyiz. Tipik Karadeniz iklimi hakimi altında olan bölgeye her mevsim yağmur yağmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemeler doğrultusunda tüm yapılarımız, yağışlı koşullarda sıvı yalıtımı ile mukavemet göstermektedirler. Kullanılan kaliteli malzemelere rağmen Bartın prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır. Hem kaliteli yapı imkanı hem de uygun fiyat fırsatı sunduğumuzdan ötürü prefabrik ev firmaları Bartın bölgesi denince ilk önce akla Makro Prefabrik gelmektedir.

Bartın prefabrik ev model seçenekleri oldukça fazla olup her ihtiyaca ve her bütçeye uyumluluk göstermektedir. Ayrıca bu yapıların lüks mimarilerinden dolayı Bartın halkı tarafından çok sevilmiş ve kullanışlı bulunmuştur. Ayrıca bu evlerin lüks ve simetrik mimarilerine ve dayanıklı mühendisliğine rağmen prefabrik ev Bartın fiyatları da oldukça uygundur.

Bartın Prefabrik Ev Fiyatları

Bu yapılar ülkemizde hem kırsal alanlarda hem de şehir yaşamı içerisinde oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Yurt dışında ise oldukça fazla kullanımı bulunup, genellikle şehir içerisinde kullanılmaktadır. Bartın, şehir yapısı gereği hem şehir hayatı canlı hem de kırsal yaşamı oldukça canlıdır. Kullanılan kaliteli malzemeler sonucunda, yapılar iki yaşam alanına da uygun sağlayabilmektedir. Kullanılan kaliteli malzemeler ve kullanışlı mimarisine baktığımızda Bartın prefabrik ev fiyatları oldukça ekonomik kalmaktadır.

Bartın prefabrik ev fiyatları 2024 yılında belirlenirken pek çok kıstas ve husus göz önünde bulundurulmuştur. Keza son zamanlarda sıkça yaşanan kur dalgalanmaları ve değişen piyasa koşulları sonucunda inşaat sektöründe bolca kullanılan malzemelerin fiyatları oldukça yükselmiştir. Bu durumun sonucunda bu sektör ağır bir darbe almış ve betonarme evlerin fiyatları da yükselmiştir. Bu sebepten ötürü Bartın halkı da daha uygun bir alternatif aramışlar ve arayışın sonunda karşılarına ekonomik Bartın prefabrik ev fiyatları çıkmıştır.

Ekonomik olan prefabrik ev fiyatları Bartın bölge için oldukça sevilmiş ve benimsenmiştir. Prefabrik ev fiyatları Bartın bölge için sağladığı avantajlar bununla da sınırlı değildir. Prefabrik ev Bartın fiyatlarına dahil ettiğimiz pek çok malzeme ve ustalık gerektiren hizmetler bulunmaktadır. Bu malzeme ve hizmetler sayesinde Bartın prefabrik ev fiyatları 2024 yılında da oldukça ekonomik olabilmiştir. İşte fiyatlara dahil olan malzemeler ve ustalık gerektiren hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Konut malzemelerinin indirilmesi ve montajı
  • Prefabrik bina elemanları(duvar panelleri ve çelik birleşim elemanları)
  • Prefabrik bina tavan kaplaması, tavan yalıtımı ve çatı kaplamanın yapılması
  • Konut dış ve iç kapılarının montajının yapılması
  • Konut pencereleri ve bu pencerelerin montajı(çift cam PVC)
  • Sıva altı elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi
  • Elektrik armatürlerinin montajının yapılması
  • Konut iç ve dış boya işlemlerinin uygulanması
  • Duş teknesi, klozet, lavabo ve bataryaların paket halinde ev sahibine verilmesi

Bartın Prefabrik Ev Modelleri

Bartın bölgesi, kışları soğuk ve yağmurlu olmaktadır. Bu sebepten ötürü Bartın prefabrik ev modellerini üretilirken kaliteli malzemeler kullanılarak sıvı, ısı ve ses bakımından izolasyon çalışmaları yapılmıştır. Yapılan izolasyon çalışmaları sayesinde bu yapıların iç iklimi korunabilmektedir. 

İzolasyon çalışmaları kapsamında ise bütün yapılarda standart olarak yapılan işlemler bulunmaktadır. Standardize ettiğimiz bu yöntemler dünya genelinde yapılar üzerinde uygulanan, işlemlerden oluşmaktadır. Bu hususta tüm yapıların iç ve dış duvarlarında 80 mm kalınlığında ve 16 kg/m3 yoğunluğunda EPS strafor kullanılır ve dileyen müşterilerimiz istenilen herhangi bir izolasyon malzemesi ile bu malzemeyi değiştirebilirler. Mevsim koşulları ile ilk karşılaşan bölüm olan tavan bölümünde ise farklı olarak 80 mm kalınlığında cam yünü kullanılmaktadır. 

Duvarlarda kullanılan malzemeler bu iki malzemeden oluşmaktadır fakat bu malzemelere yalıtım hususunda yardımcı olan yan malzemeler de bulunmaktadır. Söz konusu yan malzemeler çatı malzemesi olarak kullanılan galvaniz ve pencerelerde kullanılan PVC pencerelerdir. Tüm malzemelerin amacı yapıyı ısı ve ses bakımından yalıtmaktır. Bu hususta oldukça etkili malzemeler olduğu görülmekte ve yağmur suyunu içeriye almadan üzerinden kaydırarak tahliye eden malzemelerdir. Ayrıca içerideki ısıyı dışarıya, dışarıdaki soğuğu içeriye almaz ve dışarıdan ses almaz, vermez. Yaptığımız kaliteli malzemeler merceğinden bakıldığında prefabrik ev firmaları Bartın bölgesinde bizim adımız çok duyulmaktadır.

Bartın Prefabrik Ev Fiyatları Oldukça Cazip

Bu yapılar bir anda kaliteli olarak üretilmeye başlanmadı. Başlangıçta modelleri üretmeden önce uzun süren AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yapmaya başladık. Çünkü yerli bir üretici olarak yerli tüketicinin ihtiyaçlarını ve şikayetlerini anlamamız gerekmekteydi. Yapılan ÜR-GE çalışmaları kapsamında yapıların, üretiminde oluşan, diğer üreticilerin yaptığı hatalar tespit edilmiştir. Bu hatalar üzerinde mühendislerimiz çalışarak giderilmesini sağlamışlardır. Bu çalışmalar sonucunda bu yapılar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmiştir.

AR-GE çalışmaları kapsamında ise yapılar, öncelikle Bartın halkının ihtiyaçlarına sonra tüm yerli tüketicinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek şekilde modellenmiştir. Bartın bölgesinin iklimine yakın olan Uşak’ta da oldukça güzel modellerimiz bulunmaktadır. Uşak prefabrik ev modelleri de bölgenin mevsim ve çevre koşullarına uyumluluk sağlarken oldukça ekonomik bir fiyata sahiptir. Uşak iklim olarak daha çok karasal bir iklime sahiptir. Yazları sıcak, kış mevsimi ise soğuk ve oldukça uzun geçmektedir. Üretmiş olduğumuz yapılar hemen hemen her iklime karşı dayanıklılık göstermektedir.

Bartın 'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bartın bölgesinde hem şehir içi kullanım ihtiyacı hemde kırsal alanda kullanım ihtiyacı görülmektedir. Ürettiğimiz ev modelleri ise her türlü ihtiyaca çözüm sağlayabilmektedir. Prefabrike olarak ürettiğimiz evlerin tek katlı modelleri olduğu gibi iki katlı modelleri de bulunmaktadır. Evlerin ebatlarını incelediğimizde, 40 m2 boyutlardan başlayaraka, 178 m2 büyüklüğe kadar ulaşabildiklerini görmekteyiz.

Ürettiğimiz yapıların çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise lüks ve estetik tasarlanan mimarisidir. Standart Konteyner ve prefabrik Modellere dışarıdan baktığımızda diğer betonarme evler ile hiçbir farkını görememekle birlikte bazı modeller o kadar güzeldir ki betonarme evlerden daha güzel bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün modelleri incelediğinizde halen hayallerinize uygun olan ev modelini bulabilirsiniz. Eğer bu hususta uzman bir yardım talep ederseniz, müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp, özel projelendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

İletişime Geç